Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

:))
A gyerek biztos örülne!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) Vakegérke válasza moonlight115 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tuti. :K

Ünnepek után nem mulasztanám el megkérdezni a gyereket, hogy trombitál-e, dobol-e, hatékonyan használja-e a többi ajándékot. Ha azt mondaná, hogy elvették tőle, akkor felvilágosítanám, hogy vannak gyermeki jogok, és hova, milyen hatósághoz fordulhat panaszával. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) moonlight115 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


moonlight115
tag

Vagy ha feljelentenék a szomszédok csendháborításért... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4) Vakegérke válasza moonlight115 (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem semmi, erre nem gondoltam. :N

Az viszont poén, hogy mit tud kezdeni egy gyerek egy hangkeltő, zajkeltő eszközzel, hangszerrel. Én például hegedűt kaptam kiskoromban. Először még próbálgattam a "boci boci tarka" örökzöld remekművet eljátszani, aztán vaktában rángattam a vonót, fogtam le a húrokat. Nem mulasztottam el művészetemet bemutatni a családnak, akik nem biztos, hogy őszinte mosollyal dicsérgettek.
Csuda tudja, hogy pár nap élvezkedés után hova lett a hegedűm... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) mephi666 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

egy ilyen és egy ilyen biztos nagy örömet okozna fél kilóméteren belül az összes lakónak :DDD

#6: "műkaki" helyett miért nem igazival leped meg? :DDD elég sok kipotyog a kutyákból úton-útfélen ;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Vakegérke válasza mephi666 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, nem szívesen lennék a haragosod. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Vakegérke válasza mephi666 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

A műkakival tud játszani a gyerek, tréfálkozhat a szüleivel. Az igazi akár undort is kelthet benne. Miért bántanánk szegény gyereket?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) mephi666 válasza Vakegérke (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

ebből tanulhatna és meglepheti aput (akit annyira kedvelsz) :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Vakegérke válasza mephi666 (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, nagyon gonosz...

De mi van akkor, ha apu szereti az extrém dolgokat? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Egy széééép fekete 2012-es BMW 740i-t... amit az ukrán maffiától loptam el, és rengetegen keresik gyilkolásra éhesen ;]

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#11) LadyLorien


LadyLorien
tag

Sikerdíjas! :D

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#12) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Óriási! :C

LadyLorien: És te mit ajándékoznál haragosodnak?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) LadyLorien válasza Vakegérke (#12) üzenetére


LadyLorien
tag

Egy személyemtől mentes napot. :DDD ... egyébként én csak pár embernek ajándékozok, aki megérdemli. Aki nem, annak miért adnék bármit is? Haragosom sem igazán van, maximum olyan, akivel nem foglalkozok. :))

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#14) Vakegérke válasza LadyLorien (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szépen élsz, másként nem tudom megfogalmazni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) LadyLorien válasza Vakegérke (#14) üzenetére


LadyLorien
tag

Maradjunk annyiban, hogy aki engem nem szívlel, vagy akit én nem, azzal inkább megtartom a távolságot. Így haragosom se lesz, csak megmaradunk ennyiben. :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#16) Vakegérke válasza LadyLorien (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hasonlóképpen gondolkodunk. Ezért is írtam így: "Ha lenne haragosom..." :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) danih


danih
addikt

Nem igaz, nem tudom beírni amit akarok mert azt írja a motor hogy
"a kapott adatok érvénytelenek" :F
Tiltott szó van benne?

December 31-én lejáró üdülési check...

LOL, próbáljátok meg hsz-ben leírni hogy üdülési check, de a "check" szót helyettesítsétek magyar megfelelőjével :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Vakegérke válasza danih (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azannya, tényleg nem fogadja el. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) sztanozs válasza danih (#17) üzenetére


sztanozs
veterán

:F Üdülési csekk?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#20) danih válasza sztanozs (#19) üzenetére


danih
addikt

Üdülési csеkk

trükközni én is tudok :)

[ Szerkesztve ]

(#21) sztanozs válasza danih (#20) üzenetére


sztanozs
veterán

;]
A tied jobb... :DDD

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.