Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Nemtom hány fokos ez az izé, de vizet nem iszom. ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) Vakegérke válasza Иван (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez valami nyalóka pia, 1,4% alkoholtartalom. A reklám végén még szívószál is van benne.

Férfinak nem jó, mert nem sör. :N
Nőnek nem érdemes adni, mert nem lehet vele leitatni. :D

Az árára kíváncsi leszek. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Macskaital ;]

Amúgy én ezen csak röhögök

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Nem láttál még elég "Ideje felkelni kicsim"-et. Ahhoz képest ez egy jó reklám.
Az említett reklám miatt döntöttem úgy, hogy nem nézek meg több reklámot a TeCsőn, és leszedtem az Adblock+-t.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#5) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg, tejes sört mikor dobnak piacra? :D

Már tudom az árát, 198 Forint a fél literes dobozos.

X3B6O0X: Nevetni fogsz, nem ismerem a reklámot. :N

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Иван válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Иван
őstag

Üveges Soproni 1895 Egyetlen vállalható magyar sör. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) Vakegérke válasza Иван (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meg is kérik az árát. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Иван válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Иван
őstag

189 HUF, nem olyan nagy áldozat.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) X3B6O0X válasza Vakegérke (#5) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Legyek surmó, és kirakjam ide is a reklámot? Leszek! Tessék.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#10) Armahun


Armahun
addikt

Nekem az jött le a reklámból, hogy ez női ital és amelyik férfi ilyet akar inni az ratyi, hisz egy cica is simán elveri. :D

Ezt se tessék véresen komolyan venni.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#11) moonlight115


moonlight115
tag

Ehhez most kivételesen NEM szólok hozzá. ;]

Egérke, mikor olvashatok tőled egy újabb "Bronzvöröst" ? (ahhoz hasonlót)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#12) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ez tetszett. :D

(#13) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Én még csak egy párszor láttam, keveset szoktam TV-zni, de engem egyébként sem irritál. Sőt, a csaj szerintem egész jól néz ki. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14) reload.


reload.
csendes tag

neha egy smiley tobbet mond minden szonal, szoval a bejegyzesre: :W

(#15) Vakegérke válasza Armahun (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tetszik a fejtegetésed, és ezt veheted komolyan. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Raucher válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Raucher
tag

Ez egy kiváló reklám, mert elérte a célját. Foglalkozol vele, még cikket is írsz róla.
Most még ellene vagy. De egyszer majd meglátod a boltban...

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#17) Vakegérke válasza Raucher (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valóban elérte a célját, hiszen agyamba rögződött, hogy van egy ilyen lötty. Az viszont már más, hogy számomra egyáltalán nem vonzó, mi több, taszít.

Ami azt illeti, nem vagyok reklám által meggyőzhető. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) sztanozs


sztanozs
veterán

Engem is irritál egy reklám, írok is róla mindjárt egy szösszenetet... :(((
(csak nem találtam képet hozzá - de majd lövök telefonnal)

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#19) Vakegérke válasza sztanozs (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha megírtad, linkeld be ide, légy szíves. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) sztanozs válasza Vakegérke (#19) üzenetére


sztanozs
veterán

Lámsza

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#21) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hát én egy reklámot nem tudok úgy nézni, hogy még el is gondolkodjak rajta (sztori, meg ilyen hülyeségek).
Filmeknél, meg egy könyvnél rendben, de egy reklám. Az előbb ettem épp kint, de a reklámblokkból egy darabot sem tudnék visszaidézni, nem hogy a sorrendet.
F1 alatti reklámokat viszont azért tudom megjegyezni, mert mindig zavar amikor beteszik a verseny mellé, megbocsáthatatlan ezért soha nem fogok venni Hancock gumikat :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#22) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Te rendszeresen felhúzod magad reklámokon? :DDD

(#23) Иван válasza Crystalheart (#22) üzenetére


Иван
őstag

Kinek mi a hobbija :DD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#24) bullseye


bullseye
addikt

Asszem most kell annak jönnie, hogy beperlem a reklám készítőit, mert előnytelenül ábrázolja a macskákat, ezzel alapot adhat a macskaellenességre... :P

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25) Vakegérke válasza sztanozs (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi a linket. Ha okosat nem tudok mondani, inkább nem szólok bele. :B

Dr. Romano: Nocsak, nálad is negatív a hatás? :D

Crystalheart: Az túlzás, hogy felhúzom magam, de óhatatlan, hogy a reklám melléktermékeként egyéb gondolataim támadnak.
Jelen esetben azt nehezményezem, hogy ez a piskóta srác még azt sem tudja elérni, hogy ihasson pár kortyot, mert ugye egy ciculi védi a dobozt, na meg a drága szerelme irigy.
Arni jól leírta a lényeget. Férfi az ilyen? :)

bullseye: Én aztán nem. :N

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Crystalheart válasza Vakegérke (#25) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Csak mindezt felróni egy reklámnak olyan, mint Mr. Beant lebunkózni. Szóval érted. :D

(#27) Vakegérke válasza Crystalheart (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha Mr. Bean adná ezt elő, akkor nagyon élvezném. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) bullseye válasza Vakegérke (#27) üzenetére


bullseye
addikt

Ha nem is ugyanaz, de macska van benne...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29) Vakegérke válasza bullseye (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm az élményt. :)

Ennek az embernek még azt is elhiszem, hogy láthatatlanok a dobok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) Vakegérke válasza moonlight115 (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár más jellegű, de talán keress rá Öreg Paraszt meséire. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) moonlight115 válasza Vakegérke (#30) üzenetére


moonlight115
tag

Már keresem is! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32) Vakegérke válasza moonlight115 (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szólj, ha megtaláltad. Kilenc rész van, és kedvenc Öreg Parasztom már sutymorog, úgyhogy lehet, hogy folytatódik a mesesorozat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) moonlight115 válasza Vakegérke (#32) üzenetére


moonlight115
tag

okééééééééééééé ! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#34) Vakegérke válasza moonlight115 (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár nem Öreg Parasztom sugallta, de ajánlom szíves figyelmedbe ezt az írásom is.
Csak el ne szörnyedj. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) moonlight115 válasza Vakegérke (#34) üzenetére


moonlight115
tag

Nem szörnyedtem el, le is írtam oda a véleményem.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#36) Vakegérke válasza moonlight115 (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Észrevettem, válaszoltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.