Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mardel92


Mardel92
tag

Ilyenkor szégyenlem magamat is a kortársaim nevében :(.
Bár nekem hála szüleimnek nem ilyen a mentalitásom.

(#2) greenity


greenity
aktív tag

Hát csatlakoznom kell az előttem szólóhoz, szégyellem magam.

Nagyon rossz volt olvasni a sorokat. Örülök, hogy végül gond nélkül oldódott meg a dolog.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Samus


Samus
addikt

Szégyenletes...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Švejk


Švejk
őstag

Mondjam azt hogy meglepődtem?
Sajnos nem. Ebből az ember?típusból egyre több van, és így nem halad sehova drága kis Magyarországunk. Mer' hol dolgozik ez, ha nem kőgazdag az apja? Ez nem fog kimenni külföldre, csak az értelmiség, aki az ilyenek elől menekül többek között, elhagyja a süllyedő hajót.
A csoda pedig az, hogy bár ez nem dolgozik, valahogy mégis csak megél, és a kannás borra is jut pénze. Most jön a demagóg rész, hogy bezzeg az értelmiség. De ez a szomorú igazság, az értelmiségnek nincs jövője, hülyékre van szükség, befolyásolható hülyékre, tőlük majd virágzik a magyar haza.
Írom ezen sorokat 15 évesen, őszintén reménykedve, hogy jövőmet, melyet hazámban képzelek el, nem ilyen lények között kell eltöltenem.

(#5) potyautas válasza Švejk (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az a gond, hogy az ilyen "neveltetésű" férgek csak az erőszakból értenek. Ezeknem bármit mondasz, nem szégyenlik el magukat. Semmi önkritikájuk nincs, mindent ők tudnak legjobban. Csak az "őrangyal" a megoldás hasonló esetekben, de az nincs ott mindig. :( Esetenként segít a határozott fellépés, bár a súlycsoport különbség akkor is meglátszik. A "csak gyengébbekkel mersz kikezdeni?" beszólás ad némi esélyt, de semmit nem garantál.

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha valaki a huszonévesek közül szégyenli magát kortársa helyett, ne tegye. Ami pedig azt illeti, a nagyképűség, agresszivitás, lenéző viselkedés kortól és nemtől független.
Na, rögtön ellent is mondok magamnak. Láttam már olyan korombéli (kikent-kifent) boszorkányt, akinek a pökhendi, tolakodó viselkedése láttán én is szégyelltem magam.

Egyébként tényleg nem tudom, hogy mire jó az ilyen viselkedés. Talán önmagának hízeleg az illető azzal, hogy idős, védtelen embert pécéz ki magának? A szüleivel vajon hogy bánik? Egyáltalán milyen neveltetést kapott?
Túl sok a felmerülő kérdés.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Dr. Romano válasza Mardel92 (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én nem, mert semmi közöm sem volt ahhoz a gyökérhez, max annyi hogy ő is ember meg én is. Na és? Akkor szégyellje magát mindenki?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Vannak ilyen vadbarmok. Egyszer úgy is emberére talál.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9) Vakegérke válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem megválogatja, hogy kikbe köt bele. No persze, ha ott lett volna a bácsi fanyűvő fia... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) vimes


vimes
senior tag

Ha nem magyar volt, akkor sajnos nem lehet jobbra számítani :( Ha meg igen az még szomorúbb.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#11) Vakegérke válasza vimes (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Magyar volt, bunkó tájszólással.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Buci21 válasza vimes (#10) üzenetére


Buci21
addikt

nah én pedig az ilyen megjegyzések íróival nem szeretek egy országban élni...

hátamon feláll a szőr a cigányozástól, zsidózástól, vagy ezeknek bármilyen formájától. Származásától, bőrszínétől senki nem lesz jobb/rosszabb, műveltebb vagy műveletlenebb, ezek mind a háttéren és a neveltetésen múlnak... aki ezt nem képes elfogadni, és "faji" alapon kezeli a kérdést, az sajnos végtelenül egyszerű...

(#13) Cyberpunk válasza Buci21 (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy nagy +1.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Jöttem az ördög ügyvédjének.

Azért engem is bírnak frusztrálni az öregek ilyen helyzetben. Mondjuk én átlagban lehúzok 10-12 órát, aztán van 20 percem bevásárolni. Na akkor elkezd szüttyögni előttem, elvesz a nyöves 20 percemből 8-at.

Ezt is lássuk azért, hogy ennyire felgyorsult a világ. Mindenki rohan, mert a többségnek muszáj. :(

Nyilván adott esetben nem erről volt szó, de akár ez is lehetett volna.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15) Buci21 válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


Buci21
addikt

köszönöm, és ezúton is elnézést a kirohanásért, de 17 éves fejjel még kevés az önkontroll és az ember az elveiért fejjel megy a falnak :( nem flame-t szeretnék itt csinálni, hisz ez komolyabb kérdés mint az alma versus windows vagy intel vs amd, amd vs nvidia, vagy akármi... ez a megjegyzés simán csak bánt, hiszen van pár cigány haverom/barátom, akik soha nem követtek el semmit, a kiejtésükön hallatszik, a stílusukban kicsit benne van valami lazaság, de attól még simán lehetnek teljesen normálisak, ahogy egy "magyar" is lehet bunkó farok. (fenti példa)(az idézőjel azért, mert aki itt él, magyar állampolgársággal, az magyar, így a cigányok is, akiket a kedves kolléga simán a magyarságon kívüli halmazként értelmez)

(#14) Vladi:
szépen is lehet szólni: "elnézést uram, sietek, műszakom van éjjel, tudna egy kicsit sietni?"
mennyivel kulturáltabb már nem?

[ Szerkesztve ]

(#16) Cyberpunk válasza Buci21 (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen a kirekesztés engem is érzékenyen érint, mondjuk nem cigányság kérdése felől. De itt nem annyira indokolt a kirohanás szerintem. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) Buci21 válasza Cyberpunk (#16) üzenetére


Buci21
addikt

kirekesztés bármilyen alapon gusztustalan... igazad van, elég sok kirekesztett csoportot kihagytam a fenti leírásból. pl melegek, transzszexuálisok, akármi... a kirohanás pedig csak úgy jött na :D

(#18) Vladi válasza Buci21 (#15) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Az öregekről mindig az egyetem 1 éve jut eszembe ilyenkor.

Debrecenben a Kassai úton laktunk haverral. Debreceniek előnyben, értik miről beszélek. Olyan macerás ott a közlekedés, hogy 2 eset lehetséges ha az egyem felé mész:
3-as trolival fel a belvárosba, villamossal egyetem felé. Ez durván 40 perc. :D
Vagy: 24-es busz. Erről tudni kell, hogy 7-8-ig 4 darab közlekedett (akkor 2002-ről beszélünk.) 7.00, 7.20, 7.40 és 8.00. No ha a 7.20-assal mentél, akkor simán beérsz. 7.40-essel éphogy. A többi az nyilván késés, 7-órásival meg ülsz 45 percet a folyosón.

Nehezítő körülmény volt, hogy a busz megáll a köztemetőnél. Ebből következik, hogy a 7.20-as és a 7.40-esen tuti volt legalább 30 öreg bazi nagy viragcsokrokkal. Sokszor fel se fértünk tőlük. :W

De most komolyan. Nem tök elég nekik a 8.00-ással menni? És akkor mindenki szépen elfér? :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19) Buci21 válasza Vladi (#18) üzenetére


Buci21
addikt

jó, az utazós nyugdíjas tényleg zavaró, de végülis meg tudom őket érteni, elítélni pedig senkit sem kell. Engem is fel tud baszni amikor a nagybani piacról pesten az 54-esre felcincálják a giga méretű banyatankot 40 kiló krumplival, de ugyanannyi joga van utazni, mint nekem, így elfogadom és kibírom azt a 10 percet

(#20) Cyberpunk válasza Buci21 (#17) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én nem utálom őket sem, valamiért félresiklott a gondolkodásuk, de vitázni kell, hogy rávilágítson az ember a rossz mentalitásukra.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) Buci21 válasza Cyberpunk (#20) üzenetére


Buci21
addikt

csak a vitának az lesz a vége, h nem vagyok magyar, és ilyen fiatalon kussoljak :W

(vágtak már ki online rádiótól ilyen okon...)

[ Szerkesztve ]

(#22) Cyberpunk válasza Buci21 (#21) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az az oldalt minősíti.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23) Buci21 válasza Cyberpunk (#22) üzenetére


Buci21
addikt

én is így fogtam fel, csak néha hiányzik a dolog, mert szerettem :D de ez már az off offja

(#24) Vladi válasza Buci21 (#21) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, kussoljak és dolgozzak meg az ő nyugdíjáé. :W

Inkébb a fiatalokat kellene pont ezért tisztelni. Mert például 10* keményebb az életünk, mint a szüleink generációjának.

Legdurvább az, mikor a háziorvosnál a terhes feleségem nem engedik előre. :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25) Buci21 válasza Vladi (#24) üzenetére


Buci21
addikt

nem mondtam egy szóval sem, h kussolnod kéne, csak egy kis megértés szerintem kijár mindenkinek, az időseknek pedig pláne. szerintem :R

az orvosi rendelőshöz: az már társadalmi probléma, és tényleg vannak suttyó öregek is, ez sem vitás.

[ Szerkesztve ]

(#26) Cyberpunk válasza Vladi (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó modor része az idősekkel szembeni illedelmesség. Persze ha visszaélnek vele az megint más dolog.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#27) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Az öregek vs. tömegközlekedéshez hozzászólva. Engem az legkevésbé zavar, ha hozzák a kis batyujukat, sokkal inkább amit a leszállásnál művelnek. Minden nap van "szerencsém" a következőhöz: Iskolám 2 megállónyira van egy nagy budapesti közlekedési csomóponttól (metró, 100 busz, trolik, hév is indul onnan), tehát iskola 90%-a oda megy. Hála a jó égnek valamiért idősekkel is ilyenkor van tele a busz, de ez még nem is lenne gond. Amitől minden alkalommal elpattan bennem valami az az, hogy ülnek, és a végállomásra érve nekik elsőként KELL leszállni a buszról. És amíg egy ilyen összetöpörödött képződmény levonszolja magát a 2 lépcsőn annyi idő alatt a 100 diák 3x lemenne. De ez nem csak ezen a járaton figyelhető meg, mindenhol azt veszem észre, hogy a baromira elfoglalt nyugdíjasok annyira sietnek valahova mindig a maguk 1km/h-ás sebességükkel, hogy a végállomásra érve nekik nem várhat semmi, és berongyolnak a tömeg elé, nehogy ücsörögjenek még 10 másodpercet, hátha akkor nem tartanak fel 200 embert. Aztán ilyenkor ne röhögjön az ember mikor leesik a buszról combnyaktöréssel. Persze aztán lehet csak én vagyok ilyen retardált, hogy mikor ülök egy járaton és beérek vele a végállomásra megvárom amíg eltakarodik a tömeg.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#28) Buci21 válasza Cthulhu Dawn (#27) üzenetére


Buci21
addikt

ebben is van valami, de ez sem a többség... :D és mint mondottam, az emberi hülyeség és a tisztelettel való visszaélés sajnos nemtől és kortól független...

(#29) Cthulhu Dawn válasza Buci21 (#28) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

"ebben is van valami, de ez sem a többség..."
Az a baj, hogy de :DDD . Eleget békávézok ahhoz, hogy ezt így kijelenthessem.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#30) Buci21 válasza Cthulhu Dawn (#29) üzenetére


Buci21
addikt

én is :D te merre jársz?

[ Szerkesztve ]

(#31) Cthulhu Dawn válasza Buci21 (#30) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Örs vezér tere az a bizonyos csomópont

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#32) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Segíteni kell neki leszállni, és már is nem 5 percig tart.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) Buci21 válasza Cthulhu Dawn (#31) üzenetére


Buci21
addikt

arra nem vagyok ismerős, én XX. kerből járok a VIII.-ba :D

(#32) Cyberpunk:
igen, ennyi, én szoktam segíteni. Nem mondom, h nincs bunkó nyugdíjas, mert van... pl amelyik 8 mp alatt futja a százat, majd a buszon sír h le akar ülni, vagy netán fel akarja állítani a törött lábú huszonéves csávót, aki két mankót tart a kezében, és járógipsz a lábán...

[ Szerkesztve ]

(#34) Cthulhu Dawn válasza Cyberpunk (#32) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ha nem lenne olyan rohadt elfoglalt, hogy ülő helyzetből elsőként kelljen leszállnia még lehet meg is tenném.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#35) vimes válasza vimes (#10) üzenetére


vimes
senior tag

"ezek mind a háttéren és a neveltetésen múlnak..."

Na pont ez az, ami náluk nincs meg. Ki mondta azt, hogy amiért ez a nemzetisége, esélytelen lenne jómodort tanulni?? A probléma az, h ahol ők nagy számban élnek ott jellemzően nincsenek meg azok a külső körülmények, amik ezt lehetővé tennék. És ha az apa vagy anya anno nem tanult jó modort, tisztelete, a gyerek sem fogja megtanulni, hiába kerül jobb körülmények közé. Ezt egy generációna kellene belenevelni, de ez az előbbiek miatt sem egyszerű feladat. Igen, most kissé fejjel mentél a falnak.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#36) Cyberpunk válasza vimes (#35) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sztereotípiák. Ez szép mind mit írtál, csak éppen szerencsére nem igaz mindenkire. És itt érvényét is veszti az egész megállapítás.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Generációs problémák mindig is voltak. Részemről semmi gond, itt is kitárgyalhatjuk a dolgot, de tegyük úgy, hogy szavainkban legyen ott a tisztelet, ócsárolásnak semmi értelme.

Nos, aki arra hivatkozik, hogy ő tartja el a "nyuggereket", annak végülis igaza van. Azonban nem szabad elfelejteni, hogy ezek a kitartott, a társadalom számára már nyűgnek ható emberek ugyancsak kitartottak munkában megfáradt nyugdíjasokat, és tették ezt zokszó nélkül. Az én zsebemből is kiszedte Állam bácsi az ide vonatkozó sápot, és én nem berzenkedtem ellene. Ez a világ rendje, gondoltam, és ha egyszer elérem a nyugdíjas kort, azzal a tudattal térhetek "végleges szabadságra", hogy a stafétabotot átadtam, megérdemlem a pihenést.
Kis híján 45 évet húztam le a munka fizikai világában. A Hungarocamion szerelvényeinek egy része az általam esztergált alkatrészekkel futott Európa útjain. Sofőr is voltam sokáig, például az Országos Traumatológiai Intézetnél 18,5 évet húztam le, Miniszteri Dícséretet is kaptam. Gyártottam smirglit, amelyet Ausztriában is bevizsgáltak, és kiváló minősítést kapott. Az már más, hogy nem jutottunk ki az európai piacra vele, túl erős volt a konkurencia. Vulkanizáltam gumit, szívtam a mérgező gőzt, két fogamat saját kezemmel húztam ki. Köszörültem szeleptányért a Volkswagen csoport injektoraiba, köszörültem apró babrás bitybatyokat, amelyek jó pénzt hoztak a cégnek.
No most ezek után szégyellnem kéne, hogy mások munkájából élek? Úgy gondolom, hogy én is tettem valamit az asztalra, én is gondoskodtam azokról, akik aktív koromban már nyugdíjasok voltak.

Nem mondom, tényleg vérlázító lehet, amikor egy néni, vagy bácsi küszködik a banyatankkal, hogy felvonszolja a buszra "40 kiló" krumplival. Szöszmötöl, feltart mindenkit. Azonban ne feledjük, hogy ereje már csak töredéke annak, ami volt fiatal korában. Aztán ugye lehet, hogy kevés pénze lévén azért utazik, hogy olcsón megszerezze a betevőt.
No, azt én is elítélem, amikor a kor "jogán" agresszíven követelnek előnyt, kiváltságot az öregek. A kor nem előny, hanem állapot.

- Nézd, mennyi várakozó van a megállóban. Na, én ezeknek nem fogom átadni a helyem.
Mondta röhögve a mellette ülő haverjának egy kamasz a buszon. Szép, ugye? Nos igen, éljen az ifjúság, a jövő záloga.
Azért az se semmi, hogy ha felszáll egy kismama, egy idős ember hamarabb átadja a helyét, mint az életerős ifjonc.
No persze kivételek itt is vannak, de egyre inkább az a tapasztalatom, hogy a nyegleség, mások lesz*rása menő lett a fiatalok körében.
Az is vicc, hogy a suliba igyekvő, vagy onnan hazatérő diákok felcsődülnek a buszra, vagy villamosra, (ez most mindegy,) és fülsértő hangerővel társalognak, hangnemük trágár, röpködnek a b*zmegek, qrva anyják.

Apropó, tisztelettel kérek mindenkit, hogy ne bonyolódjon bele a rasszizmusba. Nekem is megvan a jól kifejlett, tapasztalatok alapján kialakult véleményem ilyen téren, de nem szeretném, ha ilyen vakvágányra tévedne ez a topic.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) C4mp3r válasza Buci21 (#15) üzenetére


C4mp3r
addikt

kivanom, hogy akkor is kuzdj majd az elveidert, amikor bekoltozik a szomszedba egy egesz pereputty es tonkretesznek mindent. a hazadat eladni nem tudod, mert ki akar mellejuk koltozni? konnyu ugy beszelni, hogy nem tapasztaltad meg milyen amikor az elegtelen neveltetesu meg hatranyos helyzetuek koze keveredsz.

(#39) Vakegérke válasza C4mp3r (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

Épp most kértem valamit, most külön a kedvedért megteszem.
Ne tereljük a szót ebbe az irányba.
Köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Vladi válasza vimes (#35) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

2 nagy baj van ezzel:
1. bizonyított tény, hogy nem képesek bizonyos dolgokra. Magántulajdon tisztelete, beilleszkedés, az adott társadalom kultúrális normáinak átvétele. Ezekre szociológiai tanulmányok vannak, tényként lehet kezelni.
2. minderről beszélni nem szabad, vagy nem eu konform, vagy amit akarsz. Így problémát megoldani nem lehet. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#41) Dr. Romano válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Tessék mondhatod nekik nem értenek a szóból, akár a mai fiatalok :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#42) Vladi válasza Dr. Romano (#41) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy drasztikusan különbözik a probléma mennyisége és az arra tett erőfeszítés mennyisége kishazánkban.
Legalább is szerintem.

hát ezért.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#43) Dr. Romano válasza Vladi (#42) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Woooo, lassan a testtel, engem te aztán nem sodorsz bele, gyors:

@echo off
cls
exit

exit.bat

huh ez meleg volt....

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#44) C4mp3r válasza Dr. Romano (#41) üzenetére


C4mp3r
addikt

bevallom nem olvastam el a kerest tartalmazo hszt, de amikor meglattam, hogy valaki itt 17 evesen osztja az eszt az elvekrol valamit reagalnom kellett.

(#45) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Úgy néz ki, hogy csitulnak a túlfűtött érzelmek. Maradjunk ennyiben. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) vimes válasza Vakegérke (#45) üzenetére


vimes
senior tag

:)

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#47) Buci21 válasza C4mp3r (#44) üzenetére


Buci21
addikt

"a kor nem erény, csak állapot"
-Vakegérke

Szóval: lakik itt egy família az utcában, és rendesek, tetőt fedni járnak, dolgoznak. És szánalmas, de engem a Baross utcán hófehér köcsög akart kirabolni egyszer... szóval lehet pampogni, de a te hozzáállásod a problémát nem megoldja, hanem viszályt szít, erőszakot szül, így egyszerűen elvetendő, és ebből nem engedek. Csak azért mert idősebb vagy, a véleményed nem ér többet.

(#48) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#49) antikomcsi válasza Cthulhu Dawn (#27) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem retardált vagy, csak még gyerek.

Ha nem is hiszed most, idővel más lesz majd a véleményed, de ahhoz kell még élettapasztalatot szerezned.

(#50) Cthulhu Dawn válasza antikomcsi (#49) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ezt így arra, hogy amikor ülök egy járművön a végállomásra érve nem én akarok elsőnek kipattanni belőle? oké...

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.