Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

naffőnökék azért megkérdezhették volna, hogy "te Józsi, kell ez neked? mi kell?" ha odaadják kp-ban, gondolom vidámabb lennél most. persze azért nekik adózni kell, ezért nem. így vagy olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) Móci


Móci
addikt

Ez már csak így van... gondolom valahonnan maradt, aztán odavágják az emberhez, hogy nesze. Gondolom nagy címletekben kaptad, mert ugye vissza nem adnak ebből, ami nem igazán kellemes.
Érdemes körülnézni, lehet, hogy valahol elfogadják boltban is, vagy el lehet költeni értelmes dolgokra.
A nyaralás itt is ki fog maradni. Se pénzem, se társaságom. Egyedül meg menjen a nyavalya.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) deicide


deicide
veterán

Lehet vele fizetni a szállásért, ebéd/vacsoráért, ha másra nem, de elmehetsz egy hétvégére...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4) mephi666 válasza deicide (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

talán tankolni is lehet belőle... úgy tudom itt-ott elfogadják... meg esetleg strandokon... utána kell járni neten, hogy konkrétan az adott csekket hol fogadják el...

ui: mi idén semmit nem kapunk :( jogosan járó prémium nincs már 2 éve, üdülési csekk 1éve még volt, most nincs... jövő 7től 2hét szabi, de szerintem a környéken próbáljuk eltölteni az időt ezzel-azzal :( még a strandbelépők is 1500ft/fő körül indulnak... eléggé el tudja venni az ember kedvét...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) deicide válasza mephi666 (#4) üzenetére


deicide
veterán

Páromnál volt idén is üdülési csekk szerencsére, abból járunk étterembe, meg minden nap megyünk a velencei-tóra, itt van tőlünk 1km-re...igaz csak a kutyát futtatjuk az északi parton.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6) Móci válasza mephi666 (#4) üzenetére


Móci
addikt

Én se kapok soha semmi extrát, csak minimálbér, s ennyi. A volt cégnél kaptunk üdülési csekket, csak sajna már elfogyott, így ha utazni kell valahova, akkor nem lesz olcsó ezentúl.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) kételkedem


kételkedem
addikt

20 000 Ft sem sok, mint ahogyan ennyi értékű üdülési csekk sem. Mégis érdemes körülnézni, mire lehet a lakóhelyeden elkölteni. Nálunk elfogadja a fogorvos, oda lehet adni az optikában ha szemüveget csináltatok, éttermekben elfogadják fizetségül. Nyaralásra nyilvánvalóan nem alkalmas, ennyi pénzből egy éjszaka jön ki félpanzióval.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Én elmennék belőle egy hosszú hétvégén mondjuk Dunapataj-ra. A helyi éttermekben hibátlan a pacal, egy köpésre van a Szelidi tó, ott lehet horgászni, esetleg fürdeni. Nem voltak elszállva az árak mikor utoljára voltam, szerintem a 20-asból max kitoldva még pár ezressel simán össze lehet hozni a hétvégét.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm a hozzászólásokat. :)

Egy évig érvényes, van időm töprengeni, hogy mit csináljak vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Humornak ugyan humor ahogy leírtad, de valahogy nem tudok rajta nevetni. Azt hiszem, te sem. Kiegészítésnek jól jönne ez a csekk, de mit egészítesz ki vele? Az a baj, hogy a főnökség ezt nem is érti.

(#11) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Helyi legenda szerint az útmérnök jutalomüdülést akart felkínálni az útkaparónak.
- Hazafi elvtárs! Aztán voltak-e már a családdal üdülni?
Üdülni? - kérdezett vissza megrökönyödve - Azt kérdezze, van-e kenyér!?

(#12) Vakegérke válasza potyautas (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

A viccen mindenki nevet. A humor pedig fájó lehet, nem biztos, hogy mindenki nevet rajta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

A helyedben örülnék hogy értelmes dolgot kaptál a főnökeidtől.
5éves dolgozóként egy gravírozott kristályvázát kaptam a válság kellős közepén,épp költöztem be a lakásomba amit 100%hitelre vettem csak az önerőt kéregettük össze.
Kajajegynek jobban örültem volna,vagy mondjuk 5 nm járólapnak.

Több helyen is lehet olyat csinálni hogy lekajálhatod az üdülési csekket mondjuk menübe,én ezt tettem:)

(#14) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Néhány helyen fel lehet használni szemüveg készíttetésre és fogászati kezelésre. Ha esetleg aktuális lenne valamelyik, akkor használd ki. :)
Nálunk is van a kiemelkedő munkáért jutalmazás, az adott havi fizut duplázzák. Azért így korrektebb, pedig tróger multinál vagyok. 20e üdülési csekk? Adott volna melegétkezésit... Persze ha az ember szóvá tenné, akkor megdöbbennének hogy miért nem örülnek a plusznak. Hát azért, mert nem tudja kihasználni.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#15) nem_tom


nem_tom
őstag

Először is azzal kapcsolatban, hogy a munkatársaid ferde szemmel néznek rád emiatt... hát azt kell mondjam, Te biztos kiérdemelted, Ők nem. Persze lehet tévedek, nem ismerem őket, nem tudom mennyire dolgoznak jól és elég keményen.

Hogy mit kezdj a csekkekkel... nem tudom. Ha egyáltalán nem kell, akkor talán add oda a számodra legkedvesebb embernek. Vagy pedig amit mondtak előttem, hogy vásárolj belőle, ha tudsz. (ez lenne a jobb)

Amúgy meg, lehet szóvá kellett volna tenned a fizetésemelést, e helyett.

Idén, én se megyek nyaralni.

[ Szerkesztve ]

(#16) talmida


talmida
Közösségépítő

szakalistvan-nal értek egyet, örülj neki. :DD Szerintem ez is több, mint a semmi. :U Ha bármikor fölhasználható, akkor meg pláne jó. Magyarországon pl sok jó gyógyfürdő is van, amik luxus kivitelűek. Lehet, hogy azt élveznéd. :F

Én azt javaslom, hogy mindenképpen ruccanj ki valahova. :K Vesd le a lustaságot, nemtörődömséget és kapd össze magad. :B Minden kirándulás megújítja az embert, -- kívül-belül egyaránt. Érdemes, hát körülnézni. Ha ez a viszonylag kis összegű ajándékjegy nem is elég egy világkörüli útra, de egy szép hétvégét biztosan kanyaríthatsz magadnak belőle. ;)

Egyébként meg GRATULÁLOK a PRECÍZ, JÓ MUNKÁDHOZ, amiért az elismerést kaptad! :R

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az új hozzászólásokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) nem_tom válasza talmida (#16) üzenetére


nem_tom
őstag

Amúgy, tényleg jobb kiruccanni, a sok kemény meló után. Addig is kipihened magad, ha nem is napokra, max egy hétvégére.

(#19) Vakegérke válasza nem_tom (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Naponként veszem ki tavalyi szabimat, ahogy lehetőségem van rá. Még van három, meg az idei harminc.
Fáradt vagyok, nagyon fáradt. Az alvás nem frissít fel, dögfáradtan kelek.
Semmi kedvem kiruccanni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) talmida válasza Vakegérke (#19) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Na, akkor épp megérett a helyzet egy jó kis környezetváltozásra. :K Nem_tom-nak igaza van. Szerintem is menned kell.

Hidd el, hogy a kikapcsolódás néha áldozattal jár, vagyis azzal, hogy lemond az ember a lustaságról, kimozdul és a napi rutinos monoton cselekvések helyett valami nagyon mást csinál. :K Szerintem téged jól fenékbe kéne billenteni, hogy kizökkenj a megszokott kerékvágásból. ;] NAGY SZÜKSÉGED VAN A PIHENÉSRE, A KIMOZDULÁSRA!! :K

IN GOD WE TRUST!

(#21) nem_tom válasza Vakegérke (#19) üzenetére


nem_tom
őstag

Az aktív pihenés is pihenés. Aktív és passzív pihenésre egyenlő mértékben szüksége van a szervezetednek, különben idegrendszeri problémák léphetnek fel. Hidd el, úgy érzed, hogy fáradt vagy ehhez, de miután belevágtál, máris élvezni fogod. ;)

(#22) Mawyx válasza talmida (#20) üzenetére


Mawyx
senior tag

Elég jókat tudsz mondani :K

Sztem is menj el kikapcsolódni, egyedül is lehet, szerezhetsz ismerősöket, barátokat ott is. Én is egyedül megyek, jobb mint sehogy. És az utazás, városnézés közbeni elfáradás más, mint amikor melóban fáradsz el. Jó lesz az, hidd el :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#23) FPéter válasza talmida (#20) üzenetére


FPéter
aktív tag

Húszezer forintból nem jut messzire... Egy 20 ezer forintos utalvány inkább fizetéscsökkentésnek számít, mert ahhoz, hogy tényleg kezdeni tudj vele valamit, hozzá kell tenned a fizetésedből nem kevés pénzt.
Nameg a szabadságot is ki kell tudni venni hozzá, errefelé az sem megy könnyen mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#24) nem_tom válasza FPéter (#23) üzenetére


nem_tom
őstag

Hidd el, országon belül 20 ezer forintból is kilehet ruccanni egy hétvégére. Én 5 napra megyek Agárdra, a szállás lesz 16 ezer, szóval kevesebb, mint 25 ezerből ki fogok jönni. És ez 5 nap.

(#25) nem_tom válasza FPéter (#23) üzenetére


nem_tom
őstag

Ja és azt elfelejtettem hozzátenni: Vakegérke említette, hogy van bőven kivehető szabadsága, amit még nem használt fel. [link]

[ Szerkesztve ]

(#26) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Emlékszem a legelső családi nyaralásunkra. 10 nap Balatonberényben. Valami hihetetlenül hosszú, és unalmas volt. (elég lett volna a fele) Viszont meglepett a hatása. Nyár közepén olyan érzésem volt, mintha új szezont kezdtem volna. El is határoztam, hogy ezután minden évben nyaralok. Ha másra nem is, de erre futni kell. 5 év után átértékeltem a dolgot :(

(#27) talmida válasza Mawyx (#22) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi Mawyx! :B

FPéter, persze megértem, hogy nehezen lehet kijönni, :((( de gondolj bele, hogy elvégre miért él az ember? Miért gürizik?? Csak azért, hogy kajáljon és legyen elég ereje, hogy újra be tudjon menni dolgozni, vegetálni? :F

Hidd el, nagyon fontos a változatosság az életben. Tudom, hogy áldozatokba is kerül, de nagyon megéri elmenni ide-oda. :K ...kicsit körülnézni, világot látni, --mégha az csak a város másik fele is. Budapesten is van sok-sok látnivaló! ;)

Az ember szellemi, lelki tartalékai is ki tudnak ürülni, olyankor komorrá, fáradttá, közönyössé válhat. Ahhoz, hogy jókedvvel folytassa valaki az igavonást, elengedhetetlen a rendszeres kikapcsolódás. Hihetetlen töltetet tud adni, pont, ahogy potyautas is mondja. :K

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#28) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Azért csak ki kéne mozdulni valahova, még ha csak belföldön is. A környezetváltozás a fontos, hogy ne fásuljon be az ember.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#29) tkazmer


tkazmer
addikt

az "ajándék lónak ne nézd a fogát" részt most hagyjuk mert legalább fél oldal lenne mire leírnám, de szerintem is menj el, használd ki. egy 4nap/3 éj biztos kijön belőle. egészen biztos, hogy sokkal jobb lesz utána, és lehet, hogy jövőre már azért (is) fogsz jól dolgozni, hogy újra kapj ilyet.
nyaralni nem csak jó, de "kell" is. neked meg - az alapján, amilyennek az életedet leírtad - különösen nagy szükséged van kikapcsolódásra.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#30) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az unszolásokat. Van még egy évem, hogy eldöntsem, mire használom fel a csekktömböt. Talán adódik valami fincsi lehetőség.
Ami viszont a szabit illeti, nem véletlen, hogy tavalyról van még három napom. Egyszerűen nem jön össze, hogy akár egy hetet kapjak belőle. Na most, na, majdnem, aztán mégse, mert befut egy spéci meló, akkor pedig a Józsi fontossá válik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) tkazmer válasza Vakegérke (#30) üzenetére


tkazmer
addikt

egy "péntek-hétfő" esetleg egy keddel vagy csütörtökkel megtoldva valamelyik végén azért csak összejöhet valamikor...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#32) Vakegérke válasza tkazmer (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is ki kéne magam aludni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) nem_tom válasza Vakegérke (#32) üzenetére


nem_tom
őstag

Ezt a szabin megteheted. ;)

(#34) Mawyx


Mawyx
senior tag

Aztán meg bagoly mondja verébnek, mert 2 órám van még melóig, de semmi kedvem kimozdulni erre a kis időre, pedig muszáj lenne megkerülnöm a háztömböt, mert ez így nem jó :U De mire letusolok, felöltözök, összekészítem a táskám melóba, akkor már szinte tényleg indulnom is kell és akkor még nem vettem kaját se.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#35) Vakegérke válasza Mawyx (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volnál szíves ezt bővebben kifejteni? Bírom a kritikát, nem gond. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Mawyx válasza Vakegérke (#35) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hát hogy osztom itt az észt, hogy ki kell mozdulni, én meg itthon senyvedek a gép előtt és nem mozdulok meg :DDD
szerk: erőt vettem magamon és eddig sétáltam, megkerültem a háztömböt, kettőt is, most meg készülődök melóba

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#37) Vakegérke válasza Mawyx (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csóró sorstársam, még vasárnap is dolgozol? Akkor bizonyára átérzed mindazt, amiről beszélgetünk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) Mawyx válasza Vakegérke (#37) üzenetére


Mawyx
senior tag

Átérzem :( éjszakás vagyok, 12 órázok, szabadnap nincs, viszont szerdán megyek nyaralni. A jegyek hamarabb megvoltak, mint ahogy felvettek dolgozni, így csak morogni tud a főnök.
Váltósom mondta, hogy ha 4- 5 órákat alszok, akkor lesz egy kis időm egyébre, takarítani vagy valamire, de én meg nem birok úgy dolgozni, ráadásul éjszaka, hogy csak 5 órát alszok. Így meg marad napi 3 órám mindenre, hogy vegyek kajaát, hogy mossak, hogy takarítsak, hogy a párommal legyek.
Jó lenne ez a meló, ha a hétvégéje szabad lenne az embernek vagy legalább a vasárnap.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#39) Vakegérke válasza Mawyx (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

Milyen beosztásban vagy, kizsigerelt barátom? Szabadnapnak lennie kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Mawyx válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Mawyx
senior tag

recepciós vagyok, nincs szabadnap, 0-24 ig nyitva, nem zárhatunk be. 48 órát meg nem vállanék be alvás nélkül én se, hogy a váltósomnak legyen egy szabadnapja. Vagy ez van, vagy a semmi, el lehet menni éhenhalni. Hát akkor inkább ez. Csak a rohadék zepteresek jeleztek vissza, holott nem is gondoltam, hogy ők azok, álhirdetéseket adnak fel, úgyhogy akkor inkább mégis az éhenhalás. A pénznek van helye, így áramot se sokat fogyasztok otthon :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#41) Vakegérke válasza Mawyx (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyu!
Tiborc is panaszkodott, te miért ne tehetnéd meg? Nyiss blogot, öntsd ki a szíved, panaszold el bánatod. Írj le mindent.
Megoldást nem hoz, de ha kidumálja magából az ember a dolgot, sokkal könnyebb a lélek. Én is ezt teszem, és ezzel könnyebbé teszem szenvedéseim.
Ha nem nyitsz blogot, öntsd ki itt a szíved, az én blogom rejtekén.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) niti válasza kételkedem (#7) üzenetére


niti
aktív tag

20e Ft-ból 1 hétig 2 fő tud sátrazni mondjuk Badacsonytomajban, ami nem is egy lepukkant hely, és a kemping is szuper. Nyilván Vakegérkének nem ez lesz a megoldás, ezt csak azért írom, mert nem értem, miért csak hülye puccban lehet gondolkodni. Kicsit fel is húztam magam.
Vakegérke: örülj neki! Fogd fel úgy, hogy ha kp.-ben kapod meg ezt a pénzt, elment volna mindennapi dolgokra. Így meg muszáj lesz valami luxusra kényszerítened magad. :) néha ez is kell, nagyon jó lehetőség!

(#43) Mawyx válasza Vakegérke (#41) üzenetére


Mawyx
senior tag

Már itt is vagyok melóban. :)
Főnök 20 év alatt 1x volt nyaralni, amikor hazavitte a feleségét megmutatta neki az országát, mivel ő külföldi. Mi csak nyáron vagyunk, egyébként ő viszi a "boltot" napi 24 órában, pár utcával messzebb sose mennek, telefonja 20év alatt egyszer se volt kikapcsolva. Én ismerem 6 éve és csak lesek ennek mi értelme. Az üzlet egyre jobban megy, a pénze egyre több, ideje meg sosincs. Éjjel 2-kor telefonnal a fülükben beesnek vendégek, szoba kéne, most beszél a főnökkel, azt mondja van, adjam a kulcsot meg töltsük a papírt. Hiába én vagyok szolgálatban, zörög szerencsétlen telefonja akkor is, mert az ő száma az ismert, őt hívják. Nem lennék a felesége helyében sem :U
Örülök, hogy van munkám :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#44) Mawyx válasza niti (#42) üzenetére


Mawyx
senior tag

Tudom, hogy üdülési csekket nem fogadnak el, és mindjárt nem leszek népszerű és jönnek a fikák, hogy a fapados repülő nem is repülő, meg annak leesik a szárnya, meg fákon kell ülni stb, de az összeghez azért megjegyzem, hogy 20ból repjegy is kijön mondjuk Portugáliába és couchsurfinggel ingyenesen lehet nyomni a szállás témát
Fejben dől el minden, szeretne-e menni az ember, ez a kérdés, ha igen, akkr meg lehet oldani sok mindent.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#45) niti válasza Mawyx (#44) üzenetére


niti
aktív tag

Fákon kell ülni, ez jó :D
Egyébként az jutott még eszembe, bár nem legális, és amúgy sem jó ötlet szerintem, de ha nagyon nem tudsz vele mit kezdeni, el is tudod adni, némileg csökkentett áron. Tudom, hogy névre szól, de eddig még nem voltunk olyan helyen, ahol ne fogadták volna el. A párom anyukájáét szoktuk használni. De azért inkább ne add el, élvezd ki! :)

(#46) Vakegérke válasza Mawyx (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kizsigerelnek? Úgy vélem igen. Az egy dolog,hogy a főnök hogy él, a másik dolog meg az, hogy te miként.
Van miről beszélned, van miről panaszkodnod?
Tedd meg. Itt megteheted, nem lesz OFF.

niti: Nem akarom luxusra kényszeríteni magam, és azt sem viselem el, hogy luxusra kényszerítsenek olyanok, akiknek a nyaralás természetes dolog.
Nem sajátom sem a sátrazás, sem az extra szálloda.
Ha készpénzben kapom meg ezt az összeget, sokkal hasznosabb lett volna. Önfenntartásomra fordítottam volna, és nem kéne ilyen írást produkálnom.
Ha kiérdemlek valamit, akkor a jutalmat hadd döntsem el én, hogy mire költöm, fordítom. Ezt a választási lehetőséget nem kaptam meg.
Kotródj nyaralni!
Nem megy. Parancsszóra nem megy. Egyébként sem megy.

----------------------------------------------------------------------------------------

Olyan nehéz megérteni, hogy nem kívánok nyaralni, üdülni?
Nem! Egyedül semmiképp. Ha élne a feleségem, megoldanánk egy huncut hétvégét.
De már nem él, és én egyedül nem megyek sehova.
Lestrapált az élet, kopott fogaskerék vagyok egy olyan gépezetben, amelyet mások vezérelnek. Még a tavalyi szabim sem fogyott el, és nem azért, mert nem szeretném kivenni. Igenis szeretném, de istenségeim azt mondják, hogy nem lehet, húzzam csak az igát, hiszen ez nekik jó. Nekik igen, hiszen termelek, hozom a hasznot.
Szabi? Szó sem lehet róla. Vagyis igen. Most egy nap, meg aztán még egy nap...
Aki a törvényeket ismeri, az tudhatja, hogy júliusban egyetlen nap múlt évről áthozott szabim sem lehetne. Lám, mégis van.
Nem számít semmi, még a törvény sem.
Melózz paraszt, majd én megmondom, hogy mikor pihenhetsz!
Gürizek, húzom az igát, nem merek jogaimra hivatkozni. Ha kajakra lépek fel, másnap már nincs munkám. Úgy kirúgnak, mint a huzat.
Bő egy évem van a nyugdíjig, azt ki kell húznom. Kihúzom.

Fölösleg, púp a hátamon az üdülési csekktömb. Adták, nem kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) Mawyx válasza Vakegérke (#46) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nincs miért panaszkodnom.
Lakodalmas vendégek szálltak meg nálunk, tegnap volt a lagzi, amikor jöttek a buliból visszafele, hoztak egy ládányi sütit. Kell ennél több? Nem :))

Nekem van práom, de a szülinapom nem óhajtotta velem tölteni külföldön, így életem első nyaralását egy 4 szektoros repüléssel kezdtem meg, elmentem egyedül és most majd megyek megint. Elindulni nehéz, aztán ez akkor is igaz, ha ott vagy, nem lesz kedved hazaindulni :D
Persze ha nem, hát nem, de azért mi írjuk a magunkét :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#48) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ha néztétek ma este a Napló Extrát, akkor láthattatok nagyon jó és olcsó nyaralóhelyeket. Én csak fél szemmel néztem, úgyhogy nem sok maradt meg. Majd visszanézem, ha feltöltik.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.