Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ez a díjnetes történet valami eszméletlen nem életszerű lépés volt. csodálom, hogy ennyi ideig húzták.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) Vakegérke válasza bambano (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sok szolgáltató számláihoz lehet regisztrálni. Ha köztük lenne az összes szolgáltatóm, kényelmesebb lenne az életem.
Mi van abban rossz, hogy kapsz egy emilt, belépsz a NetBankba, és három kattintással rendezed a számlád?

Én kedvelem a Díjnetet. Mindössze ez a furmányos megoldás zavar, amit kitaláltak, hogy megtarthassák az Elmű ügyfeleit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) lapa


lapa
veterán

most nem azért, de a mai világban érdemes figyelni. mi történt ugyanis:

az elmű kirúgta a díjnetet, ez elég egyértelműen látszott az ügy legelején.

itt lepihenünk, elgondolkodunk. mert ezután bármit csinál a kirúgott fél, nyilvánvaló, hogy kicsi a sikerre az esély. azért, mert kirúgták. az elmű őt nem akarja többé ott, ahol. innentől ő próbálkozhat, de ahogy várható volt, nem sikerül neki.

(#4) Vakegérke válasza lapa (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Stimmt. De én is besz*ptam, hogy itt a nagy lehetőség, miszerint megmaradhatok kedvelt fizetési módomnál.

Utólag már okoskodom, és úgy gondolom, hogy jól van ez így, ahogy van. Csufika lett volna, ha van egy e-mail címem, amelyhez nincs hozzáférésem.
Vajon hány ügyfél ugrott bele az ajánlatba, vajon hányan nem figyeltünk az apróságokra?
Már mindegy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) bambano válasza Vakegérke (#2) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ezzel semmi, csak az nem világos, hogy minek ehhez díjnet és ki állja a díjnet profitját.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Vakegérke válasza bambano (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a poén, hogy nincs átutalási költség, és egyszerű (volt) a fizetés. Most mondd, mit érdekel engem, hogy ki tejel a Díjnetnek? :)

Az Elmű lapátra tette, ő dolga. Hogy min kaptak össze, az ő dolguk.
Nekem egy picivel több teendőm lesz a számlák fizetésénél, meg ugye utalási költség, de kibírom.

A hülyítést vettem zokon, hogy a Díjnet tényként közölt valamit, és a "hátsó ajtón" erőszakoskodott, hogy megtartsa az Elmű számlás ügyfeleit.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) petipetya válasza Vakegérke (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyébként miért kell ez a díjnet? Én például belépek a netbankomba és azon keresztül fizetem be a számlákat. Eszembe sem jutna bevonni ebbe egy harmadik felet.

"nincs rá lezsóidő"

(#8) upsyka


upsyka
aktív tag

indexes cikk:

Legyűrte az Elmű a Díjnetet

szerintem az elmű nem fogja az eddigi fejlesztéseit csak úgy hagyni a díjnet miatt,biztos nemsokára újraindítja szolgáltatását egy más megoldással,vagy csak szimplán a regisztrációs szerződési feltételeknél beleírja,hogy csak a két fél között,harmadik felet nem bevonva jöhet létre a szerződés - regisztráció

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#9) bambano válasza upsyka (#8) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem a fejlesztéseiről van szó, hanem arról a léről, amit eddig ezért a díjnetnek fizetett.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) upsyka válasza bambano (#9) üzenetére


upsyka
aktív tag

igen,ez a másik,amiért nem fogja csak úgy veszni hagyni.
de most az ideiglenes emailos számlaküldéses "bezárásra" gondoltam,mivel a díjnettel már nincs szerződésben,ergo a lé már így is úgy is nála marad

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#11) lapa


lapa
veterán

én amúgy sose értettem ezt. csoportos beszedés leharcol, még nem-fájdalmas küszöb belő, elfelejt. postás hozza a számlát, megnézzük nincs-e esetleg múlt hónapról elmaradás (limit vagy nincspénz miatt), aztán megy archívba.

(#12) bambano válasza lapa (#11) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

abban, hogy nekem, mint előfizetőnek, a csoportos beszedés a legjobb, nem akarok általánosítani, de szerintem így van.

azt viszont, hogy nekem, mint szolgáltató, a csoportos beszedés messze a legjobb fizetési módszer, kezeljétek tényként :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) Vakegérke válasza petipetya (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

A Díjnetnek csak annyi a szerepe az életemben, hogy értesít, ha számlám van, közli mindazt, amit kell, és a NetBankba továbbítja a "számlát".
Belépek, Közüzemi számlák, Díjnet, rákattintok a számlára, igen, kifizetem most, beírom az SMS-ben érkező azonosítót, és már fizettem is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) petipetya válasza lapa (#11) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt nem is volt szó csoportos beszédesi megbízásról, amíg nem említetted.

Vakegérke is rányom a gombra és úgy fizeti be a számlát a díjneten, én pedig eseti átutalással.

A ssárga csekket pedig nem is említsd, mert annál siralmasabb dolgot nem ismerek, mint hogy személyesen kelljen befizetni valamit. Ezzel nem téged minősítelek, hanem a csekkes rendszert.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#15) upsyka


upsyka
aktív tag

csoportos beszedést egyébkénrt lehet díjneten kívűl is indítani, - szerintem még kényelmesebb is - a díjnet inkább arra van ráálva,hogy a számlák elektronikusan legyenek kezelve,ne keljen nyomtatni,borítékolni,postára beküldeni és ezekért mind fizetni...
viszont van egy olyan hátránya,hogy ha olyan dolgot szeretnél - pl. hitelt,vagy telefonelőfizetést - amihez közüzemi számla kell,hiába nyomtatod ki a kapott pdf számlát,azt nem fogadják el,a szolgáltató azt neked nem fogja hitelesíteni,ha bemész hozzá,csak számlamásolatot fog kiadni,amiért fizetned kell.
illetve ha jól emlékszem nem is őrzi meg a díjnet a számláidat,csak talán 2 évig.persze a nyomtatott számlát meg 2 napig se őrizzük meg :DD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#16) petipetya válasza petipetya (#14) üzenetére


petipetya
nagyúr

beszedési

"nincs rá lezsóidő"

(#17) lapa válasza petipetya (#14) üzenetére


lapa
veterán

azt értem, hogy eddig erről nem volt szó, de akkor is az a legegyszerűbb megoldás, hiszen pont erre találták ki. van, amit én is esetivel utalok, de csak azért, mert amúgy is utalgatok akkor.

(#18) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Gáz.De azért egy azonnali törlést kérek a dijnetből mielött még egy gyorseladásra kerűlnek a z adataim...

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#19) petipetya válasza lapa (#17) üzenetére


petipetya
nagyúr

Neked.

"nincs rá lezsóidő"

(#20) lapa válasza petipetya (#19) üzenetére


lapa
veterán

gondolom általában is, nem?

(#21) petipetya válasza lapa (#20) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gondolom, nem.

"nincs rá lezsóidő"

(#22) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

Én azt hiszem hogy ez olyan igazi magyaros szolgáltatói hozzáállás.Mind a két részről.

Meglepődni nemigen tudok....sajnos.

Bár a Főtávos nagytudásúakban bízom, hogy okoznak még meglepetést.Mondjuk nyáron többet kell fizetni mint télen......vagy ilyesmi. :O

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#23) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az Elmű felmondta, a Díjnet csökönyösen ragaszkodott hozzá, az Elmű megakadályozta. Ennyi a történet.
Már nem bosszant.

Nagyon a bögyödben van a Főtáv. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#23) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Csodálkozol ?Ekkora rablóbandát mint a Főtáv,keveset hord a Föld a hátán.
10 évvel ezelőtt 43.000.-ft. volt télen a fűtés.Most érdekes módon 18.000.- is elég.Persze ugyanennyi nyáron is.
Akkor meg csak a felét kellett nyáron.Tehát fűtési idényben kb.65.000.
Ma kb. 36.000.-. Nem érdekes ?

Szóval a bankok,biztosítók után a legszemetebb banda,állami támogatással.

Persze,tudnék még utánuk egy-kettőt !

Profit orientált végrehajtói bűnözők,sajnos máig állami támogatással.

A világon nem létezően magas víz-csatorna díj.Mert itt nagy keresetek vannak,belefér !

Benzin árba épített útdíj---de azért külön is........szóval,van még min gondolkodni.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#25) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes lenne, ha utólag összeszámolná valaki, hogy mennyit kaszált rajtunk mondjuk 20 év alatt pluszban a cég, és azt kiverné belőlük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#25) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Szívemből beszélsz.
De ekkora összeget már ha akarnának sem tudnának kiverni belőlük.

Budapesten több mint 200.000. lakás !

Az ÁSZ többszöri figyelmeztetése ellenére ment a rablás,túlszámlázás,önkormányzati javaslatra.

A Főtáv góréi persze mindent elfogadtak.Ezért kell(ett) őket sűrűn cserélgetni,nehogy egyszer vissza keresés legyen.Az ők,és családjuk zsebe egy életre tele van tömve.Ezért már érdemes !!

Mindenesetre a nemsokára induló perükben az összeg hihetetlen nagysága miatt szerintem a bíróság valami köztes ítéletet fog hozni.
Ha netalán nem,akkor rengeteg (köztük az enyém) per fog indulni.Hát ezért nem hiszem,de történhet csoda
Kiderül nem sokára..

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#27) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kívánok sok sikert. Becsülendő, hogy ugyan saját ügyedben, de másokért is harcolsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#27) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Köszi.Igazából az elmondottak miatt nagy reményt nem fűzök hozzá.De hátha ?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#29) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

A hátha is megér egy próbát. Már csak az a kérdés, hogy mennyibe kerül a per.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#29) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Köztes megoldásnál én nem perelek.Ha kedvező(igazságos) bírósági döntés lesz, akkor is gondolom hogy a sok főtávos jogász fellebbezni fog mégegyszer.
Nem egyszerű !

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#31) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

Csak hogy képben legyél !http://os.mti.hu/hirek/91661/az_optima_fide_civil_mozgalom_egyesulet_kozlemenye

[ Szerkesztve ]

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#32) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olvasom...

No, ha megengeded, megtanítalak linkelni.
Megvan a kivágás, amit beírtál. A szövegmező alatt a felső sorban jobbról a második a Link gomb. Rákattintasz, CTRL+V, OK. Megjelenik az URL, és sötétkék lesz az a mező, amely el is tűnik, ha elkezded írni a szöveget, amelyet mondandóként láttatni akarsz.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#32) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Ok.Köszi,majd gyakorolom.Azért a lényeg lejött ?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#34) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Persze, értem. Nem piskóta dolog több, mint tíz év papírjait átnyálazni. Remélhetőleg lesz eredménye.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#34) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Erre mondom én hogy "hátha" kiderül az igazság.Csak a rablóknak több jogásza van,mint fűtés szerelője !

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.