Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Először is köszönöm, hogy elolvastátok. :)

(#4) Blindmouse: Már az én nyugdíjam sem teljes, hiszen a netto bérből számolják, és -8,4%, mert előrehozottba megyek. Még nem tudom mennyi. Remélem, hogy megélek majd belőle, és anyámat is fogom tudni támogatni.

(#5) Kalandor: Ezek szerint nekem nincs miért aggódnom. :)

(#9) darál0w: Tárgyalástól függ. Teljes munkaidőben nem. Részmunkaidőben, vagy beugróként igen.
Csakhogy megkérném a munkám árát. Utolsó órabérem 710 Ft volt, 3 műszakban kapáltam össze 110 ezer netto fölött egy kicsivel. Karcsú. Jó, mondhatjuk, hogy extra lóvé, én viszont azt mondom, hogy ha kell a munkám, fizessék is meg.

(#12) sz4blya: Mit kezdek az életemmel? Élni fogok, immáron kötelezettségek nélkül. Például az se mindegy, hogy nem szólal meg az ébresztő óra, és ha felébredek, szabadon dönthetek, hogy fel akarok-e kelni. Pató Pál úr, és a Padödö együttes itt van velem. Ej, ráérünk arra még, azt csinálok, amit én akarok. :)
Soha életemben nem unatkoztam, és most azt mondom, ezután se fogok.

(#19) Krisztián: Jó kérdés. Tudod, tizenévesen kapálóztam, aztán rájöttem, hogy inkább a sorsomra bízom magam. Voltak keserves időszakok az életemben, de utólag mindig kiderült, hogy jól jártam.
Csak egy példa. Nagyon nem éreztem jól magam egy cégnél, viszont ott találkoztam a feleségemmel. Jó üzlet volt.
Apró korrekciók lennének csak részemről. Volt, akit megbántottam, nem tenném. Ilyesmik.

(#21) talmida: "Élni tudni kell, ugyebár. Hacsak egy fél órára is, de élni akarok."
Éle van a dolognak. Tudod, mint a mágnások, aztán visszahuppanok saját környezetembe. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.