Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Erről valahogy nekem mindig az autós gazdasági totálkárok esete ugrik be... sok hűhó egy filléres szintű melóért.... :O

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

izé... olyan nincs hogy egy társasháznak nincs biztosítása. Majd ők fizetnek.

...csak én vagyok helikopter?

(#3) Eastman


Eastman
őstag

Nálunk a csőtörés már 300 felett van, úgyhogy a 30 (+30) -cal még jó vagy.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4) Vakegérke válasza Sethdobaloah (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elrozsdált erkélykorlátra nincs biztosítás. A drótüveg (és a beszerelés) árát visszakapom.
Még a 30 ezer is érvágás, de ez van. :U

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) sztanozs


sztanozs
veterán

Szüleimnél az összes erkélyt fel kellett újítani. Leszedték a betonokat és rácsot raktak fel az egész házsorban.

Ja és szépen átvágtak, mert nem a lakásból esett ki valami, hanem a homlokzatról vált le egy darab. A homlokzat (így erkély külső burkolata is) pedig a szövetkezet felelőssége...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#6) po1son válasza Eastman (#3) üzenetére


po1son
addikt

Nálunk meg az egyik szobában lévő ablaknak a nyílászárója teljesen megadta magát és úgy nézz ki, hogy az egész ablakot ki kell cserélni... Eddig a legolcsóbb árajánlat, amit ablakostól kaptunk az
110.000 Ft, amiben elméletileg benne van egy 40%-os akció is.... :W

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#7) Vakegérke válasza sztanozs (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem társasházról van szó. Ez annak idején szövetkezeti lakás volt, aztán ez a fogalom megszűnt, öröklakásként van elkönyvelve.

A lakás a becsatlakozási helyek után minden tartozékával kizárólagos tulajdonomat képezi. Ennek értelmében az erkély is korlátostól, drótüvegestől. A leeső rozsdás fémdarab hál' Istennek sérülést, kárt nem okozott, nem is balhézott az alsó szomszéd, csak szólt, hogy baj van.
Az a korlát, amely a belépőn van, nem az enyém és nem a szomszédé, pár évvel ezelőtt a lakásszövetkezet fel is újította szépen.
Az erkély viszont az én saram. 30 ezrem bánja a dolgot, és ha számolok egy kicsit, olcsón megúszom. A szövetkezet dolgozói csinálják meg, ők pedig tisztában vannak a szerkezet méreteivel, minden elemet, zártszelvényt hegesztésre, beszerelésre készen hoznak. Aztán ugye 4 órát mondtak, hogy szükséges a korlát felújításához, feltételezhetően gondos munkát végeznek. Ezt abból gondolom, hogy ha kapkodnának, biztos leredukálhatnák az időt. No meg ugye ha a felújított korlát szétesik, egy darabja valakire ráesik, akár halált is okoz, akkor bizony mennek a dutyiba.

Ha kihívnék egy "idegen" céget, szerintem nem úsznám meg ennyiből.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) sztanozs válasza Vakegérke (#7) üzenetére


sztanozs
veterán

Én is szövetkezetet írtam - de pl a lakás külső burkolatát sem vetted meg (nem is te csinálnád az épület külső szigetelését sem.
Sajnos a jogszabály nem fogalmaz elég egyértelműen:
2004. évi CXV. törvény 11. § Ha a lakások a tagok tulajdonában állnak, az épülethez tartozó földrészlet, az épületszerkezetek, az épület közös használatra szolgáló területei és helyiségei, a központi berendezések, a házfelügyelői (gondnoki) lakás, továbbá a lakásszövetkezet célját szolgáló más építmények (iroda, műhely, raktár stb.) és vagyontárgyak a lakásszövetkezet tulajdonában állnak.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#9) Vakegérke válasza sztanozs (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

A lakás adásvételi szerződésében az van, hogy ennyi négyzetméter lakás, meg ennyi négyzetméter erkély. Szóval az erkély is az enyém, így logikusnak találom, hogy a szerelvénye is.

Kedves vagy, hogy segíteni akarsz, de nem léphetek fel keményen. Ha elkezdek vergődni, nem csinálják meg a szakik a korlátot, aztán terelhetem jogi útra a dolgot. Egyrészt pénz kérdése, másrészt hercehurca, no meg rengeteg idő, és kérdés, hogy meddig bírja még tartani a szétrohadt alsó elem a nehéz drótüveget. Ha pedig elkövetem azt a huncutságot, hogy a munka elvégzése után nem fizetek, hanem elkezdek kakaskodni, okoskodni, nem sok jóra számíthatok.

Nem mai eset, ennél az én helyzetem sokkal jobb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) sztanozs válasza Vakegérke (#9) üzenetére


sztanozs
veterán

Igazán sajnálom, hogy nálatok (is) csak a tulajdonosok lehúzásáról és nem az állag megőrzéséről (fejlesztésről nem is beszélve) gondoskodik a lakásszövetkezet.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11) Vakegérke válasza sztanozs (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálunk viszonylag jó a helyzet, ha panaszkodnék, akkor hazudnék. Rendszeres a karbantartás, lépcsőjavítás, nemrég cserélték a bejárati kapukat, szigetelték a házak oldalát, LED lámpák kerültek a lépcsőházba, stb. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#11) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

No azért ez egy kicsit kevés amit a szövetkezetek produkálnak. Az év végi elszámolások ugyan mindig stimmelnek (nyilván) de a hiba megelőzésre gyakorlatilag semmit nem tesznek.
A másik: hidd el hogy külső ( maszek, stb.) cég is megjavítaná ezt a problémát ennyiért. Lakatos részt értem, mert az üveget ugye a biztosító állja. A szövetkezetek ill. emberei egy dekával nem dolgoznak olcsóbban mint akárki.Pedig ők helyben vannak.

Pl. nem értem hogy miért kell sok helyen egész éjjel világítani a lépcsőházban mikor ugye voltak és szerintem vannak olyan 3 perces kapcsolók mint régen.
Ez nem pazarlás? Miért kell folyosót fűteni mikor úgyis kimegy a meleg a nyitott bejárati erkélyeken?
Van lóvé!!!
A lényeg hogy ők követik az inflációt az eleve irreálisan megállapított közös költségükkel.
Hogy legyen lóvé(juk).
Azért a Munka Érdemrend akármilyen fokozatát nem adják ingyen.
Te kaptál?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#13) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Négy órás melóról beszéltek a szakik, feltételezhetően korrekt munkát végeznek. Biztos nem mernek hanyagok lenni, mert egy utcára zuhanó, cirka 26 kilós drótüveg nem játék.
Mikor bemegyek az üveges számlájával a műszaki irodába, rá fogok ám kérdezni, hogy az erkélyem korlátját nekik kötelességük felújítani, vagy nekem. Mert ugye homlokzat, meg kiskutya fülecskéje. Ha véletlenül kiköhögi a diszpécser, hogy az ő dolguk, akkor el fogok beszélgetni vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#13) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Most akkor számold bele a max. 3500.- anyag költséget, azért az nem rossz órabér! Igaz 2 emberre elosztva mert egynek mindig biztosítani kell!

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#15) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

Diszpécser az "úr" a szöv. elnök után. Ezt ne felejtsd el !!!!!!

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#16) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

A diszpécser a mi pénzünkből él. Ha nem ad egyértelmű választ, akkor közlöm vele, hogy megyek "feljebb". Ha azt mondja, hogy nem az ő feladatuk az erkélykorlát, akkor is.
Szerintem barátságosan meg fogjuk beszélni a dolgot.

Most még sajna kiszolgáltatott vagyok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#16) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Csak erélyesen, másképp "kifiguráznak".Mert te vagy értük, ezt se felejtsd !

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#18) sztanozs válasza Vakegérke (#16) üzenetére


sztanozs
veterán

Meséld majd el, hogy jártál :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#19) Vakegérke válasza sztanozs (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Holnap jönnek a szakik, aztán nyugi lesz. Ha akad érdekesség, úgysem tartom magamban. :)

A közös képviselőnk is azt mondja, hogy az erkély saját tulajdon, így az ott adódó munkákat a tulajdonosnak kell kifizetnie. No most hadd jegyezzem meg, hogy pont ő az, aki velünk van, nem a lakásszövetkezet bérence, sejhajnyalója.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#19) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Na és akkor megtörtént a dolog?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#21) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg, el is felejtettem közölni a tényt. :B

Kijöttek, új zártszelvényekkel felújították a korlátot, lefestették, zsebre vágták a pénzt, békében-barátságban elköszöntünk egymástól.
Az üveges majd hétfőn hív, hogy megbeszéljük, mikor jönnek méricskélni, aztán lehet, hogy az akció után pár órával már bent is lesz a drótüveg a helyén. 32.500, de ezt a biztosító megtéríti. Egy biztos, fehér, pontosabban színtelen üveget nem hagyok betenni, mert akkor soha többé nem merek kimenni az erkélyemre. Tériszonyos vagyok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Hányadik emeleten laksz? Nekem olyan 1-200m magasságban jön ki

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23) sztanozs válasza Earl_Muttley (#22) üzenetére


sztanozs
veterán

1-200m-be asszem beleesik az összes épület, ami ma magyarországon található ;]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#24) Earl_Muttley válasza sztanozs (#23) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

hegyekbe jön rám, főképp kilátókban.... de amiket ott lövök, megéri :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyolcadik emelet, szóval van vagy 25 méter a mélység. Nekem ez már rengeteg, hiszen ha felállok egy székre, akkor is elbizonytalanodom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#25) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

én is így kezdtem, de aztán 6.emeletre költöztünk, és egyik legjobb haverom meg 10. emeleten lakott :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#27) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Drótüveggel védve érzem magam, de üveg nélkül kész terror. :D

Egyébként az a vicc, hogy gyerek koromban is féltem a magasságtól, mélységtől. Ennek ellenére egy rövid ideig vitorlázórepülő voltam. Körbefogott a géptörzs, biztonságban éreztem magam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

nekem is csak a kilátókkal van a nagy gond. ugye a szél, az ingás, stb. :O

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#29) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#27) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

El kellene megint kezdeni és rögtön nem lennél bizonytalan. Mennyi volt a rövid idő? 1-2 év?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#30) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Anno 5, azaz öt Forint volt MHSZ keretében havonta a sportolás, sportágtól függetlenül. Ma vajon mennyi lenne, ha beköszönnék egy klubhoz? Csókolom, vitorlázó repülőzni szeretnék. Tartok tőle, hogy ez ma már a kivételes kaszt hobbija.

Pár hónap volt mindössze, aztán megérkezett a sportorvosi vélemény a klubhoz, miszerint repgépvezetőnek harmadosztályú minősítésem van, ami egyenlő a nullával. Viszont ejtőernyős lehetek, ha kedvem tartja.
No most ez annyiból poén, hogy ordenáré lúdtalpam volt, talán ma is van, bár nem érzem negatív hatását. Szóval a gépben ülve számít, ernyősként földre érve nem. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#30) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Akkor az ernyőzést kéne erőltetni !!! Bár azt hiszem ott se nagyon jönnél ki havi 5 ruppóból.Ki tudja?
Ott lehet hogy mindenki lúdtalpas.(csak jó az valamire)
Egyáltalán van még olyan hogy MHSZ ?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#32) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Méghogy én? Ernyőzni? Azt ám, meg a kiskutya fülecskéjét.
Nem fér össze a tériszonyommal. :N

Te is tudod, annak idején abban a rohadt átkos, fujj, de szemét rendszerben még törődtek az ifjúsággal. Volt MHSZ, ami ma már nincs. Volt Csillebérc, volt Zánka, és még sok más.
Volt.
Ma már más szelek fújdogálnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#32) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Tériszony? Lúdtalp?Nem sok kicsit az élvezetből?
Kávéfőzésből is leszerepeltél, hát ejnye-bejnye...
De az biztos hogy valamiért az átkosban jóval több közösségi program volt az ifjúságnak.
Sőt kötelező is:pl.kisdobosság,úttőrőség( de büszke is volt akit felavattak, le tudta nézni a kisdobosokat), közép suliban kötelező KISZ-tagság.
De voltak kirándulások gyakorlatilag ingyen és sok egyéb más.
Hogy közben hogy tágították a fejed, az ugye megint más.
De tagadhatatlan: az ifjúság élvezte a maga romlatlan lelkével,fiatalságával és mert nem volt olyan szemmel látható nagy különbség egymás között mint manapság.
Mintha úgy rémlene hogy valakik próbálták a cserkész mozgalmat feléleszteni, nem is olyan rég.
Vagy hallucinálok ?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#34) sztanozs válasza pgyorgy59 (#33) üzenetére


sztanozs
veterán

Van cserkészet - de ha a vallást agymosásnak tekinted, akkor ugyanúgy megy az ideológiai oktatás most a zöld, mint anno a vörös/kék nyakkendővel. Másrészt ha nem eléggé "ökomenikus" a cserkészcsapat, akkor a felekezeti hovatartozás is komoly probléma lehet...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#35) pgyorgy59 válasza sztanozs (#34) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Igen közben rákerestem és kiderült számomra hogy igenis működik.
De nem értem hogy miből tudnak a mai időkben problémát kreálni?
Lehetne kicsit bővebben?
Ja mert csuda szépeket olvastam hirtelen a cserkész mozgalomról...

[ Szerkesztve ]

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#36) pgyorgy59 válasza sztanozs (#10) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Tökéletes a meglátás
Igazából üzletnek tekintik az egészet:kis befektetéssel nagy pénzt kaszálni !
Ezt már múltkor is akartam megjegyezni de valamiért kihagytam.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#37) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ma jöttek az üvegesek. Jól dolgoztak, és gyorsan. Valami ondószínű izével nyomták tele a hézagokat. Még kocsonyás, de bizonyára megköt.

No, holnap irány a diszpécser iroda. Miközben átnyújtom a számlát, majd úgy teszek, mintha keresném a másikat, és felteszem a sunyi kérdést, miszerint ha ezt elintéztük, hamarosan hozom a lakatosokét is, meddig vannak nyitva? Határozott elutasítás esetén nem fogok vitatkozni, de ha botlik a diszpécser, abból balhé lesz. Az egyik lakatos adott névjegykártyát, én pedig gonosz leszek a 30 ezremért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#37) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Megöl a kíváncsiság hogy mi lesz belőle !!!???

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#39) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

Déltől kettőig vannak, úgyhogy még odébb van a végeredmény tudása. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) dabadab


dabadab
titán

Mivel ez a kerdes eddig meg nem merult fel: neked nem tunt fel, hogy szetrohadt az erkelyed korlatja?

DRM is theft

(#41) Vakegérke válasza dabadab (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Komolyan mondom, nem. Ugyanis nem az egész rohadt, csak a legalsó zártszelvény alja, gondolom az volt a "vízgyűjtő." Látni nem láttam, tapogatni nem szoktam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#39) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

No azért mégiscsak megöl a kíváncsiság.És persze fenntartom hogy jócskán kaszáltak.
A magyar foci:nagy pénz-kis foci..
Szöv. :kis munka-nagy pénz..

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#43) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, intézkedtem. Mit mondjak, elég bürokratikus az eljárás. A számlához csatoltak egy papírt, mely szerint biztosítási jogviszonyom rendezett. Ezt el kell küldenem Győrbe, ott fészkel az Allianz lakossági kárrendezési központja.
Naná, hogy még nekem kell a lap aljára írnom, hogy átutalással kérem a lóvét.
Naná, hogy ajánlott küldemény lesz, egy kis pénzt az is elvisz.
Naná, hogy a lakatosmunka az én terhem.

Ha ezt előre tudom, akkor a lakásbiztosításom alapján intézem az ügyet. Be kell menni ugyan az biztosító irodájába, de pár percnyi papírmunka után (amelyet az ügyintéző végez,) már semmi dolgom nem lett volna.

Csókoltatom ezt az információkkal átitatott szép új ügyintézési rendszert. Olyan nehéz lenne a NET világában elektronikus úton intézni egy nyomorult számlát?

Abban a fujj, de rohadt átkos rendszerben telefonáltam az üvegesnek, kijött, megcsinálta, felírta a biztosításom adatait, aláírtam, kapott némi jattot, megköszönte, elment. Ő intézte a többit.

Sebaj. Vettem 4 doboz akciós sóletbabot a spuriban. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#43) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Phü...Mindent gondoltam volna, de ezt nem...
Nem hívja fel a figyelmet a Szöv. hogy neked van biztosításod ????!!!!
Vérlázító..
Mert akkor nem lehet pindurkát osztani(diszpécser,melós stb.)között.Ez a "valamiből élni kell" felfogás.
Mindegyik Spar-ban van?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#45) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#44) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudom, hogy van biztosításom, csak azt hittem, hogy lemegyek, és pikkpakk elintézünk mindent.
Már mindegy.

Hétvégi akció van, a sétányon vettem. Gondolom, a Family centerben is van. :)
Ja, és a babgulyás is akciós. Ugyanannyiért ugyanakkora, nem a kis dobozos. Ha jól emlékszem, 529 pénz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#45) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Tudod mi a mindegy? Ha nem, elárulom.
Sajnos a módszerváltás óta sem sokat változott a helyzet.
Köszi a sólet tippet.
Hagy áruljam el?Kedvenc szomszédom mondása volt.Sajnos már meghalt, de a mondás él és igaz!

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.