Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Őszinte gratula!

Elvileg nekem is tériszonyom van, de valahogy nem mindig. Létrán nincs, de ha mondjuk fel kell mászni fél kézzel kapaszkodva egy ilyen alumínium alkalmatosságon egy kétemeletes ház tűzfalán, na akkor tele van a gatya. Érdekes, földszintes csadi ház tető cserepezésénél sem volt gondom. Eiffel torony felső szintjén sem volt semmi különös rossz érzésem.
Talán gyerekkoromban sokat másztam fára és ezért nem olyan vészes, nem tudom. De tízemeletes házak peremére még a lottó telitatlálatáért sem ülnék ki.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) Vakegérke válasza flymi (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes dolog ez. Rövid ideig voltam vitorlázó repülő, nem volt gond. Az óriáskeréken se. Talán az kell, hogy valami körbefogjon, biztos támpontom legyen, akkor nincs baj.

Amikor beköltöztünk a panelbe, szoknom kellett a magasságot, a nyolcadikon lakom. Az erkély szélére csak egy idő után mertem kiállni, akkor is kapaszkodtam a korlátba. Viszont az égre nézni ma se nagyon merek, azonnal belém áll a görcs. Mintha dőlne el a ház velem együtt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) flymi válasza Vakegérke (#2) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

A tériszony sem egyszerűen tériszony ezek szerint.
Leírhatatlan érzés egyébként, majdnem olyan, mint szerelmesnek lenni. :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#4) 0xmilan


0xmilan
addikt

Néha is tériszonyos leszek, de ilyenkor egy-egy rossz élmény után Oleg videói mindig jobb kedvre derítenek.

(#5) Met válasza 0xmilan (#4) üzenetére


Met
nagyúr

Ez nem volt szép :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6) 0xmilan válasza Met (#5) üzenetére


0xmilan
addikt

;]

(#7) Balrog válasza 0xmilan (#4) üzenetére


Balrog
tag

Én is baromira tériszonyos vagyok, de engem az ilyen videók inkább feldobnak. a Hideg futkos a hátamon miközben gombóccal a torkomban görcsösen markolom a fotel karfáját. :DDD
Na ezt csak a fotelba beszíjazva, ejtőernyővel a hátatokon nézzétek meg. ;] [link]

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én már virtuálisan is tériszonyos vagyok. Elég ha lenéz a kamera egy magas épületről máris szédelgek. Valami doku filmben láttam,h ezek a fóbiák úgy kezelhetők ha kitesszük magunkat nekik lehető legdurvább formában.
Hát elképzelhető,h segít de inkább maradjak fóbiás. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) R3wind


R3wind
csendes tag

Átérzem a dolgot. Nálam mondjuk akkor jön elő ha nem biztos ponton állok. Létrán még csak-csak megvagyok, mondhatni félig meddig ráülök és kiegyensúlyozom magam. Na de egy szék már ki tud akasztani. Szóval minden egyes villanyégő csere kész öröm. Amint felnézek és nyújtózok felfelé (jelenleg nincs létránk, de székről simán elérem az egészet) már úgy érzem, hogy rögtön dobok egy hátast. Ha nagyon magasan vagyok valahol, hegyen, kilátóban, akármi, le merek nézni, nincs gond, de egy idő után elfog a hányinger. A vicc az egészben, hogy gyerekként kutya bajom nem volt, pár éve alakult ki az egész. Trauma? Passz, egy biztos, ezt már nem heverem ki.

(#10) 0xmilan válasza pusszycat (#8) üzenetére


0xmilan
addikt

Sok ilyen videót láttam már, főleg James Kingston fél órás túrái tetszenek. (Állítólag régen neki is tériszonya volt)
Nekem alapvetően semmi bajom a magassággal, de az elején voltak olyan helyzetek, amikor meghökkentem, viszont mára már pl. teljesen természetesnek tűnik, hogy 40 méter magasan átsétál egy lábfej széles gerendán a daru és az épület között. Szóval szerintem is hozzá lehet szoktatni az agyat. Csak azt kell tudatosítani, hogy fizikailag semmi különbség nincs az egyes helyzetek között. Ha az utcán meg tudsz állni a járdaszegély előtt és nem esel be random az autó elé, akkor miért esnél le a létráról vagy egy épület tetejéről?
"If you're afraid to fall, you fall because you're afraid. Everything is choice. Choose not to fall."

(#11) pusszycat válasza 0xmilan (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet pusztán genetika. Amúgy meg nehéz eldönteni ki a normálisabb, aki fél a perem felé menni vagy aki egyensúlyoz rajta.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) vtomi2


vtomi2
őstag

Nekem akkor van téliszonyom, ha nincs semmi amiben megkapaszkodhatok, és olyan 1 méternél közelebb vagyok a "zuhanáshoz"

(#13) pusszycat válasza vtomi2 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hirtelen azt hittem,h csak télen van iszonyod. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel.

Ha ennek az ösvénynek a közepén rakna le egy helikopter, nem csak halálközeli élményem lenne, hanem valószínűleg bele is halnék.

Ezen a hídon se mennék át semmi pénzért.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) moonlight115 válasza Vakegérke (#14) üzenetére


moonlight115
tag

Én átmennék, nagy élmény lenne! :DD
Csak egyensúlyozni ne kelljen sehol, mert akkor végem. Még a szobabicikliről is leesnék a kanyarban.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#16) Vakegérke válasza moonlight115 (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ugye nadrágban? Lehet, hogy alul gyülekeznek a kukkolók távcsővel. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) moonlight115 válasza Vakegérke (#16) üzenetére


moonlight115
tag

Csakis! Még meglátnák a bugyimat. Az katasztrófa lenne! :DD
Bár, aki leugrik a mélybe, hogy onnan kukkoljon, az meg is érdemli. :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#18) moonlight115


moonlight115
tag

:C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#19) Chaser válasza pusszycat (#8) üzenetére


Chaser
titán

:C ez nagyon jó

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.