Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Hűűű, köszi az írást!
Én is szoktam hasonló módon kommunikálni a velem kapcsolatba kerülő emberekkel. Sokat számít az az 1 mosoly, 1 kedves szó! Akivel beszéltél, és te is jobban fogod magad érezni. Aki nem hiszi, tegyen egy próbált! :)

A zenék is nagyon jók alatta! Mellesleg szerintem kicsiny hazánk egyik legjobb együttese az Ismerős Arcok. Nagyon magas színvonal tudják űzni a dolgokat. Én személy szerint órákig el tudom hallgatni a zenéjüket, mert kikapcsol és egyben feltölt!

Mentalita'

(#2) netpeti98


netpeti98
addikt

Jó írás. :K ;)

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#3) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Voltam bevásárolni, kértem húsz deka akármit, unott fejjel rárak valamennyit a mérlegre.
"Huszonöt lett, maradhat?"
"Nem."
Itt lefagyott a nénike, szerintem még életébe nem hallotta ezt, mindenki kivétel nélkül igent szokott mondani, ez meg csak néz rám.
"Húsz deka akármit kértem"
Nagynehezen megcsinálja.
...

Utálom magamat ilyenkor.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A végén mondtam valamit.

Az élet szép.

Ez felkiáltójeles. Annyian nyűglődnek piti problémákon, annyian panaszkodnak, hogy nekik mennyire rossz.
Persze igazuk van, csak nem látják meg az apró szépségeket, nem indítják az apró impulzusokat, amelyeket a közelükben lévők vehetnének.

Mennyibe kerül pár kedves szó? Mennyibe kerül egy mosoly?

Könyörgöm, én csak egy bevásárlásról meséltem.
Mennyi élményt nyújthat egy prózai tevékenység, napi rutin.
Én látom a lehulló falevelet, látom a velem szembe közeledők arcát, látom az eladók fásultságát, látok, látok, látok.
Átok.
És öröm.

Az élet szép.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tegnap elfelejtettem valamit, most pótolom. :B

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

ez jól esett így reggel :) :C

egyébként marha sok múlik azon, ha valaki nyit a másik felé... pl bankban volt elintéznivalóm bő 1hónapja és egy 40körüli nő intézte az ügyeim... először fapofával ült a monitor előtt, pötyögött, látszódott, hogy k*rvára nincs kedve már dolgozni és nagyon szólni sem... szerződésmódosítás kapcsán elkezdtem kérdezgetni és látszódott rajta, hogy örül neki, segítőkészen elmondott mindent, ami nem volt világos és jobban telt el így számára is a munkaidő vége :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) hdman


hdman
őstag

Nagyon szeretem az irasaid stilusat! Itt ulok a kocsimban, varom a paromat, es kozben mosolygok ezerrel:) Gratula, csak igy tovabb!

Sopron city :)

(#8) Wictor


Wictor
senior tag

Jó volt olvasni ezen a 'os napon, jót mosolyogtam a történeten. :)

Egyik ismerősöm jutott eszembe a bókolgatás miatt. Amikor megyünk valahova, néha süllyedek, hogy teljesen ismeretlen nőknek is elkezd bókolni bárhol, ha úgy adódik. Mondjuk nem is ettől rossz (néha irigylem a bátorságát), hanem hogy van egy sajátos (khm...) stílusa, amikor az én ismerőseimmel játssza ezt (tudta kívül), az különösen érdekes helyzeteket tud kialakítani...

[ Szerkesztve ]

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

A jó szó, mosoly nem kerül semmibe, de csodát tehet.
Az egy dolog, hogy bolond vagyok, de találkoztam hasonló csajjal is. Valami miatt le voltam törve, elszontyolodva vártam a buszt. Odalépett hozzám a csaj, és megjátszott pityergéssel kérdezte: na, mi van, nem jutott krumpliföld?
Elementáris erővel robbant ki belőlem a nevetés, minden feszültségem semmivé foszlott. A csaj elvigyorodott, csinált egy hátra arcot, és a sejhaját erőteljesen riszálva elment, de a válla fölött még intett egy pápát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Thunderzolee

Huhh... Te egy áááálat vagy. :D
A szó jó értelmében természetesen. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) vans?


vans?
őstag

Tetszett!

hábm bábm

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

köszönöm nektek is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Valamiért úgy érzem, hogy ez egy kicsit nekem is szól. :)

Az az igazság, hogy vásárlás közben nekem is vannak hasonló pozitív élményeim. Legtöbbször már azzal mosolyt csalok az eladók arcára, hogy marcona kinézetem ellenére úgy köszönök, hogy: SZÉPJÓNAPOT!
Ráadásul, amikor nem tobzódnak mögöttem párszázan, néhány szót el is beszélgetek velük és nagyon hálásak azért, hogy emberszámba veszem őket.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tömegben én sem szoktam jópofizni, de tegnap pangott az Interspuri, így kiélhettem magam.

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) finest


finest
őstag

Te, Don Quijote! - izé, Don Juan! ;)

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#16) Vakegérke válasza finest (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

A kettő keveréke stimmel. A bolond hódító. Már csak a siker hiányzik. No persze, rám néznek, és azt gondolják, hogy egy vén bolond rocker. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) ArchElf


ArchElf
addikt

Ajánlom ezen írásomat azok figyelmébe, akik összeomlófélben vannak, utálnak mindenkit, nem érti meg őket senki.
Nem cél nélkül született az egycszer biztos :DDD

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#18) Vakegérke válasza ArchElf (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Miért tagadnám, neki is szerepe van abban, hogy megírtam egy vásárlás történetét. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) finest válasza ArchElf (#17) üzenetére


finest
őstag

Egy olyan vén csont, mint Vakegérke, megteheti, h csak a szép dolgokkal törődik, azokra emlékezik, így aztán neki a korral már csak könnyebb lesz, csZ-nek is, csak ő még túl fiatal, nem érti.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#20) manoarc


manoarc
senior tag

szimplán jó kedvem lett ettől a kis szösszenettől :)
köszönöm :R

{。^◕‿◕^。}

(#21) Vakegérke válasza manoarc (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyári kellemes élmény? ;)

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) manoarc válasza Vakegérke (#21) üzenetére


manoarc
senior tag

Lenne de piros karikás az összes :D

Ha eszembe jut vmi képernyő képes akkor megosztom :))

{。^◕‿◕^。}

(#23) Vakegérke válasza manoarc (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak arra a topicra utaltam kérdésemmel, amely ide hozott. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) moonlight115 válasza Vakegérke (#23) üzenetére


moonlight115
tag

Hűűűű, de rejtélyes ez..... ;]
Még nem olvastam végig, a felénél tartok.....

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25) Vakegérke válasza moonlight115 (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meg se pisszenek, hogy ne zavarjalak... :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) moonlight115 válasza Vakegérke (#25) üzenetére


moonlight115
tag

Háááát, ez irtó jó sztori! Pláne a "balkezes".... :))
Örülök, hogy felbukkant ez az írásod, élvezet volt olvasni. (kivéve a zenéket ;] )

Eszembe jutott erről valami, majd az :L-ben megírom!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27) Vakegérke válasza moonlight115 (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

A zenékben az volt a poén, hogy passzoljanak. Akár a cím, akár a hangulat. :)
Fogalmad sincs, hogy hány írásom van még, amelyek olvastán tetszésnyilvánításodat fejeznéd ki...

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.