Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Megkönnyeztem... Szép!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#1) üzenetére


moonlight115
tag

Hihi...Nekem is a papám húzta ki a tüskét a talpamból, mikor kiskoromban a Balatonnál nyaraltunk. 4-5 éves lehettem. Hatalmas tüske volt!
Úgy látszik, az apák alkalmasabbak az ilyesmire. :)

Szép történetet írtál! :K

Szerk. Véletlenül neked címeztem, Örl...

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#3) bbazs96


bbazs96
csendes tag

Gyönyörű íromány. Elgondolkoztam rajta, hogy a gyermekkoromból mi maradt, ha ezt a témát nézem. Kesergés elkerülése végett inkább megtartom a dolgot magamnak.

Nagyon tetszik, én is ilyen szülő szeretnék lenni. Tettre kész, akiben megbíznak. :R

(#4) rw-ultra


rw-ultra
tag

Nekem is Apa szedte ki a szálkákat a kezemből/lábamból.Nekem a varázsszó az volt, "ha sziszegsz, nem kapsz sört" :D
Persze, soha nem kaptam :D
4 éve a 9éves hugicámnak ment a tenyerébe a gonosz szálka.Mivel Apa akkor már nem élt (ő volt a családi szálkakiszedő), így rám hárult a hős szerep.Sziszegett, mire mondtam neki: "ha sziszegsz, nem kapsz sört" :)
Nem sziszegett, de pár könnycseppet elejtettünk, mert Apa jutott eszünkbe.Kaptam egy puszit és egy ölelést hugimtól, én meg megosztottam vele az utolsó sörikémet, Anya legnagyobb örömére :D
Köszönöm Vakegérke :R

*http://www.youtube.com/watch?v=ZTu0yvlI8MA*http://jelvenyem.hu/gar/index.html*

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) greenity


greenity
aktív tag

Szép történetek.

Én mindig is apás lány voltam, most is az vagyok. Mégis, ha valami bajom van, azt először anyunak mondom el...

Emellett az egész családunkat áthatja a szeretet és a bizalom és ezért hálás vagyok.

Köszönöm, hogy leírtad.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) Viszlát


Viszlát
addikt

Tisztában vagyok vele, hogy ez "csak" személyes bejegyzés, de én még emlékszem a kezdeteidre és sajnos meredeket zuhant azóta a színvonal. Egyre modorosabban, tudálékoskodóbban írsz. Kár. :(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) Vakegérke válasza greenity (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én köszönöm, hogy elolvastad. :)

Igen, vannak dolgok, amiket a nők egymással beszélnek meg. Azonban általános, hogy a lányok apásak, a fiúk meg inkább anyásak.

Viszlát: Biztos igazad van, én "belülről" nem látom olyan tisztán a helyzetet, mint Te. Talán már elfelejtettem más szemével látni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.