Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) updog


updog
senior tag

Vakegérke, remélem most már rendszeresek lesznek a sztorijaid :D Üdítő ezeket olvasni.

Nekem a nulladik eset 14 évesen történt a salótarjáni táborban, valami megfázást sikerült összeszedni, és estére nagyon legatyásodtam. A nálam kicsit érettebb cimborák hoztak valami nagyon büdöset egy műanyag pohárban, hogy igyam meg, jobb lesz (HP, nyilván). Lehúztam, ez olyan este hét körül történhetett, utána nem emlékszem semmire, csak hogy másnap reggel nyolc körül mint akit kicseréltek, olyan jól voltam :D

Az első igazit a mai napig szégyellem. Mivel Heves megyei gyerek vagyok, nincs annyira messze Eger.

A cimborákkal egy pénteken - hova máshova - a Szépasszony-völgybe mentünk be eltölteni az estét. Mivel buszozni kellett, az meg nem sok járt felénk, ez azt jelentette, hogy este hatkor már bent voltunk, hárman vettünk egy kétliteres kanna vörösbort, ami (lévén "már" 17-18 évesek voltunk) nem is kellett volna hogy akkora tragédiát jelentsen, igenám, de volt két probléma. Én éppen egy enyhébb gyomorrontással küzdöttem, így aznap szinte semmit nem ettem, üres gyomorral, és kicsit legyengülve indultam neki az estének. A másik, hogy akkor léptünk a metálos korszakba, így nagyjából másfél órán keresztül megállás nélkül pogóztunk, ugrabugráltunk Sepulturát üvöltözve. Ha ez nem lett volna elég, az egyik srác megkínált valami mezítlábas, saját sodrású cigivel, amit természetesen bármelyik 17 éves számára szégyen lett volna nem elfogadni.

Ezzel sikerült az elérni, hogy (a megmaradt képfoszlányokból és a többiek történetéből összerakva) hogy fél nyolcra öntudatlanül ültem a buszpályaudvar lépcsőjén, az útvonalamat a völgytől odáig vörösbor-foltok jelezték, és az utolsó, 10 órási buszt még így is majdnem sikerült lekésni, egy fél utcányit rohantunk utána, amikor észbe kaptunk. Aki járt már Eger környékén, tudja, hogy akadnak kellemesen kanyargós utak a városból kifelé, és sajnos nem az álomba ringatást segítette elő a busz kanyargása....

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.