Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

El tudom képzelni milyen zavart okozott a látvány, hiszen hitték is, meg nem is. :)

(#2) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

ez jó... :DD

(#3) Vakegérke válasza potyautas (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tény, hogy sikerünk volt, mely nem az én érdemem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) updog


updog
senior tag

:C Köszi, feldobta a napot! :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#5) Luck Dragon

Jó volt olvasni, köszönöm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Te jó ég... Hàt most folyik a könnyem a nevetéstől. :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) tupacamaru


tupacamaru
veterán

:Y :C :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm a véleményeket, és hogy elolvastátok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) twollah1976


twollah1976
őstag

A hetvenes evekben mar voltak Kft-k?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) Vakegérke válasza twollah1976 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ebben bizonytalan vagyok. Lehet, hogy rosszul emlékszem, és valamilyen szövetkezet volt. Ha tévedtem is, nem befolyásolja a történetet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Vakegérke válasza #40993792 (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meggyőztél, korrigáltam a hibát. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) potyautas válasza twollah1976 (#9) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Kiváncsivá tett a kérdés. 1989 áprilisában dolgoztam egy kft-féle cégnek. Most rákerestem. Utolsó bejegyzés "felszámolás alatt" Alakult 1984-ben. megnevezése: ...Építőipari Leányvállalat.

(#14) Somatom


Somatom
veterán

Tecccett. :) :R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15) Vakegérke válasza Somatom (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Somatom válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Sofőrként dolgoztam skinhead rakodókkal, meg újpesti kocsmatöltelék építőmunkásokkal. Teljesen átérzem a történetet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) frem1790


frem1790
tag

Röhögőgörcs! :C :C

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#18) Vakegérke válasza frem1790 (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát még ha láttál volna minket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) frem1790 válasza Vakegérke (#18) üzenetére


frem1790
tag

Hát ez az, magam elé képzeltem, ahogy felügyeled az elitéltet! :Y

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#20) Vakegérke válasza frem1790 (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább menekültem előle, közben féltem, hogy üvöltözni, sikítani fog. :D
Egy előnye volt a dolognak. mindenhol előre engedtek minket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.