Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

Hát legalább ott sem unalmas az élet!

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#2) moonlight115


moonlight115
tag

Gonosz!
A Jingle bells-t kellett volna dúdolnod. Vagy azt, hogy: Ó, ha rózsabimbó lehetnék...! Sü-sü, sű-sü... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#3) bubi92 válasza moonlight115 (#2) üzenetére


bubi92
őstag

vagy ezt. és minimum megkérdezni, hogy tudja-e mivel lehetne odaszáradt vért feltakarítani.

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Utólag könnyű tanácsot adni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) moonlight115 válasza bubi92 (#3) üzenetére


moonlight115
tag

:K :D

Egérke Persze, hogy utólag, mivel előtte nem kérdeztél meg minket, hogy gonoszkodáskor milyen zenét illik fütyülni. :U ;] :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#6) 8th


8th
addikt

Ezt kellett volna dúdolgatnod. :DD

Nem tudom miért nem a refréntől indul pedig direkt úgy linkeltem. :W

[ Szerkesztve ]

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Még a végén kedvet kapok, és megint megyek zsiványkodni... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) moonlight115 válasza Vakegérke (#7) üzenetére


moonlight115
tag

Jó, de előtte készíts akciótervet, és kérj tanácsot tőlünk!
Aztán részletesen meséld el, mi volt, mi meg kielemezzük, hol hibáztál... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#9) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ma hasonló történt velem, és emlékeztem valakire aki leírta, szóval ideteszek egy kis szösszenetet. :D

Auchan, tömeg, Húsvét előtti bevásárlás.

Én leszaladok pár dologért, többek közt ha már ott vagyok dezodorért. No amikor ideértem, akkor jött el az a pillanat hogy a biztonság éber, ámde nem annyira friss és fitt őre elkezdett követni. Na mondom magamban, jó embert találtál.

Old Spice vagy Axe? lamentálok nagyban,mire látom hogy nagyon figyel. Ekkor beugrott hogy mit lehetne tenni.

Teszterek lekap, Egyet-Egyet kézfejre ráfúj. Erre még közelebb jött a yeti. Na akkor én odaugrok, legkedvesebb vigyorommal, majd odadugom az orra alá a mancsaim. "Ön szerint melyiket válasszam?"

Mire kettőt pislantottam már ment más után! :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ügyes! :D :C

Én úgy szoktam az ilyesmit elintézni, hogy rátapadok a manusra.
- Jó napot kívánok, ugye itt tetszik dolgozni?
A válasz általában egy határozott igen.
- De jó, meg tetszik mondani, hogy hol találom a(z) ...t?
Olyant mondok, amit tényleg keresek, és bár elmondja, tétován botladozva tanácstalankodom, és mielőtt el tudna szökni, újra megkérdem azt, amit korábban, és azzal magyarázom, hogy nem vagyok tájékozott az üzletben. Addig nem nyugszom, míg oda nem vezet, és szinte a kezembe nem adja az árut.
Hiába menekül, megkeresem, és megint zaklatom.
- Ó, elnézést kérek, megint a segítségét kérem. Hol találom a(z) ...t?
Bizony így van ez mindaddig, míg nem végzek a vásárlással. Mikor fizettem, még utoljára megkeresem, és túláradó hálát mutatva köszönöm meg neki önzetlen segítségét.
Ha legközelebb meglát, tuti, hogy nem jön a közelembe. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Én kisebb. főként belvárosi boltokban szoktam előadni az ilyennek az angolul beszélő turistát, aki még erőszakos is :D Az még a tuti siker! :D

Unokahúgom (7 éves) még jobban elő tudja magát adni :D Ő egyszer ráüvöltött egy hasonló orkra, hogy NE KÖVESS TE SZATÍRBÁCSI! :D na akkor nehéz volt a nyerítésem visszafogni :D

Küldök egy üzenetet is valamikor, lehet már csak reggel mert nem lesz rövid, kis magyarázkodás.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, de nem szeretem a magyarázkodásokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.