Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Aranyos! ;)

(#2) Gdi válasza Lauda (#1) üzenetére


Gdi
senior tag

Lehet csak beteg.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#3) quailstorm válasza Gdi (#2) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Gondoltam rá, hogy distemper, mert táncoló kutyából több distemperben szenvedő is van fenn a youtube-on. De ez a videó végén abbahagyja a rángatózást, tehát feltételezhetően nem az, persze kevés az adat.

(#4) Lathronos


Lathronos
őstag

Hogy rohadna meg a sok nyomorult barom akik kidobják a kutyájukat az utcára, mint valami szemetet. :((

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#5) Vakegérke válasza Lathronos (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár ezt nem írtam le, háttérgondolatként ott van a sorok közt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Tegnap tankoltam a benzinkúton, jött oda egy kutyus. Nem adtam neki semmit csak megsimogattam, érkeztek a mögöttem lévő kúthoz, oda is odament. Szerintem kitették és kereste a gazdáját, aranyos volt. :)

Szegény állat.

[ Szerkesztve ]

(#7) Vakegérke válasza -secret- (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha szerencséje volt, akkor ottfelejtették, később visszamentek érte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez érdekes volt,mármint a stílusa. Nálam a táncoló labrador viszi a pálmát. Dancing labrador

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Vakegérke válasza pusszycat (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látszik, hogy szeretettel tanították, örömét leli a táncban. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) moonlight115 válasza pusszycat (#8) üzenetére


moonlight115
tag

Ez nagyon aranyos!
A másikat viszont én is sajnálom. Olyan soványka szegény.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#11) janeszgol válasza -secret- (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Undorító (jó?)néhány ember. Mondjuk én erősen az állatok, pláne kutyák pártján állok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) Vakegérke válasza janeszgol (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

A baj ott kezdődik, hogy a gyerek nyafog, hogy neki kutyus kell, mert az olyan aranyos, és szeretni fogja, meg gondoskodni fog róla. A szülő szerez egyet, aztán hamar rájön, hogy ez az érzelmi kirohanás csak pillanatnyi fellángolás volt, a gyereknek esze ágában sincs törődni a kutyussal. Megelégeli az extra feladatot, megszabadul szerencsétlen jószágtól.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) janeszgol válasza Vakegérke (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Elég szomorú, hogy tárgyként tekintenek az állatokra. Az ilyennek péppé zúznám a hülye fejét, de sajnos ez is csak fellángolás.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) 7s26c


7s26c
senior tag

Mostani kutyamat egy liszteszsákba csavarva találták egy petpalackos kukában, két hónaposan. Az ember a legalja sok esetben. Viszont őt is kitanítottam mindenre, aki csak úgy bejön a kertbe az combartéria nélkül távozik.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#15) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A kutya (és a ló) az ember legjobb barátja. Ez fordítva sajnos kevés esetben igaz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A kutyámon mindenféle emberi érzelmet megfigyeltem,kivéve az aljasságot,sunyiságot. Szerintem értelmesebbek mint gondoljuk.A kajáért azért minden trükköt bedobnak. Sajnos mikor meghalnak nehezen viselem és csak egy másik tudja elterelni a gondolataimat a régiről. Ja,igen bőgtem már kutya miatt, gondoljon bárki amit akar.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) 7s26c válasza pusszycat (#16) üzenetére


7s26c
senior tag

Ha egyszer családtag....

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#18) janeszgol válasza pusszycat (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem Foxterrier-havanese keverékem van. Az átlagnál okosabb (foxi) és baromi aranyos (havanese). :)
Amúgy a legokosabb állatnak a kutyát tartom. Jó lehet vitatkozni a majomszabásúakról, meg delfinekről, de egy sincs itt a lakásban, de talán a városban sem. És egyiket sem tartanék.
Megkockáztatom, aki az állatot tárgyként kezeli, az elképzelhető, hogy a gyerekét is annak fogja. Vagy más embereket.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.