Hirdetés

2017. április 28., péntek

Gyorskeresés

(#1) Lauda

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Aranyos! ;)

A világ tele van olyan emberekkel, akik nem akarják gondolkodásra használni a fejüket. ( Terry Gilliam ) Mindig emlékezz arra, hogy a szép szavak nem mindig igazak, s az igaz szavak nem mindig szépek. (Jókai Mór)

(#2) Gdi válasza Lauda (#1) üzenetére

Gdi
(fanatikus tag)

Lehet csak beteg.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#3) quailstorm válasza Gdi (#2) üzenetére

quailstorm
(PH! nagyúr)

Gondoltam rá, hogy distemper, mert táncoló kutyából több distemperben szenvedő is van fenn a youtube-on. De ez a videó végén abbahagyja a rángatózást, tehát feltételezhetően nem az, persze kevés az adat.

(#4) Lathronos

Lathronos
(őstag)

Hogy rohadna meg a sok nyomorult barom akik kidobják a kutyájukat az utcára, mint valami szemetet. :((

Ubuntu 14.04, Uplay: Lathronos

(#5) Vakegérke válasza Lathronos (#4) üzenetére

Bár ezt nem írtam le, háttérgondolatként ott van a sorok közt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) -secret-

-secret-
(Arcképgyáros)
LOGOUT blog

Tegnap tankoltam a benzinkúton, jött oda egy kutyus. Nem adtam neki semmit csak megsimogattam, érkeztek a mögöttem lévő kúthoz, oda is odament. Szerintem kitették és kereste a gazdáját, aranyos volt. :)

Szegény állat.

[ Szerkesztve ]

ॐ

(#7) Vakegérke válasza -secret- (#6) üzenetére

Ha szerencséje volt, akkor ottfelejtették, később visszamentek érte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.