Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

:C

(#2) Luck Dragon

:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) #90088192


#90088192
törölt tag

A tejfölös kolbászt szeretem :DDD
Az baj? ;]

(#5) Vakegérke válasza #90088192 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó is az. Én már lekváros kolbászt is ettem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) #90088192 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


#90088192
törölt tag

Es az előtte az Iz-lik-ban volt?

(#7) Vakegérke válasza #90088192 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem, a hűtőben. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A lekváros csirke receptje viszont csak nálam van meg (na jó, nem)!

Aranyos kis mese, jó volt olvasni! :K A mai világban kell az ilyen, mert a való életben már alig látni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#9) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

A mesék világa nélkül üresebb lenne az élet. Sajnos sok ember van, akinek megkérgesedett a lelke, így kiszorul belőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azt hiszem, hogy a napló is leginkább ezért született meg. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) Luck Dragon válasza Vakegérke (#9) üzenetére

“ A mesék világa nélkül üresebb lenne az élet. “ Teljes mértékben egyetértek veled.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sose biz egy macskában. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Vakegérke válasza pusszycat (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jónak mondod. A kínai horoszkóp szerint nyúl, avagy macska vagyok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.