Hirdetés

2020. augusztus 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) Freiherr

Freiherr
(őstag)

De azért levarrtad őket, igaz?

Back to the future

(#2) Vakegérke válasza Freiherr (#1) üzenetére

Nem. Soha nem voltam nőcsábásztípus.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Freiherr válasza Vakegérke (#2) üzenetére

Freiherr
(őstag)

Kár, lett volna pár jó sztorid. :)
Azért az asztmás meg a szöszi lőhető lett volna szerintem, ha egyedülállók.

Back to the future

(#4) Vakegérke válasza Freiherr (#3) üzenetére

Bár függetlenek voltak, inkább haverként tekintettem rájuk, mint célpontként. Nagy mamlasz vagyok, ez tény. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Freiherr válasza Vakegérke (#4) üzenetére

Freiherr
(őstag)

:D
Így visszanézve, én is sok mindent elszalasztottam.

Back to the future

(#6) Vakegérke válasza Freiherr (#5) üzenetére

Szóval nem vagyunk a "legyet is röptében" típusok. :)

(#7) Freiherr válasza Vakegérke (#6) üzenetére

Freiherr
(őstag)

Nem, én sem vagyok. Viszont amiket elszalasztottam, azokat őszintén bánom így a 4X felett.
Mit veszítettem volna, semmit...

Back to the future

(#8) Vakegérke válasza Freiherr (#7) üzenetére

Hűséges fajta vagyok. Nem létezett nő, akivel megcsaltam volna a feleségem. Mióta meghalt, nem volt csábító egy sem, mert nekem érzelem is kell, akár egy "gyere, dugjál meg" alkalomhoz. Nincs érzelem, nincs szex.

(#9) Agyturbina válasza Vakegérke (#8) üzenetére

Agyturbina
(aktív tag)
LOGOUT blog (1)

Azt mondják az okosok ilyen férfi nincs, aztán egyből itt vagyunk legalább ketten. Lehet szerintük nem vagyunk férfiak :R

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradoxon módon nem szép.............,

(#10) bkercso válasza Agyturbina (#9) üzenetére

bkercso
(veterán)
LOGOUT blog

többen is :B

nincs aláírásom

(#11) Vakegérke válasza bkercso (#10) üzenetére

Ne pironkodj, nekünk ez a természetes, gondoljanak a vezércsődörök azt, amit csak akarnak. :)

(#12) bkercso válasza Vakegérke (#11) üzenetére

bkercso
(veterán)
LOGOUT blog

Nincs is miért pironkodni, elnézve, ami körülöttem megy néhol. :DDD Csak amolyan stíluselem volt.

nincs aláírásom

(#13) Geri Bátyó válasza bkercso (#10) üzenetére

Geri Bátyó
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Én is! :K

Lett volna alkalmam sok, de nem érdekelt engem sem érzelem híján. Amikor volt valaki, eleve nem, mert én is hűséges típus vagyok.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) bkercso válasza Geri Bátyó (#13) üzenetére

bkercso
(veterán)
LOGOUT blog

Akkor neked is van nyugalmad, igaz-e. Nagy kincs. :)

nincs aláírásom

(#15) Geri Bátyó válasza bkercso (#14) üzenetére

Geri Bátyó
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Az ex-feleségem többször is meggyanúsított azzal, hogy megcsalom, pedig - mint utólag kiderült - ő volt, aki félrekacsintgatott. Nem csalt meg, de volt tartalékterve. Na, szóval a hűség sem biztosíték a nyugalomra. Minden esetre én, a legutóbbi, kissé félresikerült kapcsolatom után jól berendezkedtem az agglegényéletre. Így már van nyugalom! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.