Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

De azért levarrtad őket, igaz?

XXX

(#2) Vakegérke válasza Freiherr (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem. Soha nem voltam nőcsábásztípus.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Freiherr válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Freiherr
őstag

Kár, lett volna pár jó sztorid. :)
Azért az asztmás meg a szöszi lőhető lett volna szerintem, ha egyedülállók.

XXX

(#4) Vakegérke válasza Freiherr (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár függetlenek voltak, inkább haverként tekintettem rájuk, mint célpontként. Nagy mamlasz vagyok, ez tény. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Freiherr válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Freiherr
őstag

:D
Így visszanézve, én is sok mindent elszalasztottam.

XXX

(#6) Vakegérke válasza Freiherr (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szóval nem vagyunk a "legyet is röptében" típusok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Freiherr válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem, én sem vagyok. Viszont amiket elszalasztottam, azokat őszintén bánom így a 4X felett.
Mit veszítettem volna, semmit...

XXX

(#8) Vakegérke válasza Freiherr (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hűséges fajta vagyok. Nem létezett nő, akivel megcsaltam volna a feleségem. Mióta meghalt, nem volt csábító egy sem, mert nekem érzelem is kell, akár egy "gyere, dugjál meg" alkalomhoz. Nincs érzelem, nincs szex.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) #90088192 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


#90088192
törölt tag

Azt mondják az okosok ilyen férfi nincs, aztán egyből itt vagyunk legalább ketten. Lehet szerintük nem vagyunk férfiak :R

(#10) bkercso válasza #90088192 (#9) üzenetére


bkercso
nagyúr

többen is :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11) Vakegérke válasza bkercso (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne pironkodj, nekünk ez a természetes, gondoljanak a vezércsődörök azt, amit csak akarnak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) bkercso válasza Vakegérke (#11) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nincs is miért pironkodni, elnézve, ami körülöttem megy néhol. :DDD Csak amolyan stíluselem volt.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#13) Geri Bátyó válasza bkercso (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én is! :K

Lett volna alkalmam sok, de nem érdekelt engem sem érzelem híján. Amikor volt valaki, eleve nem, mert én is hűséges típus vagyok.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) bkercso válasza Geri Bátyó (#13) üzenetére


bkercso
nagyúr

Akkor neked is van nyugalmad, igaz-e. Nagy kincs. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#15) Geri Bátyó válasza bkercso (#14) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az ex-feleségem többször is meggyanúsított azzal, hogy megcsalom, pedig - mint utólag kiderült - ő volt, aki félrekacsintgatott. Nem csalt meg, de volt tartalékterve. Na, szóval a hűség sem biztosíték a nyugalomra. Minden esetre én, a legutóbbi, kissé félresikerült kapcsolatom után jól berendezkedtem az agglegényéletre. Így már van nyugalom! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.