Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1424) PindurAnna válasza kukinyo (#1423) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Szerinted akik nem tudnak felelősségteljesen és következetesen élni és gondolkodni, azok honnan szerzik a viselkedési utánzásokat, az öltözködési mámort, azt, hogy "vagány leszek, mint a sztárok"? Mind az ilyen műsorokat "majmolják", azaz utánozzák. És itt nemcsak a fiatalokra, hanem a felnőttekre is gondolok.

Sajnos azt hiszik az ilyen emberek, hogy ők ettől többek lesznek (bármiben is) ha így viselkednek, mint amit láttak :((

Látom, hisz szociális szférában dolgozom, nap, mint nap szembesülök az ilyen emberekkel sajnos.

Nem voltam "függő", de azt a pár műsort amit láttam, és olvasok néha az adott emberekről, pont elég volt, hogy ki az akinek én drukkolok akár itthon ülve, munka közben is :) De ha már ez a tv csatorna megy, akkor nem fogok a munka mellől felugrani, hogy kapcsolgassam, ezért hallgatom ami van, néha nézem is :)

Az írásodból arra tudok következtetni, hogy benned is van egyfajta vágy, hogy így ki tud tombolni magad, mint például Éva, ha ennyire "boldogsággal tölt el" a látott viselkedés.

Lehet én szerényebb vagyok, de soha nem üvöltözök és kiabálok. Pedig van gyermekem is, aki illedelmes kitűnő tanuló srác és kamasz :) Mindent meg lehet higgadtan, normális hangnemben oldani, csak akarni kell! :K

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.