Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) LamaCube


LamaCube
addikt

Tegnap csak az elejét láttam, ma megnéztem végig. Oláh Gergőről kiderült, hogy fél mindentől is :DDD Jót röhögtem, amikor a reisser csavart verte a fába szög gyanánt.
Andor bácsi gondolom nem aludt kint, mert reggelre nem a lába lesz a gond, hanem hogy az összes vérét kiszívták a szúnyogok. Az év beszólása volt tőle, hogy ha már nem tud segíteni többet, akkor lefekszik :C

Szerencsére Demcsák nem sokat szerepelt, mert azt az alkeszt ki nem állom :(
Zsóóóti meg hozta a szokásost.
Eddig kellemes csalódás számomra.
Az előzetesben szívnak rendesen az aratáson :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#52) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) LamaCube


LamaCube
addikt

Andor mekkora forma :D Remélem bennmarad sokáig :K
Cséplőbotot bármiből tudnak csinálni, ha megengedik a szabályok, akkor csak rajtuk múlik.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#54) antikomcsi válasza LamaCube (#53) üzenetére


antikomcsi
veterán

Meglepő lenne, ha bent tartanák a többiek. Ha úgy alakul, simán hazaküldik kapásból.

Andor azért ment ki, mert nem bírta a pajzánkodást hallgatni. Mert ő aludni akart, hisz kidolgozta magát keményen! :DDD

(#55) LamaCube válasza antikomcsi (#54) üzenetére


LamaCube
addikt

Most komolyan a többiek előtt akcióztak? :Y Jó az ágynyikorgás effekt megvolt, de szerintem az kamu volt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#56) totron


totron
addikt

Mónika keresi a fényt. Az utazóbloggernapszemüveges gyerek sarlótartása megbocsáthatatlan

(#57) LamaCube válasza totron (#56) üzenetére


LamaCube
addikt

Ő kaszával "dolgozott" szerintem.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#58) totron válasza LamaCube (#57) üzenetére


totron
addikt

Is. Az sem volt szép, de az megbocsájtható elsőre.

(#59) LamaCube válasza totron (#58) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyébként ezt nem rónám fel egyiknek sem. Gyerekkoromban még én is kipróbáltam nagyapám révén és tényleg nem egyszerű egyikkel sem dolgozni. Most meg már lassan csak múzeumokban lát az ember ilyen szerszámokat nem várható el senkitől, hogy használni is tudja. Engem inkább az bosszant, hogy szemezgetik az árpát minthogy csépelnék.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#60) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ne várjatok, lebetegedtem. Nem Covid, van bennem Jannsen vakcina. No, megyek is aludni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61) antikomcsi válasza Vakegérke (#60) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ajaj! Mielőbbi jobbulást-gyógyulást!

(#62) LamaCube válasza Vakegérke (#60) üzenetére


LamaCube
addikt

Gyorsan gyógyulj! :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#63) totron válasza LamaCube (#59) üzenetére


totron
addikt

Jó, de ő munkán kívül, hegyével kifejezetten felfele tartotta. Úgy ráakadhat akárki is. Van a rosszul áll a kezében alapfennforgás és van a közveszélyokozás megalapozása vastagon. De engedjük el. A munkafolyamat nem okozott vérnyomás emelkedést bennem, természetes, hogy akinek nem volt dolga vele, bele kell tanulnia. Okítottam több földlakót már kaszálni, megvolt a türelem mindkét részről, idővel a siker is.

[ Szerkesztve ]

(#64) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Miben segített eddig Andor annyira? Mi volt az a nagy munka, amiben eddig hasznára volt a csapatnak?

És ki gondolja, ha a lába rendben lenne, nem történt volna, ami állítólag történt, akkor bírná ezt és esélyes lenne a döntőre?

Ki engedte, hogy pénzért vegyen magának pár napot a farmon?

(#65) Shadowfax válasza Vakegérke (#60) üzenetére


Shadowfax
addikt

Jobbulást kívánok! :)

Ez az Andor sztori baromi unalmas már. Tegnap is az volt, ma is elment majdnem az egész adás vele. A falat tudnám kaparni... :(((

(#66) antikomcsi válasza Shadowfax (#65) üzenetére


antikomcsi
veterán

Pontosan.

(#67) LamaCube


LamaCube
addikt

Basszus csak 1 órát késtem :W 20.55-re emlékeztem kezdésnek. Holnap bepótolom . Bár látom Andor feladta, ami érthető. Igazából nem is értem mit keresett ott, bár nekem ültek a beszólásai.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#68) antikomcsi válasza LamaCube (#67) üzenetére


antikomcsi
veterán

A beszólásai valóban a műsor javára váltak, de személy szerint teljesen alkalmatlan erre a játékra. Valami más jellegű műsorban kellett volna megmutatnia magát.

(#69) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Henry tényleg nagyon ügyes volt a védettségi feladatban, le a kalappal.

Holnap Maunika show lesz. :U

(#70) LamaCube válasza antikomcsi (#68) üzenetére


LamaCube
addikt

Ebben igazad van. Bár az eddigi játékok nem rajta mentek el szerintem. :N
Hátha a Celeb vagyok ments ki innen-be is bekerül ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#71) antikomcsi válasza LamaCube (#70) üzenetére


antikomcsi
veterán

Persze, hogy nem, hisz eddig mindent megnyertek! :DDD

(#72) LamaCube válasza antikomcsi (#71) üzenetére


LamaCube
addikt

Baszdki tényleg :DDD nem elég, hogy elnéztem 1 órával a kezdést még ezt is benéztem. Lehet valami alternatív világban élek :F :)) :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#73) rushty válasza Vakegérke (#60) üzenetére


rushty
senior tag

Jobbulást!

Melyiket választaná: rács mögé kerülni vagy lebetegedés. Az utóbbi lábon kihordható.

Revolut meghívó pü-ben

(#74) totron


totron
addikt

Noémi emberből van, a többinek csak a sajnálatos mindenkori átlagot sikerül alulról nyaldosnia. A poén, hogy önmagában ez az átlag szint fel sem tűnne - hiszen átlag - de Noémivel együtt már felemelő, egyben keserű kontrasztot alkot. Csúcspontja ennek, mikor senki nem mondott semmit a felvetésére Andor témában. Demcsákot felrúgtam volna, mikor a csapat, a produkciójuk, a műsor mellett érvelt olcsó, amolyan tv2-es drámai hangszínt megütve. Nem volt sem akkor, sem előbb sem már miről beszélni, bőven el kellett hagynia a terepet a legidősebb, legnagyobb talpú csapattagnak, amit sajnálok. Hogy Demcsáknak ezt önerőből sikerült rápakolnia vagy rendezői instrukcióra, azt nem tudom eldönteni. Lapozzunk.

(#75) antikomcsi válasza rushty (#73) üzenetére


antikomcsi
veterán

Tök mindegy most, hogy milyen a srác, de az ilyen ítéleteket az igazságszolgáltatás meghurcolásának érzem. Akik komolyan bűnöznek, azok mindent megúsznak. Ezt a szerencsétlent meg kirabolják, megpróbálja visszaszerezni a pénzét és még ő kerül rácsok mögé. A másik nyomorult mit kapott? Egy kis ejnye-bejnye járt neki? Simán megérdemelt pár pofont, ami után gondolkozhatott, hogy jó ötlet e a másét ellopni. Emberrablás na persze, hagyjuk.

(#76) rushty válasza antikomcsi (#75) üzenetére


rushty
senior tag

Szent Miklós is megtalálta párját :Y [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#77) totron


totron
addikt

Noémi nőstény üzemmódban, nem tudnak ezek a nők egymaguk létezni sosem. Megtalálta a maga olimpikonját, feltűnően meg, be kell tagozódni valahogyan, valahova, de nem baj az, ha a két, kellő pillanatban odalépős személyiség hadtestet képez, tud szükség lenni az ilyenre, bőven tud.

Mónika egy kabaré, sajnálnivaló is, de épp ugyanannyira röhej. Jól jártak vele a műsorkészítők.

A focistaember részéről kicsit sem volt elegáns az erőre alapozni. Majdnem cikibe fordult, de végül nem ő vesztett. A sportszerűség a köztes, logikai-ügyességi vonalat kívánta volna ekkora erőfölénynél egyértelműen. Ha a sárga csapat párja szétszakad, a szívük meg meg, az dramaturgiailag is kiemelkedőbbet hozott volna. A párbaj bár megvillantotta egy fordulat lehetőségét egy kis időre és igyekeztek izgire vágni, a valóságban egyből lehetett tudni, hogy a tipikus kieső esik ki, így az eddig tapasztalható legunalmasabb szenvedést láthattuk, ami bosszantó is egyben.

Rájuk fért a gyűlés, épp ideje volt kifakasztani a közösségi gennygócot. Nem a katasztrófaturista beszél belőlem, de a kollektív nagyszerelem az olyan, azon túl, hogy elejétől hamis, szóval hogy nem létezik az sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#78) LamaCube


LamaCube
addikt

Múúúúnika, mint egy sértődős óvodás...
Az ilyen típusú párbajoknál nem értem miért nem tesznek a karjuk alá is valamit, ha ott hozzáér valaki, akkor kiesett. Enyhén szólva is véleményes a behajlított karral való tovább párbajozás.

Vakegérke
Hogy vagy? Remélem a javulás útjára léptél!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#79) Vakegérke válasza LamaCube (#78) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm kérdésed. :)
Javulgatok, csak nagyon lassan. Sokat alszom, sokat pihenek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#80) rushty válasza Vakegérke (#79) üzenetére


rushty
senior tag

Én csak gondoltam rád, mikor olvasom folyton, hogy sok az influszerű megbetegedések.

Revolut meghívó pü-ben

(#81) LamaCube válasza Vakegérke (#79) üzenetére


LamaCube
addikt

Na, ez jó hír! :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#82) totron


totron
addikt

A tűzzel volt ott a baj. :O

A tehénreakció jó volt. :D

Ja igen, ecettel oltani sajtot a tablettás bor szintje. Azonfelül 6x-8x annyi savó keletkezik, mint természetes oltóval szerelve. Deep sóhaj.

[ Szerkesztve ]

(#83) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ma néztem meg a csütörtök, pénteki adásokat.
A szavazás és Mónika kész kabaré volt, a piros csapatnak semmi előnye nem lett, hiába esett ki egy sárga ment Andor is. A pirosak eleve emberhátrányból indultak szerintem. A játék igazából most kezdődik. A feladat a párbajon szerintem nem is erő próba volt, vagy nem úgy, ahogy én egy erőpróbát elképzelnék.

A tanyaházban a srác, akinek a felesége vásárol ruhákat, mert más okból nem tudom elképzelni, hogy szinte minden ruhája rózsaszín azért virnyákol, mert nem szólnak neki amikor férfira van szükség. Na vajon miért nem? Már csak egy barackvirág szín szemüveg, vagy táskácska kéne neki.

Bevallom én sem készítek rendszeresen házilag sajtot, túrót, de az biztos, hogy amikor igen nem öntök bele fél liter ecetet, és forralom nagy lángon hosszú ideig. Biztos, hogy ebből durcázás lesz hétfőn.

Van már olyan játékos, esetleg több, aki, akik nektek szimpatikus(ak)?
Én próbálom meglátni mindenkiben, hogy miért kéne, hogy kiemelkedjen számomra a többiek közül, de egyelőre még nincs meg a favoritom. Könnyen elképzelhető, hogy nem is lesz.

(#84) LamaCube válasza antikomcsi (#83) üzenetére


LamaCube
addikt

Most néztem meg a péntekit. Egyetértek veled.
Hát nekem még 1 ember sincs, aki szimpatikus lenne vagy úgy érezném, hogy megérdemelné a győzelmet.
Talán Oláh Gergő meg Athina, ha mindenképpen kell valakit mondani.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#85) totron válasza LamaCube (#84) üzenetére


totron
addikt

Érdekes, hogy egyénekről beszéltek. A múlt szériában nekem egyértelműen a piros csapat jött be a tagjai miatt, a mostaniban mindkettőből van anti- és szimpatikus is. Ez a felvizezés ötlete és tette jajj de fe fájt! Felmentsük őket, mivel ezt teszi lehetővé a kultúrájuk? Ők úgy is a szerelmükkel adják el magukat. Francokat, ez vállalhatatlan és szargalacsinként hat bármilyen, kicsit is jóérzésű környezetben. Bah.

(#86) antikomcsi válasza totron (#85) üzenetére


antikomcsi
veterán

Mivel egyik csapat sem nyerte el a tetszésem, nem tudom azt mondani, hogy hajrás sárgák, vagy pirosok, így kicsit jobban bele kell nézni a brigádokba, egészen az egyén szintjéig. De én még itt sem találok olyat, akinek első perctől tudnék szurkolni.
Mondjuk a tegnapi adásról lemaradtam, ma nézem meg, amikor hazaérek. Kíváncsi vagyok változik e utána a véleményem. Továbbra is úgy gondolom, igazi low budget VIP-ket kaptunk idén. Tudom, az én szegénységi bizonyítványom, de némelyikükről még most sem tudom, hogy kicsoda.

(#87) Shadowfax válasza totron (#85) üzenetére


Shadowfax
addikt

Én se tudok egyik csapatnak se szurkolni. A tegnapi méz felvizezésért én kizártam volna az elkövetőket. Barbika harsánysága irritáló, de még csal is.
Egyéniben talán Oláh Gergőnek tudok szurkolni, de még nagyon az elején vagyunk, sokan még álarcot hordanak.

(#88) LamaCube válasza totron (#85) üzenetére


LamaCube
addikt

Most néztem meg a tegnapit.
A méz felvizezése egyszerűen gusztustalan cselekedet. :(((
Ha csapatot kellene mondani, akkor a sárgák jobban működnek csapatként, persze ez is változhat.
A védettségi feladat "kicsit" részrehajló volt szerintem, mivel Szilvi évekig szörfözött Zoli meg csak kajakozik. Persze úgy néz ki, hogy ész is kellett ezek szerint, mert Jolly káposzta helyett a farkast hozta el :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#89) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Én is most néztem meg a tegnapit.

Nem tudom ki, hogyan értékeli, de nálam ez a felvizezés dolog csalásnak számít. És, hogy lehet valakinek annyi esze, hogy ezt kamerák előtt csinálja. Bár a zöld káposzta helyett a szürke farkas magyarázza a dolgot. Mindezt úgy, hogy a kiscsaj állítólag sokat csinálta ezt nagyfaternál. Erre a méh, darázs, dongó, stb. fóbiás srác, aki életében először csinálja szebben, jobban csinálja.

Amúgy az értékelés nem ment végig, vagy csak én nem láttam? Ha jól rémlik 4-1-nél megálltak. Mi volt a másik 2 termékkel?

Védettségi játék? Öten teljesen esélytelenként indultak. Szilvi olyan helyen élt, ahol rendszeresen csinált hasonlót, Zoli meg vagy háromszoros olimpiai bajnok ilyen evezős cuccban. Nekem szerintem azért is küzdeni kellett volna, hogy állva maradjak azon a deszkán.

Viszont nem kell nagy jósnak legyünk, hogy előre lássuk, valószínűleg a nagy hangú kiscsaj kapja majd a legtöbb útilaput.

Kit hív ki szerintetek? A szőke csajt, vagy Szilvit?

(#90) LamaCube válasza antikomcsi (#89) üzenetére


LamaCube
addikt

"Ha jól rémlik 4-1-nél megálltak. Mi volt a másik 2 termékkel?"
Mivel 6 termék volt és 3-1-re vezettek a sárgák és a negyedik termékkel is ők nyertek, így nem volt értelme tovább értékelni, mert már nem nyerhettek a pirosak.

Szerintem a szőke csajt hívja ki. /ha ő lesz a kiválasztott/

Vakegérke
Gyógyulsz? Már reméltem, hogy olvashatom a szlogened: "No nézzük"

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#91) antikomcsi válasza LamaCube (#90) üzenetére


antikomcsi
veterán

7 termék volt, de nem is ez a lényeg. Kíváncsi lettem volna a pontos végeredményre. Ha 4-3 lett volna, az nem olyan vészes, de a 6-1 az megalázó.

Amikor JolyJoker benyögte, hogy nélküle nehéz lesz győznie a pirosoknak jövő héten, Zoli elröhögte magát. :DDD

Nem jött be a tippem, fordítva gondolkodtak a többiek, a "hímet" küldték párbajra.

(#92) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Hollónak furcsán hangzik 2021-ben, hogy férfiaskodás. :U

(#93) Shadowfax válasza antikomcsi (#92) üzenetére


Shadowfax
addikt

Mert Jolly azt éreztette, hogy ha nem erő párbajt választ Holló, akkor gyenge kislány. Most is beszólt a párbaj alatt.
Kb. 30-40 kiló különbség van közöttük, vicces is lenne egy erőpárbaj.

(#94) totron


totron
addikt

Egyértelműen gyáva húzás volt a Jolly gyereket kiküldeni & félni a 22 éves kélgyótól, Barbit kellett volna kibaszni akarni. A produkció kreatívjaitól pedig olcsó húzás volt a szerelmespár koncepciója, főleg egy ilyen, csak temperamentumosként aposztrofált, fiatal lánnyal. Nagyon kiszámítható így a sztori, nem is szül elegáns szituációkat vagy jó érzéseket. Valamint a szerelmespár is működhetett volna ösztönszintjükön kívül, de hát ilyen fázisában nyilván nem tudnak.
Jolly a körülmények áldozata itt, ami azért nem jó, mert semmi baj vele. A párkapcsolatuk sem bűnös, ők sem a kapcsolatban, de a műsorkészítők és producerek számító karrieristák és pénzemberek halmaza. Emberileg nem korrekt az ilyen formátumú nyösztetése az embertársaknak. Barbi persze egy villyogó katasztrófa, fiatal.

Noémit sem értem, mikor olyan jó a kommunikációja és agyveleje, azt is felméretné, hogy hiába beszél neki. Ez is elfogadás tárgya kell, hogy legyen a kölcsönhatásnak, véleménynyilvánítás folyamatának, hogy nincs siker, hogy nem megy át a másiknak, mivel a másik még éretlen. Noémi tényleg félrehívós eljárás keretében szerette volna megteremteni a többségi békét, ebben igazat szólt a Barbi lány. Hogy ez kifogásolható ez, az nézőpont kérdése. Az biztos, hogy a szemtől szembe rész sem maradt el sosem, ami fontos.

Ez a téma az új, biztos gerince a mostani folyamnak, amint előzetesből is láthattuk, de végigkíséri a szériát, arra is a nyakamat teszem. Ha nem esik be egy spontán alakulás és ez a top, amit kapunk, hát az szomorú lesz. Kevesebb biztonsági játékot és emberibb predesztinációkat is el tudnék viselni, a show nem csak így mehet, ahogy most, bár könnyen lehet, hogy ennek a műfajnak ez a plafonja, mégis: az előző szériában ilyen érzés nem költözött belém, mint ezzel most.

(#95) totron


totron
addikt

Felvizezés: megérdemelt volna egy ütős büntetést, amit úgy istenesen meg is érez a szellemi szerző, de hagyták. Nem tudom, hogy csak adásba nem került vagy eredetileg is elengedték. Nem ismerjük a háttérgárdát. Nem ez az egyetlen, ami változott: ha emlékeztek, a múltkori széria számolásos feladatában nagy balhé volt, hogy az egyik részére ment a súgás, a segítség, míg a másik nem kapott semmi segítséget. Itt Barbella meg szabadon óbégathatott. Megértem a motivációit, de mi ez itt már? Zsuzsika meg szótlanul, bár némi önkéntelen grimaszolással műsorvezetősködött tovább, némán. Instrukcióba adták neki? Nem értem. Tényleg veszett idegesítő, mikor egy eredendően is kellemetlen hangfekvésű szemrebbenés nélkül küldi a segítséget az ellen részére. A többiek is csak suttogtak, érthetetlen. Nem komolyzenei koncerten voltak, lehetett volna nem suttogni is. Nem látták az előző évadot? Nem értem az egészet. Valószínűleg a szerelmespár koncepciója elbírta, még ezt is, így viszont szomorúan tv2-ősnek kell minősítenem.

Viki érzékenysége bejön, csak ne érezné gyengének magát a többihez képest. Nem gyengébb, hanem gazdag, nagyfelbontású lelkivilággal bír, ami nagy előny. Ezt nem árt tudatosítani, mert tényleg van benne érték.

(#96) totron válasza Shadowfax (#93) üzenetére


totron
addikt

Azt mondta Jolly, hogy Zolival párbajoztunk volna legszívesebben. A többesszámot nem értem, mindegy, biztos párkapcsolatban gondolkodott megint. A vicc jut eszembe, miután a nagyobb kiflit elvette az egyik szereplő és a másik udvariasságból azt nyilatkozza válaszul, hogy egyébként is a kisebbet választotta volna. Kihívhatta volna Zolit, nem volt semmi akadálya, ahhoz nyúl volt, a Holló gyereket betámadni nem, a szerelem mellett döntött, van ilyen, az eltolódott agyi kémiát még meg is értem, de akkor ne hangoztassa ezt a férfiasság dolgot, mert pont ő hátrált ki előle eleve. Nem lényeg.

(#97) antikomcsi válasza totron (#96) üzenetére


antikomcsi
veterán

Zoli védett volt, nem lehetett kihívni.

(#98) totron válasza antikomcsi (#97) üzenetére


totron
addikt

Ja tényleg. Világok ütköznek, kit jobban klasszikus férfias értékekre (vagy értéknek hittre) neveltek, ki modernebb már vagy csak más kultúrkör jutott neki. Egyik sem rosszabb a másiknál. A választása szerintem is hülyeség volt viszont, talán gyáva is. Lett volna még ott más is. Mindegy, lezajlott, elmúlt.

[ Szerkesztve ]

(#99) antikomcsi válasza totron (#98) üzenetére


antikomcsi
veterán

Kár, hogy lesz ez a csapat újra osztás, mert már vártam volna, hogy a következő adandó alkalommal milyen indokkal nyomták volna ki a kis csajt. Gondolom az lett volna a favorit, hogy nagyon rossz neki a párja nélkül, és csakis az ő érdekében szavaznak rá, hogy együtt lehessenek.
Meglépik e, hogy a másik párt szétválasztják? Szerintem kell a hatásvadász dráma a készítőknek, így jó esélyt látok rá. Bár ezt az egészet korainak és feleslegesnek tartom. A csapatverseny kb. felénél elég lett volna egy térfélcsere.

(#100) Vakegérke válasza LamaCube (#90) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyelemmel kísérem a topikot, ahogy a műsort is. Javulgat az állapotom, de még olyan vagyok, mint aki mély álomból ébred. Már nem alszom, de még nincs kedvem felkelni. :U

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.