Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A sárgák aggódtak, hogy túl híg a püré. Amit Sylvi kanalazott az üvegekbe, az szerintem hígabb volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#152) Vakegérke válasza antikomcsi (#150) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen ám, csak nem lustálkodással bízták meg. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#153) antikomcsi válasza Vakegérke (#151) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én sem főzőm nagyon sűrűre, mert akkor az üvegből sem jön ki, és vizezni kell. A paradicsom püré szerintem sem azt jelenti, hogy késsel lehessen kenni. Szerintem igaza volt Athinának. És egyébként is, ahogy hűl még sűrűsödik.

Ez a két csapat lassan odáig jut, ha összeeresztenék őket, megtépnék egymás haját! :DDD

(#154) LamaCube


LamaCube
addikt

Visszanéztem a tegnapit.
Nekem is szimpatikusabb a Sárga csapat.
Dia korrekten elismerte, hogy így nem kell a passzírozó. Bár , ha igaz, hogy ezt nem mondták el nekik, hogy mi a szabálytalan, akkor eléggé gáz. Demcsák rászólt vagy ötször. Azt nem értem, hogy miért nem mondta, hogy ez nem szabályos és ez következményekkel jár. Holló egyre jobban irritál. Zsóóóti, ahogyan a paradicsomot ette meg lazán rászórt 5kg sót az on jót röhögtem.
Látom ma Szilvia osztani fogja az észt a Sárgáknak. A pirosak valószínűleg, ha buknak és nem Szilvi lesz a védett, akkor megvan kire szavaznak.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#155) Vakegérke válasza LamaCube (#154) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valószínűleg a pirosak állnak vesztésre, másképp nem látom értelmét Sylvi kötözködésének.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#156) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#157) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Azt mondja a srác a sárgáknál, hogy a többiek örültek a kajának a parika alapanyag helyett.

Akkor be kell hangolnom a TV-met, mert itt máshogy látszott! :DDD

(#158) Vakegérke válasza antikomcsi (#157) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kajának tényleg örültek, de ahogy Gergely mondta, ő inkább a paprikát hozta volna "haza". Így is megszenvedték a dolgot, Athina az utolsó tételt már nem is vállalta.
Ennek a bulinak Sylvi volt a hőse. Rezzenéstelen arccal ette a gyilkos paprikát. Holló hősiessége sem tagadható, szenvedett, de kitartott.

Henry meggyalázta a pöcsét erős paprikás kézzel. Nem irigyeltem, tudom, hogy milyen érzés. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#159) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A pirosak győztek.

A sárgák szerintem Vikit fogják kiszavazni, vagy ha őt nem, akkor Noémit. Kérdés, hogy ki szerzi meg a védettséget.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#160) antikomcsi válasza Vakegérke (#159) üzenetére


antikomcsi
veterán

Gondoltam, hogy ez lesz a vége az alapanyag hiánynak.
Ha én döntöttem volna a kaja mellett, szerintem most azt mondanám, hogy akkor vállalom, szavazzanak rám. Persze a védettséget megszerezném, ha tudnám, de lemondanék róla, ne legyen másnak se, hogy tudjak bárkit kihívni.

(#161) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Jól értem, a cigányok félnek a víztől? Genetikailag így vannak kódolva?

Ha ezt én mondanám, akkor rasszizmus lenne? :DDD

(#162) Vakegérke válasza antikomcsi (#161) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig ők találták ki a triatlont. Leszaladtak a tóra úszni és biciklivel mentek haza. :)

Henry szerezte meg a védettséget.
Az előzetesben látható volt, hogy Viki Dórira szavazott. Nem értem a döntését, mert ha a csapat érdekeit nézi, akkor Athina lenne a jó döntés. No mindegy, Dóri úgyis marad, Viki talán nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#163) totron


totron
őstag

hogy ezt nem mondták el nekik, hogy mi a szabálytalan, akkor eléggé gáz
Nem kellett, hozta ő a formáját. Még Dia ikonikus, egyébként vicces szarrá rázásának esete sem volt képes kirázni jellemét, nem tudott kibújni a bőréből, azaz hogy majdnem pont azt tette. Félig őszintének éreztem és önálló érzésből jövőnek az odaadás javaslását, személyiségének másik fele nemet mondott volna, lényeg, hogy legyőzte a sportszerű énje a másik énjét.

VARRÓGÉP :D

Valószínűleg a pirosak állnak vesztésre, másképp nem látom értelmét Sylvi kötözködésének.
Hogy értve?

Akkor be kell hangolnom a TV-met, mert itt máshogy látszott!
Kevesekben merül fel a saját készülék vizsgálata, az önigazolás ezzel szemben nagy úr és kiterjedt népsport, sok félremenés alapja.

hogy ez lesz a vége
Az alapgondolat nem lett volna rossz a mindennapi életben a francia gyerek részéről, de egy versenyben, ami még kiélezett is, hát borítékolható volt az eredmény. A belek azért megtömődtek, az is valami.

Dóri szimpatikus, tudja, látja, hogy mindenki idősebb nála, ennek megfelelően udvarias is. Ami az alaptermészete része, különben nem tudná abszolválni a külvilág felé ezt. Mégsem semmisül meg a nagy tiszteletadásban és a helyét tudásban, van véleménye, sikerül önérvényen maradnia közösségben is, szuper.

de lemondanék róla, ne legyen másnak se, hogy tudjak bárkit kihívni
Áh, elkomolytalanítaná, tétnélkülivé tenné az egész játékfolyamot, harcfolyamatot. Athina halas segítsége sem volt már tiszta, hogy ez miként fér bele a szabályokba, a tett persze emberi és jó, de az előző szériában ilyenek nem voltak. Az érthető, hogy többen feladták, mert már az eleje felé is jól látható volt, hogy nem lesznek ott az élbolyban, nagyon nem. Ha segítséget kap Dóri, nem tudom Henry-nek ki segített volna vagy hogy vette volna ez ki magát a végén, mivel kiélezett küzdelmet láthattunk. A traktorgumik amorfak voltak, nem tudom az okát. Nem (csak) versenyszempontból, hanem mitől lesz olyanná egy hajdan volt daliás gumi? Viki pont jól bele tudott helyezkedni, nem egyformán voltak amorfak.

ha a csapat érdekeit nézi
Amint el is hangzott, egyéni játékok vannak már. A dolog érdekessége, hogy realizálódik-e az adott játékosban ez vagy más mondja meg neki és hogy mikor mondja meg neki.:D Az ilyen gonoszul láthatatlan átmenetek teszik érdekfeszítővé a show ezen fázisát, itt csapatjátékból az egyénibe való átcsorgás, meg persze menet közben is kombinációja ezeknek.
Miért érzed Dórit biztosabbnak, mint Viktóriát? Vikiből sem látunk sokat, sarokpontokra ráerősítve, adott szitut tárgyalva vagdosnak be embereket, meg 1-1 pofavágást, ezekből kevesebb derül ki, mint amennyi kiderülhetne, mint amennyi ténylegeshez közelebbi képet rajzolhatna a nézőbe. Athina kirakása hogy segítene a csapat összerdekén?

[ Szerkesztve ]

(#164) Vakegérke válasza totron (#163) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Valószínűleg a pirosak állnak vesztésre, másképp nem látom értelmét Sylvi kötözködésének."

Egyszerű. Csak ezt a lehetőséget látta, hogy legyűrje a hátrányukat. Az övék paradicsomlé volt, nem püré, hát gyorsan a mennyiséget reklamálta. Mivel ez volt az első tétel, így jogos a megállapítás, bár már tudjuk, hogy ettől függetlenül a pirosak győztek.

"... ha a csapat érdekeit nézi..."

Még nem egyesültek a csapatok, így jelenleg a csapatjáték fontos.
Dórit azért érzem biztosabbnak, mert kezdettől sárga, Viki utólag jött és (szerintem) Noémi árnyékában vegetál. Azt nem mondom, hogy haszontalan, de nem erős játékos.
Ha azt nézem, hogy ki nélkül maradna erős a csapat, Athina jut az eszembe. Ennek ellentmond az, hogy a paradicsompüré elkészítésében remekelt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#165) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#166) LamaCube


LamaCube
addikt

Visszanéztem a tegnapit.
Ezeket a védettségi játékokat nem értem. Valaki víziszonyos, valakinek megvan. Kitalálhattak volna olyat, ami azért jobban egyensúlyoz.
A sárgáknak most Henry miatt ment el, de szerintem már nem tudta volna legyűrni Athina sem a legerősebb paprikát. Viki meg Noémi nem sokat szerepel, így eléggé falsok az információk, mert Viki pár pillanatából csak azt érzem, hogy még a levegő vételhez is kérdőn néz valakire.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#167) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ahhoz képest, hogy Dia nemrég még sárga volt, szépen leszólta a volt csapatát.

Megy a sárgáknál a latolgatás.
Athinát mondtam, hogy gyenge láncszem. Érezhet valamit, hiszen Gergőt beavatta, hogy az állatokkal miként kell bánni.

A pirosak piknikeznek. Fagyi, főtt kukorica, lángos, strand. Megérdemlik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#168) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eddig nyugodtan fogadták a jelet azok, akikre szavaztak. A tegnapi előzetesben Dóri zokon vett egy indoklást, eszerint Gergő rá szavaz. Henry akárkit választ, Dóri-Noémi párbaj lesz.
Szerk.:
Hacsak... Ha Noémi lesz a kiszavazott, Athina is veszélyben van, hiszen ő kapta Noémitől a jelet.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#169) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Egy kolonccal kevesebb!
Holnap meggy szedés, nekem nem a kedvenc melóm. :B

(#170) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tévedtem, cserben hagyott a jóslókám. :B

Viki ott hibázott, hogy csúszós nadrág volt rajta. Én a helyében levettem volna.
A lényeg az, hogy Dóri maradt a csapat tagja. :)

Ahogy elnézem, Noémi igencsak vezérkanca akar lenni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#171) Vakegérke válasza antikomcsi (#169) üzenetére


Vakegérke
veterán

Holnap én is meggyet szedek, de kanállal befőttes üvegből. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#172) antikomcsi válasza Vakegérke (#171) üzenetére


antikomcsi
veterán

Az a kellemesebb módja!

Én is nagyon szerettem a befőttet, de átálltam a lidl-s mirelit meggyre. 1 perc mikró és lehet enni cukormentesen.

(#173) totron


totron
őstag

Noémi csöcskészlete: RGB 255 255 255.

(#174) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#175) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A betűtorony építése a korongon cifra feladat volt. Ezt a pirosak nyerték, kaptak három kiló túrót érte. A réteskészítő versenyen ez nagy előny.
A sárgák több meggyet szedtek, a termelésük szervezettebb. Athina egy kicsit megzakkant, remélhetőleg megnyugszik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#176) antikomcsi válasza Vakegérke (#175) üzenetére


antikomcsi
veterán

30 kilóval több meggyet szedtek, az rengeteg plusz alapanyag, amiből több rétest tudnak készíteni. Egy fejésből kijön 3-4 kiló túró, nekik 2, abból csinálnak mutatóba és már nyertek is.

(#177) Vakegérke válasza antikomcsi (#176) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ráadásul a pirosaknak nagyon nem akar sikerülni a tészta. Kíváncsi vagyok, hogy melyik csapat nyeri meg ezt a játékot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#178) antikomcsi válasza Vakegérke (#177) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem gondoltam, hogy ilyen komoly feladat lesz egy rétes elkészítése!

Én biztos nem siránkoznék jobbra-balra, beállnék a konyhába és addig próbálkoznék, míg van anyag!

(#179) Vakegérke válasza antikomcsi (#178) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aki még nem csinálta, annak nehéz. Sylvi megroppant tőle, bízzunk benne, hogy magára talál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#180) totron válasza antikomcsi (#176) üzenetére


totron
őstag

A túró nem ennyire egyszerű, amiről írsz, ahhoz ~12 liter tej kellene egy fejéssel. Van olyan, de az már a szteroidos világba hajló, nem mindennapi eredmény. Egy átlag fejés elmarad ettől.

A siránkozás már a liszt alapos megfogyatkozása után következett el, megfáradva.

(#181) antikomcsi válasza totron (#180) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem rémlik, hogy nagyanyámék szteroidozték volna a teheneket. :) Egy tehénből le lehetett fejni ennyit, nekünk 4 volt, alig bírtuk átcipelni esténként a csarnokba.

Nem kell nekik több mázsa túró, csinálnak annyit, amennyi kijön az elérhető mennyiségű tejből, és kész.

(#182) LamaCube


LamaCube
addikt

Ez a betűoszlopos feladat nem volt semmi. Számomra kivitelezhetetlennek tűnt, de megcsinálták a pirosak.
A sárgák teljesen feladták a túrókészítést? Bár nem értek hozzá, de lehet annyi idő nem is áll rendelkezésre, hogy túró legyen belőle. Pár receptet elolvasva 2-3 napig kell a tejet altatni. Ha ez így van akkor teljesen inkorrekt a feladat teljesítése.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#183) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#184) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Nem igazán értem ezt most! A sárgák megnyerték a termelési feladatot! Oké! És mit nyertek? Ez teljesen inkorrekt megint. Ugyan úgy mehetnek a vágóhídra versenyezni. Ennek a termelésnek így semmi tétje nem volt.

És az is igazságtalan, de legalábbis nekem nem tetszik, hogy nem volt térfélcsere mindenkinek. Pár ember a házban végig kempingezi a játékot, míg mások keményen becumizták a pajtát.

Kapkodósnak, következetlenségesnek érzem most a műsort.

(#185) Vakegérke válasza antikomcsi (#184) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most derült ki, hogy lesz a nyertes játéknak jutalma. :)
Ami a lakhelycserét illeti, az tényleg kimaradt.

A pirosaktól Gyepi ment haza.
Szerintem a sárgáktól Athina fog búcsúzni.

Mindkét csapat aggódik, hogy problémás lesz az összeköltözés. El kell engedni a sértődéseket, csak ennyi kell a békéhez.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#186) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Szerencsétlen sárgáknak megjött a levél, hogy felköltözhetnek, a játékról persze nem tettek említést. A mezőn megkapták az igazi hideg zuhanyt! Hiába próbálta menten Zsuzsa a helyzetet ez bizony kib@szás a javából! Igaza van Athinának, ha most kiesik, akkor bizony mit nyert ő? Teljesen feleslegesen gürcölte végig az előző napokat. Akármi is lesz a nyeremény, nehezen fog lemenni a kieső torkán. Hazavihet magával 4 rúd rétest?

(#187) Vakegérke válasza antikomcsi (#186) üzenetére


Vakegérke
veterán

Athina számára véget ért a játék, jól éreztem.

Benépesül a parasztház, remélhetőleg béke lesz, nem balhé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#188) antikomcsi válasza Vakegérke (#187) üzenetére


antikomcsi
veterán

És mit nyert a termelésin? 1. osztályú jegyet a vonatra hazafelé?

(#189) Vakegérke válasza antikomcsi (#188) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ezaz. Egy szó sem esett a nyereményükről, miután Zsuzsa bejelentette, hogy lesz.

Sylvi arra készül, hogy betörje a jövevényeket is. Velem nagyon melléfogna. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#190) totron


totron
őstag

Hány litert adtak fejésenként, arra emlékszel? Fajta- és táplálékfüggő is.

csinálnak annyit, amennyi kijön az elérhető mennyiségű tejből, és kész.
Ez igaz.

Athinával szemben igen inkorrekt volt, hogy Gyepmester visszamehetett, miközben ő nem. Ő az egyetlen, aki nem ízlelhette meg a parasztházat sem, a bulit sem. Mindent a show-ért...

Pár receptet elolvasva 2-3 napig kell a tejet altatni.
Az meg a másik. De ki figyel erre? A tévé elbír mindent.

És mit nyert a termelésin?
Ő semmit, a kiesés ilyen, a csapat szokott termelésből fakadó jóságot élvezni, nekem nem esett még le, mi az. Búgó hangú lóZsuzsella szerint arról majd később beszélnek.

Következetlenségekből bizony nincs hiány, nekem az ugrik be róla, mikor a hülyegyerek pókerezik és menet közben alakítja a maga javára a szabályokat, komolytalan. 1bites, impulzusalapú retorika szövi át a második évadot, klasszikus bulvárfogyasztók rezdülhetnek rá.

Sylvi arra készül, hogy betörje a jövevényeket is.
Mondasz valamit, bár nem 100%-ban tudatos tőle. Érdekes, hogy mennyire van fonákja ennek (is), előző alkalommal és elsőre én a profi vendéglátót, sorvezetőt láttam benne, mikor fogadta a vendégeket, most eleve más megvilágításba helyezi a vágás, aminek mint tudjuk nagy hatalma van. A szűrővel való verbálos járkáláson kívül ez lesz a veszte, mert hiába a legjobb házigazda és házigazda jelmezbe bújt főnök önkéntelenül is, ezt adja a személyisége, éppen ettől a legnagyobb ellenlábas is a többiek szemében. Hogy egy klasszikust idézzek: No nézzük...

[ Szerkesztve ]

(#191) antikomcsi válasza totron (#190) üzenetére


antikomcsi
veterán

9-10 liter volt az átlag, egy sajtár majdnem tele lett mindig. Szerencsés csillagok alatt néha tele is lehetett fejni, az több, mint 12 liter volt. Fajtára ilyen barna-fehérek voltak. :DDD Táplálék az attól függött gondolom, hova mentek aznap. Hajnalban ki lettek hajtva a csordába, végig vonultak a falun, majd estére szépen hazacammogtak. Nagyon okosak voltak, megismerték a kaput, jöttek szépen befelé, egyenesen a vályúhoz. Én persze csak gyerek fejjel néztem és csodáltam, hogy a fűből, hogy lesz tejcsi.

Nos a rendes, hagyományos túró az valóban aludttejből készül. De ha gyorsan kell, akkor a jó zsíros friss tejből is lehet túrót varázsolni 1 óra alatt. Egy kis ecet kell, vagy citrom, és meleg tej. Fel kell rakni a tűzre, de nem szabad felforralni, ezért nem sikerült a hangos kis csajnak sem, mert túlforralták, túl ecetezték, nem csapódott ki nekik a savó. Rengeteg mindent tanultam gyerekként nyaranta az öregektől, de sajnos ők már sehol nincsenek és így majd 40 év távlatából ennek a kétes tudásomnak is elfelejtettem már a javát. Mert nem kellett használnom. Bementem a boltba és megvettem a féltartós zacskós tejet, melynek ugyan volt valami furcsa mellékíze, de viszonylag jól tartotta magát. Arra kellett figyelni, hogy szombat délig tegyük meg, mert ha nem, akkor hétfőig bizony csak a szomszédtól lehetett kérni.

Amúgy nekem még mindig nem tűnik fairnek az egész, hogy végig néztem az adást. Ha nagy vonalakban összegezném, azt mondanám, hogy a sárgák hátrányból megnyerték a termelési versenyt. Erre a pirosoknál nincs farmgyűlés, nincs kiszavazás, hanem le játszák kamuból a kiesési játékot, csakúgy mint a nyertes sárgák, és mi a végeredmény? A vesztes piros csapat teljes létszámmal folytatja a játékot, míg a győztes sárgáktól egy ember hazamegy. Továbbra is érthetetlen, ezt, hogy gondolták?

[ Szerkesztve ]

(#192) LamaCube


LamaCube
addikt

Most néztem vissza...kritikán aluli, amit a tv2 művel :W
Mindenkivel egyetértek Athinával a legjobban. Hogy került vissza a focista? Lehet volt egy csavar, hogy az volt a sárgák nyereménye, hogy aki kiesett tőlük az eldönthette, hogy visszamegy-e vagy a piros kiesőt visszaküldi. Ezt az egy opciót tudom csak elfogadni.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#193) antikomcsi válasza LamaCube (#192) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én még ezt sem.
Egyik csapatnak szabadnap, fagyi, kukorica, lángos, tófürdő, a másiknak meg kiesési játék a termelési győzelemért.

(#194) LamaCube válasza antikomcsi (#193) üzenetére


LamaCube
addikt

Jobban belegondolva igazad van :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#195) totron válasza LamaCube (#192) üzenetére


totron
őstag

Gondolom megvárták a fejleményeket és azok tükrében volt a jutalomfalat.

(#197) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#198) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gyepi ügyességi játékban legyőzte Athinát, így térhetett vissza. Ez eddig rendben is van, de nem látom, hogy a sárga csapat jutalmat kapott volna a réteskészítésért.

Sylvi egyre jobban kiváltja bennem az unszimpátiát. Noémit marja, meg Zoliba is beleköt, mert a sárgákkal leült beszélgetni.

Zsuzsa úgy fejezte be, hogy valakinek nem kell félni a kiszavazáson. Nem tartanám tisztességes dolognak, ha Gyepi lenne az, hiszen nincs, amivel rászolgált volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#199) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aha, szóval a kék kendő volt a jutalom. Noémire kötötték, jól kicsesztek Sylvivel, akit kiszavazott a társaság.
Na, kit hív párbajra Sylvi? Bár Zolira rakta a jelet, úgy gondolom, nem meri kihívni.
Szerintem Dórit hívja ki, és remélem, hogy ezzel vége is a játékának.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#200) Vakegérke válasza Vakegérke (#199) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tévedtem. Hollót hívta ki, de így is hazament.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.