Hirdetés

2021. szeptember 28., kedd

Gyorskeresés

(#1) doeeg

doeeg
senior tag
LOGOUT blog

Nem tudom hogy hányadrangú celebeket szednek már össze, hogy valami épkézláb felhozatal legyen (na, ha egyáltalán még törekszik erre bármelyik csatorna is). De azért megnézem majd magamnak :D

"Life is short. Make sure you spend as much time as possible on the internet arguing with strangers about politics +cryptocurrency and virology."

(#2) Vakegérke válasza doeeg (#1) üzenetére

Az előzőben is voltak szimpatikus szereplők. Persze minket a kutya sem kérdez meg, beszavazás sincs.

Aki abszolút nem hiányzik, az Szoszimo. Hogy miért futtatják, miért tömik a zsebét, az rejtély.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) antikomcsi

antikomcsi
veterán

Mindenképpen nézni fogom, és jól kitárgyaljuk, hogy kit utálunk, és miért! :DDD

(#4) Vakegérke válasza antikomcsi (#3) üzenetére

No igen, az utálat erősebb érzelem, mind a szimpátia. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) antikomcsi válasza Vakegérke (#2) üzenetére

antikomcsi
veterán

Pedig úgy látom élvezheted a szereplését a második évadban is! :DDD

(#6) Vakegérke válasza antikomcsi (#5) üzenetére

Nem vagyok perverz, nem élvezem az utálkozást. :N

(#7) rushty

rushty
senior tag

Szoszi Mo játszott [link]

(#8) Vakegérke válasza rushty (#7) üzenetére

Hol nem járatta még le magát ez az ország szégyene?

(#9) antikomcsi

antikomcsi
veterán

Erről a Totem című realityről hallottatok? Úgy látom egy volt Való Világ játékos is bekerült.

(#10) Vakegérke válasza antikomcsi (#9) üzenetére

Most "hallok" róla először. Ezt is kitárgyaljuk? :)

(#11) antikomcsi válasza Vakegérke (#10) üzenetére

antikomcsi
veterán

Egy próbát megér. Mit veszthetünk? :B

Pont nyaralni leszek, nem fogom tudni nézni, de akkor legalább itt elolvashatom, hogy milyen a kezdet. Hiába van digi és mindigtv előfizetésem, meg alkalmazásom is a telefonra, egyiket sem tudom nézni külföldön. Pont ott nem, ahol szükség lehetne rá.

(#12) Vakegérke válasza antikomcsi (#11) üzenetére

Megírtam a bevezetőt.

Sajnálom, hogy nem tudod nézni, de a topikot megnyithatod, ha van hozzá kedved. :)

(#13) rushty válasza antikomcsi (#11) üzenetére

rushty
senior tag

Mar az is valami ha utólag online nézhető. Ellentétben az RTL-el ott már semmi sem. :F

(#14) Vakegérke válasza Vakegérke (#12) üzenetére

Nem szokásom a topikomban bevezető hozzászólást írni. Valaki tegye már meg, szépen kérem. :R

(#15) antikomcsi válasza Vakegérke (#14) üzenetére

antikomcsi
veterán

Nem merjük! Ez túl nagy felelősség! :DDD

(#16) rushty

rushty
senior tag

Öö 3 szöszi gida azért komoly érv a nézése mellett. :C

(#17) Vakegérke válasza antikomcsi (#15) üzenetére

Már megtette egy "külsős". :)

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.