Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) updog


updog
senior tag

Nem tudom hogy hányadrangú celebeket szednek már össze, hogy valami épkézláb felhozatal legyen (na, ha egyáltalán még törekszik erre bármelyik csatorna is). De azért megnézem majd magamnak :D

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2) Vakegérke válasza updog (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az előzőben is voltak szimpatikus szereplők. Persze minket a kutya sem kérdez meg, beszavazás sincs.

Aki abszolút nem hiányzik, az Szoszimo. Hogy miért futtatják, miért tömik a zsebét, az rejtély.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Mindenképpen nézni fogom, és jól kitárgyaljuk, hogy kit utálunk, és miért! :DDD

(#4) Vakegérke válasza antikomcsi (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

No igen, az utálat erősebb érzelem, mind a szimpátia. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) antikomcsi válasza Vakegérke (#2) üzenetére


antikomcsi
veterán

Pedig úgy látom élvezheted a szereplését a második évadban is! :DDD

(#6) Vakegérke válasza antikomcsi (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyok perverz, nem élvezem az utálkozást. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) rushty


rushty
senior tag

Szoszi Mo játszott [link]

(#8) Vakegérke válasza rushty (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hol nem járatta még le magát ez az ország szégyene?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Erről a Totem című realityről hallottatok? Úgy látom egy volt Való Világ játékos is bekerült.

(#10) Vakegérke válasza antikomcsi (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most "hallok" róla először. Ezt is kitárgyaljuk? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) antikomcsi válasza Vakegérke (#10) üzenetére


antikomcsi
veterán

Egy próbát megér. Mit veszthetünk? :B

Pont nyaralni leszek, nem fogom tudni nézni, de akkor legalább itt elolvashatom, hogy milyen a kezdet. Hiába van digi és mindigtv előfizetésem, meg alkalmazásom is a telefonra, egyiket sem tudom nézni külföldön. Pont ott nem, ahol szükség lehetne rá.

(#12) Vakegérke válasza antikomcsi (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megírtam a bevezetőt.

Sajnálom, hogy nem tudod nézni, de a topikot megnyithatod, ha van hozzá kedved. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) rushty válasza antikomcsi (#11) üzenetére


rushty
senior tag

Mar az is valami ha utólag online nézhető. Ellentétben az RTL-el ott már semmi sem. :F

(#14) Vakegérke válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem szokásom a topikomban bevezető hozzászólást írni. Valaki tegye már meg, szépen kérem. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) antikomcsi válasza Vakegérke (#14) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem merjük! Ez túl nagy felelősség! :DDD

(#16) rushty


rushty
senior tag

Öö 3 szöszi gida azért komoly érv a nézése mellett. :C

(#17) Vakegérke válasza antikomcsi (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már megtette egy "külsős". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Shadowfax


Shadowfax
addikt

November 22-től, hétköznap esténként ismét megnyílik A Farm VIP gazdaságának kapuja. Az otthon kényelmét, a hétköznapi rutint és a technikai eszközöket hátrahagyva költöznek be a hírességek egy birtokra, ahol a régi idők világába csöppenve egy önellátó gazdaságban kell megteremteniük a napi betevőt, miközben vadonatúj termelési feladatokban és erőt próbáló ügyességi játékokban is győzelemre kell vinniük a csapatukat.
Sárga színekben Erdélyi Mónika, Heatlie Dávid, Henry Kettner, Papadimitriu Athina, Oláh Gergő, az Exatlon 2021 női döntőse, Buzás Dorottya, valamint a csapat sportoló sztárpárja, Póth Dia és Gyepes Gábor küzd majd, míg a pirosak nyolcasát Bódi Sylvi, Kammerer Zoltán, Schmuck Andor, Singh Viki, a zeneszerzőként tevékenykedő Fehér Holló, a Luxusfeleségek sztárja, Nagy Noémi, valamint Jolly és párja, Szuperák Barbi erősíti majd.

Az adásokat követően ismét izgalmas kulisszatitkokkal, meglepő szembesítésekkel és feloldatlan konfliktusokkal jön a Farm VIP háttérműsora, a Farm, ahol éltünk, szintén Demcsák Zsuzsa és Gáspár Zsolti műsorvezetésével. Emellett a tavalyi évad győztese, Novák Zalán az idei széria online riportereként hozza el a legjobb extra tartalmakat és exkluzív interjúkat a Farm VIP kísérőműsorában, azok számára, akik a sztárok vidéki mindennapjainak egyetlen pillanatáról sem szeretnének lemaradni. [link]

Számomra megint van pár ismeretlen név. :DDD

(#19) Vakegérke válasza Shadowfax (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én se mondhatom, hogy minden név ismerős. :N

Köszi a hozzászólást, az írást kiegészítettem.
Már legalább tudjuk, hogy mikor indul a celebríkató. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) antikomcsi válasza Shadowfax (#18) üzenetére


antikomcsi
veterán

Schmuck Andor???? MIÉRT????

(#21) LamaCube


LamaCube
addikt

Jelen :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22) Vakegérke válasza LamaCube (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Isten hozott. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) LamaCube válasza Vakegérke (#22) üzenetére


LamaCube
addikt

:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24) rushty


rushty
senior tag

Nov22- hétköznap

Counting down... (Instagram hirdetésből találkoztam vele)

[ Szerkesztve ]

(#25) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az adás 19:55-kor kezdődik és 21:30-ig tart.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Vakegérke


Vakegérke
veterán

5...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) Vakegérke


Vakegérke
veterán

4...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) totron


totron
őstag

Hát nem is tudom, nem vágtam hanyatt magam a szereplőgárdán, de mivel kegyes vagyok, a produkció hozzáadott értékét növelem frenetikusan fárasztó szójátékommal, amely egyben csúcspontja is annak: Szuperák Barbi hogy szuperál majd? Ha ennél több is alakul menet közben, az csak jó.

(#29) Vakegérke válasza totron (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Számomra meg az érdekes, hogy Schmuck Andor mire lesz használható. Ha ösvényt kell kitaposni, arra igen, de szerintem itt vége is a tudományának.
Arra persze jó lesz, hogy kiegye társait az élelmiszer készletből, de ezzel a másik csapatot erősíti. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) totron válasza Vakegérke (#29) üzenetére


totron
őstag

De gonosz vagy. :D Ilyen frázisok szálldosnak majd, hogy nagy ember, nagy talp/cipőméret, nagy szív. Jótékonyan mosolyog majd ezekre. Kulturált ember amúgy, kiművelt érzelmi világgal, sok lakos példát vehetne róla. Mégis jellemzően bohócszerepben van a nagyközönség szemében.

(#31) Vakegérke válasza totron (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem szimpatikus a manus, de kétséges, hogy megállja-e a helyét ebben a játékban.
Egyszer valamelyik műsorban elhangzott, hogy 50-es lába van. Nem semmi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) E.Kaufmann válasza antikomcsi (#20) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Hátha beindul a farmon a Xénia láz :DDD

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#33) rushty válasza totron (#28) üzenetére


rushty
senior tag

Barbie, azon a néven én is néztem nagyot a Metropolt lapozva.

(#34) Vakegérke


Vakegérke
veterán

3...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Vakegérke


Vakegérke
veterán

2...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Vakegérke


Vakegérke
veterán

1...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) angyalpc2 válasza Vakegérke (#36) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Hová hányjak :DDD :DDD
https://tenor.com/view/dumb-and-dumber-jim-carrey-lloyd-christmas-dry-heaving-throw-up-gif-4704878

Olyan hogy TV 2 rtl klub hírtv M1 atv stb beépített automata csatorna elkapcsolással rendelkezik... :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#38) Vakegérke válasza angyalpc2 (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ide ne. :N
Tudomásul vettem, hogy nem neked való a műsor, de ezért kár volt pazarolnod a karaktereket. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) E.Kaufmann válasza angyalpc2 (#37) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekem is inkább monitor a TV, de amúgy, ha a Farm nem jön be neked, ajánlom a youtube-on a Project Farm-ot, ami tök másról szól, kell hozzá angol, de ha van perverziód olyanokhoz, pl hogy teljesít a méz, mint motorolaj és egymásba forgatva két fúrót, melyik esik szét előbb, ez lesz a te "csatornád" ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#40) totron válasza E.Kaufmann (#39) üzenetére


totron
őstag

Utálom a youtube-ot, meg az összes, véleménybuborékos algoritmust alkalmazó felületet. Ha nincs külső forrásból geller, körbe-körbe mész, unod az online életet, felhozatalt. Te most egy külső geller voltál és félelmetes, mert hiába 2.13M a feliratkozószám, nem jött szembe, nem is jött volna szembe, pedig voltak igen hasonló látogatásaim. Ezek szerint a rendszer nem hozta áthallásba őket vagy olyan fajtába csak, amivel nem kapcsolta össze. Mint említettem: utálom, mint a szart. Kellene egy csúszka, ami a véleménybuborék/diverzitás síkján állítja a homogenitást-heterogenitást, így eldönthetné a júzer, hogy mennyire nyitott is ő valójában saját elgondolása és igénye szerint. Ez persze üzletileg nem érné meg a szolgáltatónak. Hogy pontosan miért nem és pontosan hogy nem, azt nem értem, biztosan van, aki igen. Amit tudok, hogy ez nekem így nem jó és szándékosan rejtve van a internett java/nagyobb része. :O

[ Szerkesztve ]

(#41) totron válasza Vakegérke (#4) üzenetére


totron
őstag

Akkor idővel emiatt alakulnak a házasságok is úgy, ahogy? :D

(#42) rushty válasza totron (#41) üzenetére


rushty
senior tag

A gyerek tudod, mint Csutiéknál [link] ;]

(#43) totron válasza rushty (#42) üzenetére


totron
őstag

Ezt a Blikk-szerkesztőséget is fejberúgnám azért. Halálhírre házassági csámcsogni való, ehh. Ennél szebben már csak Antal Imre emlékét gyalázták meg. Na hagyjuk is, este nézhető már a vágott celebparasztkodás.

(#44) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Remélem egy szekérnyi ganéból kell a tanyahát kulcsát előkaparni! :DDD

(#45) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már elindult? No nézzük.

Nehéz a mozgásom, lehet, hogy meg sem fogok szólalni. Messze van a másik szoba, van vagy 4 méterre. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) LamaCube


LamaCube
addikt

Úgy látom az RTL még mindig profibb. Ott a stábtagokat sose lehetett látni sehol sem, itt meg álldogálnak a kamerákkal.
Andor az egy nagy kakukktojás számomra :U
Múúnika jól megtermett asszonyság lett :Y

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#47) Vakegérke válasza LamaCube (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Andor lesérült. Korai.

A sárgáknál Dóri a hasznos tag, megcsinálta a tetőt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) totron


totron
őstag

Andor egy gigantik SuperMario.:D Jobb a pajta szerintem, kiélhetik a szereplők a terraformálási ösztönüket. Fenét kell ezen szörnyülködni, érthetetlen.

(#49) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Szerintem jobb a pajtában kezdeni, mert váltáskor mennek a kényelmesebbe, míg aki a házból megy a pajtába, az kicsit összetörhet.

Andor értelmezhetetlen ebben a játékban számomra továbbra is. Lesérült, aha, pont most. A másik már rosszul lett szintén az első napon. Hát igen, ez nem a beton dzsungel.

Sárga csapat szégyen, főleg a fiúk. Odaérnek egy szétcsapott szállásra, erre nem elkezdik helyre tenni, hanem sétálgatnak. A lányoknak kell felmászni a tetőre és feladogatni a lemezt? Hol élünk? Első dolgom lett volna az alvóhelyet rendbe tenni, ha esik, ha fúj ne ázzak, ne fázzak. De nem, a fiúk sétálgatnak, nézelődnek. A két csapatban se találtam olyat, akire azt mondanám, hogy szimpatikus, szurkolok neki. Mi több, a nagyhangú csaj, szinte már irritál. Nagyon budget celebeket sikerült beválogatni.

(#50) totron válasza antikomcsi (#49) üzenetére


totron
őstag

A prepozíciót látom én a tető dologban. Szerepeltetni kell a versenyzőket, különben ül a produkció. A kislány már járt tetőn, nem mellesleg pehelysúlyú kiscsirke, jó volt ez így. A pasik meg pasik, azok mindig mennek minden irányban, azok olyanok! Ugyanolyen prepozíció a nagyhangú-fülsértő lány, kemény az olyan. Elmondása szerint "elleszünk".:D Ők ketten igen, de a többiek?
Arról szól ez, hogy az alap készségeknek híjján vannak, tehát a sorrend nem a szunyókahely elrendezése lesz, hanem a bámészkodás. Nem is baj, tanul az ember, menet közben. Szerintem is jobb a jobba menni, ahogy már fárad a társaság. Aki előbb kiesik és csak a pajtát kóstolhatta meg, az persze úgy járt.

Na, kezdődik már? Titkos befutó a Nagy Noémi néni, álomszerű jelenségként szellemruhában libeg némán ide, meg oda, kiszimatolja a körzetet maga körül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.