Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

ide is betérek: ázsiát nézni már 1 hete nem volt időm, mert összefutott minden (napokban pótlom és oda is visszatérek, csak addig olvasni sem akarom, mit történt) :)

látom másoknál is kiverte a biztosítékot a 2 "műsorvezető": komolyan, mintha a balázs+vadonjani párost akarnák majmolni, de nagyon rosszul... totyognak jobbra-balra, röhögnek folyamatosan a saját maguk által viccesnek hitt beszólásokon... (amik egyáltalán nem viccesek) 1 mondatot nem képesek normálisan elmondani, mert minden szótagnál megy a hihi... vagy 10szer próbáltak azon viccelődni, hogy cicciolna meg a kígyó... amikor már elsőre sem volt vicces... oké: kb amikor ők születtek, akkor cicciolina feldugta magának a kígyót, de nagyon erőltetetten próbálnak ebből poént csinálni :U asszonynak mondtam, hogy "nem hittem volna, hogy egyszer ilyet fogok mondani, de istenes bence ezekhez képest jó műsorvezető" ...sőt volt valami reality, ahol a berki volt a műsorvezető... még ő is 1 kör alatt hármat ver ezekre

ui: ezt leszámítva elég vegyesfelvágott a csapat... van akit kimondottan kedvelek (anger zsolt, kabát) és van sok, akit nagyon nem: rozina, alexa, tóth andi, pintér... szerintem követni fogjuk az eseményeket, de lehet letöltjük inkább utólag és áttekerjük a "műsorvezetők" szerencsétlenkedését, mert nagyon irritáló

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.