Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

:DDD Ez komoly! :DDD

(#2) vhunor


vhunor
őstag

Epic :) .

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

maestro! :D :DDD :R :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Tegnap délután csak úgy bekattant, és leírtam. Szerénytelen módon címlaposként, aztán győzött a józan ész, átkonvertáltam ide.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

Ezen jót mosolyogtam, köszöntem! :D

(#6) KYZRR válasza Vakegérke (#4) üzenetére


KYZRR
őstag

Respect!! :C:C :R :DDD

You can only die once, make sure it is worth it...

(#7) Thunderzolee

Jól sikerült! :D

Egy hasonló:

Kedves férjem!

Azért írom Neked ezt a levelet, hogy elmondjam, végleg elhagylak.
Hét éven keresztül jó feleséged voltam, és semmit nem kaptam érte. Az utóbbi két hét pedig maga volt a pokol. A főnököd felhívott, hogy felmondtál, és ez volt az utolsó csepp a pohárban.
Múlt héten, amikor hazajöttél, észre sem vetted, hogy megcsináltattam a frizurámat és a körmeimet, a kedvenc ételedet főztem, és este egy vadonatúj hálóing volt rajtam. Hazajöttél, két perc alatt megvacsoráztál, aztán miután megnézted a meccset, egyenesen felmentél aludni. N
em mondtad, hogy szeretsz-e még, nem érintettél meg, semmit nem tettél. Vagy hazudsz nekem, vagy nem szeretsz már, bármi is a helyzet, én elmegyek.

Ui.: Ha megpróbálnál megkeresni, inkább ne tedd.
A BÁTYÁD és én Nyugat- Virginiába költöztünk, együtt. További remek életet!

Az ex-feleséged.

Kedves ex-feleségem!

Semmi nem tette jobbá a napomat, mint az, hogy megkaptam a leveledet.
Valóban hét éve házasodtunk össze, jóllehet Te nagyon távol állsz a jó feleség fogalmától. Sokat nézek sportot, hogy ezzel próbáljam meg elfojtani az állandó zsörtölődésedet. Nagy baj, de ez van.
Észrevettem, hogy levágattad múlt héten a hajad, de az első dolog, ami az eszembe jutott, az volt, hogy "Úgy nézel ki, mint egy férfi!". Az anyám úgy nevelt, hogy inkább ne mondjak semmit, ha nem tudok valami szépet mondani.
Amikor megfőzted a kedvenc ételemet valószínűleg összekevertél a BÁTYÁMMAL, mivel én már hét éve nem eszem disznóhúst.
Elmentem lefeküdni, mikor megláttam rajtad az új hálóingedet, hiszen még rajta volt az ára. Imádkoztam, hogy csak véletlen egybeesés legyen, hogy a bátyám reggel 50 dollárt kért tőlem kölcsön, a hálóinged pedig 49,99-be került.
Mindezek után még mindig szerettelek, és úgy éreztem, meg tudjuk oldani.
Tehát amikor észrevettem, hogy nyertem a lottón 10 millió dollárt, felmondtam a munkahelyemen, és vettem magunknak két jegyet Jamaikába.
De mikor hazaértem, Te már nem voltál ott.
Tudom, mindennek oka van. Remélem, olyan életet élsz, amilyet mindig is akartál.
Az ügyvédem azt mondta, hogy az alapján a levél alapján, amit írtál nekem, egy fillért sem fogsz tőlem kapni. Tehát csak óvatosan.

Ui.: Nem emlékszem, hogy mondtam volna valaha, de Carl, a bátyám Carlaként született. Remélem nem baj!

Pokolian gazdag és szabad férjed.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Nagyon jó lett, köszönöm! :) :R

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Thunderzolee: Valahol olvastam már a levelezést, akkor is tetszett. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) albert8


albert8
addikt

Jól sikerült :DDD :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#11) zoo8800


zoo8800
veterán

Jóféle :D

rip and tear, until it is done

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm nektek is, hogy elolvastátok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) darál0w


darál0w
Jómunkásember

:C

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14) Vakegérke válasza darál0w (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Neked külön is köszönöm. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Kassadin


Kassadin
addikt

Jópofa.

[ Szerkesztve ]

(#16) darál0w válasza Vakegérke (#14) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

megtiszteltetés. :R

főleg onnan nézve, ahogy összekerültünk itt először. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17) Vakegérke válasza Kassadin (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

darál0w: Az más tészta. Akkor sem haragudtam rád, csak "vonalban" akartam tartani a topicot. Ennyi az egész. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) darál0w válasza Vakegérke (#17) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

vonalban volt az velem is...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19) Vakegérke válasza darál0w (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kicsit "sok voltál".
Úgy gondolom, nincs harag köztünk. Remélem, ez így is marad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) darál0w válasza Vakegérke (#19) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bennem akkor sem volt harag...elvoltam én máshol is, csak érdekelt a téma...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21) Vakegérke válasza darál0w (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megnyugtattál, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Kicsit keserédes. De tény hogy olyanokkal vagyunk képesek eggyütt lenni "aki jobbat érdemel nálunk"

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#23) Vakegérke válasza Blindmouse (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elmélkedhetnénk jó nagyokat arról, hogy társunk érdemel jobbat nálunk, vagy mi érdemlünk jobbat nála. Minek?
Szeretet legyen, minden egyéb másodlagos.

Keserédes?
Hagymával ettem zsíros kenyeret, és hogy tetézzem az élvezetet, baromi erős paprikát is gyűrtem magamba. Talán ez élesztette "gyilkos" hangulatom, hogy megírjam blogbejegyzésem.
Akkor ez most csípős-erős-marósként is minősíthető? :)

Köszönöm, hogy kiérdemeltem figyelmed. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Mr.Csizmás válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Hagymával ettem zsíros kenyeret, és hogy tetézzem az élvezetet, baromi erős paprikát is gyűrtem magamba.

Te tudsz élni! :R :D

a fentiek, ha jó kenyér, vagy házikenyér, és jóféle zsír, felér egy jó whiskyvel :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) Vakegérke válasza Mr.Csizmás (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mangalica "sütött" zsír, házi jellegű kenyérke, könnyfakasztó jó magyar vöröshagyma. Ha már balhé, legyen egy vödörrel, haraptam hozzá ordenáré erős paprikát is hozzá, amelyet a szomszédtól kaptam, mert őt legyőzte. :)
Reggel megszenvedtem vele, visítva trónoltam. :B

Ha már tömény, akkor barack, körte vagy szilva, 55° legalább. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) tildy


tildy
nagyúr

Jobb orultem volna, ha ez az az iras maskepp jelenk meg itt. Forditott aspektussal... De talan nem veletlen , hogy nem igy tortent....

Igy csak annyit irnek:
Kedves Lajos,
koszonom a rantott sajtot, amit keszitettel nekem, es buszke vagyok rad, hogy szembemenve a sztereotipiakkal, nemhogy nehezedre nem esik, de meg imadod is a fozest:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) Vakegérke válasza tildy (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tiszta szerencse, hogy Ildikó vagy, és nem Margit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) tildy válasza Vakegérke (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

Valoban, de Esmeinnek a szulei pont az emlitett nevekkel rendelkeznek....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) Vakegérke válasza tildy (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem nem feltételezed, hogy élő szereplőket figuráztam ki. Nem esne jól.
Arról nem is beszélve, hogy nem ismerem felmenőiteket, nevüket sem tudom. Vagyis most már kettőt igen.

Ha kívánod, átírom a neveket. Már csak az a kérdés, hogy mire. Mondd meg Te, légy szíves.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) tildy válasza Vakegérke (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem a nevekkel van itt a gond, te is nagyon jol tudod. :U

Hanem az egesz tortenettel , es szerintem nem kell elmondanom miert.

Ilyen irasnak sem noi reszrol, sem ferfi reszrol nem orulok, bar sejtettem, hogy a te billentyuzetedbol ez a fajta fog nyilvanossagra kerulni.

A mondj nevet is erre pelda, barmelyik no vagy ferfi rahuzhato a kepre. No otthon van, nem csinal semmit, henyel , nem foz, mindene szetdobalva ( ertsd aki nem a megszokott nokephez tartozik az lenezendo) , ferfi ezt megundja, es kirakja.... Sajnalom , hogy nem tudok elvonatkoztatni a korabban altalad hangoztatott keptol, mert lehet mas irja, rohogok egy jot, de a te esetedben konkretan tudom -legalabbis abobl amiket eddig leirtal- hogy hol az asszony helye.

Sokkal sulyosabb mogottes tartalma van , mint az elsore kitunik.
Es ezzela tartalommal - marcsak mentalitasom okan is - nagyon nagyon nem ertek egyet. A tobbi srac meg ahogy latom jott bologatni az irasra.

Talan a keseredes volt a legjobb hozzaszolas.

De ha mar ezt leirtad, en orulnek, ha oszinten es komolyan a masik odlalt is leirnad.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) Vakegérke válasza tildy (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem veszed túl komolyan a dolgot? :F

Bekattant, leírtam. A történet annyira sarkított, hogy valóság alapja nem lehet. Ha van is ilyen nő, nincs az a férfi, aki befogadná a lakásába hosszabb távon.

Boríthatnám a mérleget, megírathatnám a búcsúlevelet Margittal is. Akkor viszont nem lehetne humoros.
Ugye adott a részeges férfi, aki nem dolgozik, Margiton élősködik, elszedi a pénzét, hogy játékgépekbe nyomja, és ha Margit reklamál, meg is veri.
Ebből nem lehet egy könnyed írást kihozni.

Volt már írásom, amelyben egyértelműen a kiszolgáltatott, hiszékeny lány tragédiájáról meséltem. Ilonkáról beszélek. Nem linkelem, talán olvastad.
Lehet, hogy mégsem vagyok hímsoviniszta?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) tildy válasza Vakegérke (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

Ertem. Ez (szerinted) humoros, kar hogy nem nevettem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) rep3at


rep3at
őstag

Nagyon jó lett, több ilyet :R

Forward thinking. كرر

(#34) Vakegérke válasza rep3at (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Ha nem is ilyen, lesz még. Csak idő kérdése. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Coccer


Coccer
tag

Zseniális! :R

Leginkább az utolsó bekezdés fogott meg... deja vuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :))

Kellemes napot!

Cocc

(#36) Vakegérke válasza Coccer (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahh, egomat simogatja elismerésed. Köszönöm. ;)

No most hogy értsem? Kitalált történetem húsodba vág? Talán életed párját nyaralni vitte a főnöke?
Avagy csak nem? Összekabátoltál az anyukájával?

Mesélj. Mi volt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) Coccer válasza Vakegérke (#36) üzenetére


Coccer
tag

Jó estét Mester!

Semmi ilyen nem volt szerencsére... bár a mondás tartja: nézd meg a lányát, b@szd meg az anyját!

Egyszerűen csak történeted érdekes volt és a befejező utolsó bekezdés/mondat annyira jellemző volt pár évvel ezelőtti, felhevült lelkiállapotomból kitörő düh által okozott állapotomra (ha kihozták belőlem)!

Ha rájöttem, hogy csíntalankodnak a hátam mögött, mondtam ilyen, s hasonló szépeket az éppen kényszerből távozni készülő hölgynek, ami természetesen nem igazán örömmel töltötte el piciny szívecskéjét... De hát no... amikor torkig másznak a kapcsolatodban, valahol revansot kell venni azonnal az addig másik felednek vélt illetőn! Mert ugye sosem a harmadik a hibás. A pásztoróra közepette, de inkább előtte ildomos gondolkozni picit, ha van valakink! :)

És hát nőt nem ütünk... rúgni labdát szoktam... így maradt egyetlen, mégis fájdalamasabb fegyverem: a kommunikáció! Csodákra képes! :C

UI: Anyja-lánya dolog még középiskolában tört ki, amikor egy velem egykorú lánynak nem kellettem, az anyja lehülyézte és azt mondta: nekem jó lenne! Háááát... nem lett volna rossz, de a pálya nagyon veszélyes volt (férj, szerető, két gyerek már volt... hümmhümm... a lánya pedig mai napig jó barátom). Így ez kimaradt. A majdnem megvolt pedig nem elég... ;]

Szép S.T.-ét!

(#38) Vakegérke válasza Coccer (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Mert ugye sosem a harmadik a hibás."

Mert ugye szerintem se. Hiába akarja ágyba vinni bárki életünk párját, ha ő nem áll kötélnek.
Egy régi cimborám egyszer arra ment haza, hogy épp pajzánkodás folyik a hitvesi ágyban. Nem ordított, nem verte meg a csábítót, még csak nem is szidta, csak szelíden kérte, hogy kotródjon, de hamar.
Innen már sablonos a történet. Még a nőnek állt feljebb, hiszen "te nem törődsz velem, veled még beszélgetni se lehet, állandóan csak a munka, meg a haverok," így még esély sem volt rá, hogy megbeszéljék a dolgot.
Elváltak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) Coccer válasza Vakegérke (#38) üzenetére


Coccer
tag

Nehéz dolog a párkapcsolat, ahogy az emberi kapcsolatok is azok. De mivel (feltehetően) összekötöd valakivel az életed, így a "kiválasztottal" minden nap törődni kell, hódítani, csábítani, megérteni, kitartani.

Ez nem egyoldalú. És sajnos a világunkban ezek nem tudnak sokszor egyszerre, egy időben történni két fél részéről, pedig hosszútávon csak így tartható fenn (szerintem) egy egészséges kapcsolat, házasság.

Különben jön az általad leírt monológ az érintett felek egyik irányából.

Én ritkán látok körülöttem meghitt, biztos kapcsolatot! De szerencsére azért akad..., csak kevés.

(#40) Vakegérke válasza Coccer (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Én ritkán látok körülöttem meghitt, biztos kapcsolatot!"

Pedig van, bár korunkban egyre kevesebb.
Ma már nem divat az életre szóló kapcsolat, házasság. Holtomiglan, holtodiglan. Aki nem így érzi, az bele se vágjon.

Jómagam majdnem 35 évet húztam le életem párjával, ebből közel 33 év volt házasság. Hűtlenség nuku, életem párjának én voltam az egyetlen férfi életében.
Úgy éreztem, hogy megaláznám nem csak őt, hanem magam is, ha más nő ágyába bújnék. Arról pedig szó sem lehet, hogy közös ágyunkat beszennyezzem más nő illatával/szagával.
Aztán ugye sokkal jobb terített asztalnál étkezni szájízünk szerint, mint lopott falatokat bekapkodni mondjuk egy WC háta mögött.

Már gyerek koromban sem értettem, hogy miért mennek a bácsik idegen nénikhez, amikor gusztusos feleségük van.
Vén fejjel sem értem.
No persze, van egy kapaszkodó. Megvénült az asszony, elhízott, meg hasonlók. Ám tény, hogy közben a férfiak sem lettek fiatalabbak, és hasonlatosak Dávid szobrához.

Női szemszögből nézve egy kicsit más a dolog.
Elhanyagoltnak érzik magukat, mert ugye a haverok, a meccs, meg a sör, no meg a meló.
Ha viszont egész nap a szoknyájukon ülne a férjük, akkor meg az volna a baj.
A haverok lehet, hogy barátok, és nélkülük üresebb lenne az élet. Rájuk lehet számítani, velük lehet nagyokat dumálni, még sírni is lehet a vállukon. Ezek férfi dolgok.
Meccs, meg sör.
Édes Istenem, korántsem hiszem, hogy a meccs tölti ki a férfiak összes idejét. Inkább féltékenység a nők részéről. "Törődj velem!" Ha pedig sörös a férfi, az volt régebben is. Akkor nem volt zavaró?

A meló külön fejezet.
Két okból gürizik orrvérzésig a férfi. Vagy muszáj, különben kirúgják, vagy azért, hogy megteremtse a család megélhetését.
Volt egy sorozat valamelyik tévé csatornán, "Cheaters" (megcsalók) volt a címe. Szinte mindegyik csapodár nő azt rótta fel a férfi hibájának, hogy "persze, mert egész nap dolgozol, velem meg nem törődsz".
Ahamm. De ha az a barom nem húzza az igát, akkor miből telik extra cuccokra, benzinre a (második) autóba, és ugyan hogy dagonyázhatna munka nélkül a panaszos?

Én szerencsés voltam, és hadd mondjam inkább azt, szerencsések voltunk.
Soha nem mondtam a feleségemnek, hogy "bezzeg az anyám" ezt, meg így, ő pedig soha nem reklamált semmiért, ami a jellememet, viselkedésemet illeti.

Nem könnyű dolog ez.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) hoffman_


hoffman_
nagyúr

A zöldpólós srác még mindig tud! :D Hogy lehet, hogy csak most találtam ezt meg, ejjdekár! :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42) Vakegérke válasza hoffman_ (#41) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem késő, hogy kifejtsd a véleményed.
Szóval mit gondolsz erről az egészről?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) hoffman_ válasza Vakegérke (#42) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azt gondolom, hogy pazar módon adtad át, amit szerettél volna. Öröm volt magam elé képzelni a szituációt, az elején beköszönt egy kis mosoly, ami a végére hatalmas vigyorként pompázott :D Úgyhogy ilyen 2 percet még sokat mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#44) Vakegérke válasza hoffman_ (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így már értem, köszönöm. :)

Nem tudtam, hogy jön a képbe egy zöld pólós srác. Most ugrott be, hogy én lennék az. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) hoffman_ válasza Vakegérke (#44) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem is volt elvárható, egyetlen egyszer utaltam rá, réges-régen (egy messzi-messzi galaxisban erdőben) :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46) Vakegérke válasza hoffman_ (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látod, hálátlan módon nem emlékeztem rá. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) hoffman_ válasza Vakegérke (#46) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ugyan, ez nem olyan dolog, ami miatt bárkire is meg lehet orrolni. Amúgy is ilyen jóféle írással már sokszorosan "kárpótoltál" :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48) Vakegérke válasza hoffman_ (#47) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez jól esett, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) Coccer válasza Vakegérke (#40) üzenetére


Coccer
tag

Így van! Nem könnyű, viszont nehéz! :)

Örülök, hogy neked ilyen hosszú és tartalmas bizalmi kapcsolatod volt a feleségeddel. Ahogy írtuk mindketten: ritka!

A többivel teljesen egyetértek.

Kellemes hétfőt mindenkinek!

Üdv.,

Cocc

(#50) Vakegérke válasza tildy (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most kaptam egy privit. Küldője keseregve írta, hogy előre láttam mindazt, amit mostanában megélt. Bár nem szó szerint, de a lényeg stimmel.

Akkor most mondd, tényleg aljas vagyok?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.