Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) frem1790


frem1790
tag

Erről a Tizedes meg a többiek című örökbecsű darab jutott az eszembe: az oroszok(bogarak) már a spájzban(fürdőben) vannak! :)

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#2) Vakegérke válasza frem1790 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Voltak azok bizony még az öltözőszekrényekben is, de rejtőzködő életmódjuk miatt senkit sem zavartak. Hogy mivel táplálkoztak, csak Isten a megmondhatója, nem tartottunk a szekrényekben kaját.
Talán fura, én sajnáltam őket, hiszen nem ártottak senkinek, egyszerűen csak élni akartak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) #90088192 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


#90088192
törölt tag

Mit esznek?

Hat téged a szó szoros értelmében.

Folyamatosan hámlik az ember, illetve akartalanul is elszór az ember fia valami ehető itt ott. Aztán egy komplett ökoszisztéma alakul ki.
Ami nem baj csak ugye az emberek.....

(#4) Vakegérke válasza #90088192 (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondjuk erre nem gondoltam. Büszke vagyok rá, hogy egy bogárkolóniát etettem éveken át. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) #90088192 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


#90088192
törölt tag

Es még sokáig fogod őket etetni, konkrétan amíg bármi van a csontokon. :K

Igen most is az atkák lakmároznak rajtad :DDD

(#6) Vakegérke válasza #90088192 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egész más érzéssel bújok ágyba este. Gyertek atkák, megjött apuci, itt a kaja. Nincs bennem undor, ez a természet rendje. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.