Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Ja, hogy ez csak bevezető hablaty. Sebaj, mindjárt vége.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#52) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, akkor vonatról le, aztán induljon a banzáj!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, Németh Lajos nem köpi ki a tüdejét a rohanástól. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A tévékettő komolyan gondolja, hogy a reklámokra vagyok kíváncsi? :(((

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#55) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Eddig nem tudom hova tenni a műsort, remélem lesz benne izgibb rész is, mint a rohanunk ide-oda dolog.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56) Vakegérke válasza szabonagyur (#55) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bénáznak rendesen, eddig tényleg nem túl izgi, de remélem, ez még csak a petting. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#57) antikomcsi


antikomcsi
veterán

A mai rész alapján nem igazán kedveltem meg Berki Urat.

Kíváncsi leszek, holnap hol fognak aludni, az előzetes alapján nem ilyen szállásokhoz szoktak.

(#58) szabonagyur válasza Vakegérke (#56) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem volt rossz, reméljük jobb is lesz.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#59) Vakegérke válasza antikomcsi (#57) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mert ugye őt az egész világ ismeri. Pökhendi ****.

Mit mondjak, ezzel a sorozattal nem fogja lealázni a rötölöt a TV2.

Az utolsó befutó páros kiesik. Hiányoltam, hogy nem hirdette ki Nóri a vesztes párost, de azt mondta, hogy még "ma" indulnak tovább. No most ha kétnaponta adják le egy nap történéseit, jó hosszú sorozatnak nézünk elébe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#60) Vakegérke válasza szabonagyur (#58) üzenetére


Vakegérke
veterán

Holnap lesz a szállásszerzés, nem fizethetnek érte. Az szerintem poénos lesz. No meg aztán a beharangozókban van sírás-rívás bőven, lesz érdekesség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61) Shadowfax


Shadowfax
addikt

"A Parasztlány és a Grófnő." Lesznek itt is jó beszólások. :)
Amúgy csak nekem furcsa, hogy túlélőtúrára indulóknál a szemöldökcsipesz és a sminklemosó vattakorongcsomag a legfontosabb? :U :DDD

(#62) Vakegérke válasza Shadowfax (#61) üzenetére


Vakegérke
veterán

Felőlem vasalót is hozhatna a társam, csak ne nekem kelljen cipelni. :)

Bár nem arra szánja a csaj, de a szemöldökcsipesz és a sminklemosó vattakorong csomag jó cseretárgy lehet adott alkalommal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#63) mephi666 válasza Vakegérke (#54) üzenetére


mephi666
nagyúr

mi lehet, hogy itt is rászokunk arra, hogy inkább másnap letöltjük az adott részt és megnézzük reklámmentesen... rtl-en is simán felhizlalnak majdnem 1.5 órára egy 50perces műsort :K mondjuk lehet, hogy csak azokra gondolnak, akiknél pl kisbaba van, mert ők sem maradnak le semmiről, ha a reklámblokkokra időzítenek mindent :D

nem lesz ez rossz műsor így elsőre: mondjuk az evezős-halazós versenyt nem értettem, mert bőven volt idejük (berkiék már rég árulták a halat, amikor a 3. helyen álló csapat még pakolászta a csónakjába) és nem sokat számított, hogy ki milyen gyorsan evez oda-vissza... kellett náluk az, hogy határozottan léptek fel, viszkisnek is van kereskedő rutinja, mert folyamatosan vásárokban árul, de valószínűleg nem ehhez volt ő sem hozzászokva :D 1-2 beszólása is jó volt a stoppolásnál: "hagyjad már, mert megáll a növésben"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#64) Vakegérke válasza mephi666 (#63) üzenetére


Vakegérke
veterán

A halas bulinál egyesével lett volna szabad "árverésre bocsájtani" a portékát, akkor nem loptak volna a vevők. Háló volt a "kosáron", talán pont ezért. Berkinek volt esze, felverte az árakat, így győztek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#65) mephi666 válasza Vakegérke (#64) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, hát minimum lett volna előre tájékozódni, hogy igazából milyen haluk is van és az mennyiért megy helyi valutában... nem random összegért elkezdeni osztogatni... úgy, hogy közben a portéka egy részét el is lopják :D berki is csak a másik csapathoz képest verte fel az árat, viszont lehet hogy így is bőven az átlagár alatt maradtak... ezt nem tudni

azt figyeltem, hogy mennyi ember jár arrafelé toyota-val: olyan a toyota vietnámban, mint a vw magyarországon? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#66) Vakegérke válasza mephi666 (#65) üzenetére


Vakegérke
veterán

Berki is szerette volna tudni az árakat, de sehol nem volt kiírva. :N

Jól bírhatja a Toyota a nyúzást, ha népautó arrafelé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#67) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#68) Chris Kiki válasza Vakegérke (#32) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Akkor jól éreztem, hogy tényleg bulvárosra sikeredett :D
Azt is, hogy nem erre gondoltam.
Meg azt is, hogy mennem kell.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#69) Vakegérke válasza Chris Kiki (#68) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legalább pár szó erejéig itt voltál, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#70) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Katinka majrézott, hogy kiveszik a veséjét, pedig úgy tűnt, hogy Enikőék vannak sz*rban, mert nem akarja kiengedni a kocsiból a vietnámi.

Most jön a szállás kunyerálás. Nem biztos, hogy beengednék a házamba csapzott idegeneket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#71) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Figyelem, hogy mennyi ideig tart a reklám.

13 perc volt. Ez rengeteg.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#72) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Berki nem tagadja meg önmagát. Ahelyett, hogy örülne, mert szállást adott neki(k) a kisöreg, még követelőzik, hogy neki tíz tojásból kell reggeli. Amit leművel stoppolás címén, az kritikán aluli.

Kárpátiék nagyon szép helyen töltötték az éjszakát, a házigazdák jól tartották őket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#73) antikomcsi válasza Vakegérke (#72) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ez sem az a rész lesz, amivel Berki belopja magát a szívembe! :)

(#74) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Edina, vagy csinCsilla (még nem jegyeztem meg a szereplők nevét,) állandóan a csávójára tukmálja a hátizsákját. Cipelné helyette a görcs.

Berki a maga suttyó modorában stoppolt le egy kamiont, mégis Katinkáék lettek az elsők, így kaptak egy kis(?) lóvét, meg kényelmet a következő feladatig. A kamion nem mehetett be a városba, Katinkáék teherautója viszont igen.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#75) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Érdekesebb rész volt. Berki igazi suttyó, a grófnőt sajnálom kicsit azért neki keményebb így az egész.

Összességében azért kezd alakulni. Amúgy amazing race jellegű akarna lenni?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#76) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#77) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegények kiborultak a "luxus" kajától, nem csodálom.
Edina meglepett. Igaz, hogy szemét eltakarta, orrát befogta, de megette az embriót.

Bezzeg Katinkáék hambuciztak, meg vásárolgattak, de hát ők nyerték az előző utazást zenészestől, mindenestől. :)

Kíváncsi vagyok, hogy Berki mit produkál. A reklám után kiderül. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#78) antikomcsi válasza Vakegérke (#76) üzenetére


antikomcsi
veterán

Most éppen a reklámot! :DDD

Egyébként ez így elég nehéz, nem egyedül megy az ember az oké, a párjával ketten utaznak. Így még talán lehet is stoppolni.

Igen ám, de olyan járművet kell választani, amibe a kamerás ember is befér.

Ha engem megállítanának, akkor talán még két embert felvennék, de ennél többnél, már erősen gondolkodóba esnék.

R. Kárpáti Péter szimpatikusnak tűnik az eddig látottak alapján.

(#77) Vakegérke

Amint láttam elő fogja adni a mártír, hős megmentő szerepét, hogy ő mekkora ász, a halál tornácán táncolva bevállalja a lehetetlent a csapat kedvéért.

[ Szerkesztve ]

(#79) antikomcsi


antikomcsi
veterán

10 perc büntetés?

Bocsánat, de nem ez volt írva. Ez szerintem semmi!

(#80) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Elég érdekes az a srác, akit be fogadott egy család, főznek nekik, és húzza a száját, hogy nem mosogatta el egyszer sem a főző eszközöket a háziasszony, és ő biztosan nem eszik. A csaj legalább szedett, és megpróbálja. Ez a hozzáállás engem dühít! Gondoljon arra, hogy a forró olajban úgy is megsült minden baci, és egyen pár falatot, de ne sértse meg azt, aki befogadta a házába vadidegenként.

(#81) Vakegérke válasza antikomcsi (#78) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mártír? Hős megmentő? Egy lótúrót. Azt nem lehet a szemére vetni, hogy nem ette meg az embriót, hiszen gyomor és undor kérdése. Az viszont gusztustalan, ahogy a helyiekkel bánik, semmibe veszi őket, legyenek rá büszkék, hogy egyáltalán láthatják őt.
Attila épp beszámol neki, fejére olvassa viselt dolgait. Kíváncsi vagyok, hogy mire megy vele.

Kuty-kuty-kutyulok, mondja Csilla a kaját készítő menyecskének jelezve, hogy segíteni akar a főzőcskében. Nagyot nevettem. :K
Párja viszont nem akar enni, mondván semmit nem mosogatott el a háziasszony.

Szerk: #80 antikomcsi: Mikor előszedek edényt, evőeszközt, legfeljebb megtörölgetem, de elmosni nem kell, hiszen alaposan elmosva tettem a konyhaszekrénybe, fiókba.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#82) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegény Katinka levágott az ujjából egy darabkát. Annál is inkább sajnálom, mert ő és Zita a legszimpatikusabb páros számomra.

Úgy tűnik, hogy Berki visszavett a nagy arcából. Majd kiderül, hogy jól látom-e.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#83) szabonagyur válasza Vakegérke (#82) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na nekem a Katinka az akit fél perc után... Egyszerűen nekem már túlzás a személyisége.

Értem én, hogy érzékelteti, hogy grófnő vs parasztlány ahogy ő is mondta, de akkor is felesleges.

Berki sajna olyan amilyen, nehéz lesz vele.

Edináék ügyesek, na de a Nelly és párja... na ők mehetnek haza.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#84) mephi666 válasza szabonagyur (#83) üzenetére


mephi666
nagyúr

katinka nem teljesen 100-as, de időjós-lajos sem... simán elhinném, ha valaki azt mondaná, hogy a zártosztályról engedték ki erre a pár hétre, csak a műsor kedvéért...

viszkis és berki osztogatják egymást rendesen... attila szerencsére nincs megijedve tőle és korrekten megmondja a véleményét :K igaza is van: tisztelje már meg azzal a szállásadókat, hogy visszavesz a vadparaszt stílusából...

tegnap a műsor elejéről lemaradtam: kb 1. reklámblokk után kezdtem el nézni... azért nem semmi, hogy főznek vietnámban: éppen csak bedobták az olajba a húst, kicsit megforgatták aztán jóvan... gondoltam, hogy ennyi idő alatt nem fog rendesen átsülni és tiszta nyers marad... ha ilyen helyzetben lennék, szerintem megmutatnám nekik, hogy mi itthon hogy csináljuk... jó roppanósra-fűszeresre azt a csirkeszárnyat, hogy a szárnyvégeket is el lehessen ropogtatni :D érezzék már, hogy valamit kapnak cserébe azért, hogy szállást+ételt adnak az embernek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#85) Vakegérke válasza mephi666 (#84) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ami a vietnami kaját illeti, volt alkalmam viszolyogni tőle. Még a '70-es években lehetett kapni gá hám konzervet, amiben csirkehús volt. A husi puha volt, ám olyan rettenetes halíze volt, hogy kidobtam.

Katinkáék esetében az váltja ki a szimpátiát bennem, hogy nem sótlanok, szárazak, időnként jót nevetek Katinka beszólásain.

"időjós-Lajos" olyan, mint egy nyugdíjas turista. Neki nem sürgős semmi, nem hajtja a győzelmi vágy, inkább csak élvezi az egészet.

Miért kéne Berkitől besz*rni? 168 magas, cirka 65 kilós nyugdíjas vagyok, de én is leteremtettézném keményen. Mit tud csinálni?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#86) mephi666 válasza Vakegérke (#85) üzenetére


mephi666
nagyúr

a felfújt kokszos kinézetével és arrogáns stílusával lehet, hogy sokan inkább meghunyászkodnának... érthető, hogy nem csinál semmit, ezt ki sem nézném amúgy belőle...

büdös kajákat tekintve azt mondják, hogy a svédek rohasztott heringje az élen járhat :D valószínűleg nem kóstolnám meg soha

ui: én egyébként azt hittem, hogy a műsor arról fog szólni, hogy elindulnak mondjuk pekingből, aztán törökországig kell elkeveredni ázsián át, 500-1000km-es szakaszokkal :D ehelyett főleg városokban eszi őket a penész és le vannak korlátozva vietnám-thaiföld környékére

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#87) szabonagyur válasza Vakegérke (#85) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hát nem tudom, nekem Katinka már túlzás sajnos, de kinek hogy.

Lajos nekem eléggé fura... eléggé kevés tévét nézek, őt tényleg régen láttam így nekem nagyon hirtelen öregedett meg. :( Pedig anno kedveltem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#88) Vakegérke válasza szabonagyur (#87) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Katinka az egyetlen, aki színt visz a műsorba. No persze, kinek hogy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#89) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#90) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ennek a futamnak komoly tétje van. Az utolsó két befutó valamelyikének el kell búcsúznia a játéktól.

Ami azt illeti, nem túl lebilincselő a műsor. Én legalábbis nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi történik különböző autók belterében.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#91) Shadowfax válasza Vakegérke (#90) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ami azt illeti, nem túl lebilincselő a műsor. Én legalábbis nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi történik különböző autók belterében.

+1
Kezd egy picit egysíkú lenni. Ez nem a Survivor... :((

(#92) Vakegérke válasza Shadowfax (#91) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lesz még szőlő, lágy kenyér, vagyis NyalóVilág, Farm, Survivor. Az első kettőnek már van topikja előre. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#93) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Méghogy Katinka nem szimpatikus? Ő segített Berkiéknek kornyikálni, nélküle talán gyakorolhattak volna napestig.
Megjegyzendő, ez a gesztus kiváltott Berkiből némi lovagiasságot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#94) Shadowfax válasza Vakegérke (#92) üzenetére


Shadowfax
addikt

VV-t és Farmot nem nézek. :)

Azért ez vicces volt, ahogy próbálták a helyieket megtanítani egy magyar dalra. Meg ugye a szokásos taktika, hogy ha a külföldi nem érti, akkor még hangosabban mondja magyarul, mert akkor biztos megérti. :D

(#95) Vakegérke válasza Shadowfax (#94) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már megint Berki. :)
Rá vagyok kíváncsi, hogy milyen énektanár lesz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#96) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegény Zita. Azt tudtam, hogy sérült a jobb keze, de azt nem, hogy használni se tudja. Eggyel több ok, hogy neki és Katinkának drukkoljak.

Holnap kiderül, hogy kik a harmadik kiesés ellen küzdő páros és melyik megy haza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#97) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ez a rész már érdekesebb volt, egész jó helyzetek is kialakultak. Jó műsor ez, hozza amit vártam tőle.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#98) Shadowfax válasza Vakegérke (#96) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szegény Zita. Azt tudtam, hogy sérült a jobb keze, de azt nem, hogy használni se tudja. Eggyel több ok, hogy neki és Katinkának drukkoljak.
Egy nagyon súlyos autóbalesete volt, már úgy volt, hogy amputálják a jobb karját. :( De aztán egy doki megmentette és többször műtötték, hogy valamennyire használható legyen. De ez a fajta sérülés óriási hátrány egy ilyen játékban. Nagyon nagy lelkiereje van, hogy vállalta így, s a nehézségek ellenére sosem panaszkodik. :)
Az is érdekes volt, amit Katinka a félig lebárdozott ujjáról mondott. Azt mondta, azért történt, mert mindig másokra mutogat, holott ő a hibás.

(#99) mephi666 válasza Vakegérke (#95) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, amit a viszkisnek mondott a hotelben, az pozitív volt tőle: mármint hogy katinkáéknak akar kedvezni azzal, hogy gyenge ellenfélre szavazzanak, aki ellen elvileg nagyobb eséllyel győznek :K ez korrekt volt... meg a demokrácia kettőjük között: előző nap a viszkis döntött, most ő... semmi vita

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100) rushty válasza flymi (#23) üzenetére


rushty
senior tag

Te megnéznéd azt a műsort amiben az alsósimagöröngyösiről érkezett Jóska bácsit és Mari nénit küldik el Ázsiába túlélni, vagy az úgynevezett "celebek" miatt jobban eladható...?!
Eltaláltad, anélkül még még megjegyezni se tudnám kik "versenyeznek" ebben az unalmas műsorban.

Revolut meghívó pü-ben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.