Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) mephi666


mephi666
nagyúr

bemásolom ide a viszkis egyik fb-s kiírását a műsorral kapcsolatban:

"Tisztelt Hölgyeim és Uraim,
Az elmúlt 5 évben csupán egy két alkalommal reagáltam azon kritikákra, mely személyemet érintette. Most viszont szeretnék az Ázsia Expresszel kapcsolatban néhány dolgot tisztázni:
Először is végtelenül sajnálom, hogy láttatlanul egyesek kritikát fogalmaznak meg. (Az esélyegyenlőség jogán legalább a műsor megnézése után, "fikázhatnak"). Sajnálatos dolog, hogy Magyarországon sokan előítélettel rendelkeznek, de ez nem az én problémám. Hogy miért vállaltam a szereplést?
Kíváncsi voltam arra, hogy 50 évesen szélsőséges körülmények között helyt tudok-e állni, különösen úgy, hogy a "bankok nem támogatnak". Napi egy dollárral utazni embert próbáló feladat. (Ajánlom mindazoknak, akik meg akarják ismerni ezen országok igazi arcát. Ugyanis ebben az esetben nem arról szól a történet, hogy mindenkit megvesz kilóra, mint általában az európai turisták teszik).
Végezetül Berkiről: nem vagyok az ügyvédje, nincs közös vállalkozásunk, az indulás előtt egyszer beszéltem vele. Eredetileg nem ő lett volna a versenytársam, kész tényként kaptam, hogy egy hajóban evezünk. Közvetlen környezetem szintén előítélettel kezelte Krisztián személyét.
A kint töltött időszak alatt egy olyan embert ismertem meg, akiben pozitívan csalódtam. Véleményem szerint versenytársként, emberként teljesen más ember, mint amit Önök a televízióban látnak vele kapcsolatban. Nyilván köztünk is voltak komoly viták, de a cél érdekében mindketten félretettük az egoizmusunkat, és bármennyire hihetetlen: sokat tanultam tőle is az út során.
Számomra sokat adott ez a kaland: élményekben, tanulságban, konklúzióban egyaránt...
És mindenkinek jár egy esély.
Köszönöm, hogy elolvasták."

ui: egyébként szerintem tiszteletre méltó, ahogy a börtönben már készült arra, hogy a kint boldogulni tudjon... leülte a büntetését, bent szakmát tanult, azóta gyártja a kerámiáit, könyvet írt és nem folytatta ott, ahol abbahagyta régen :K mindig távol próbálta magát tartani a médiától, meglepődtem hogy egy ilyen "reality"-t bevállalt... habár ha arra gondolok, hogy ezért rabolgatott anno, hogy utána a pénzt elszórakozza/elutazza, most pedig szponzoráltak neki egy óriási utat, teljesen legálisan, sőt még keres is rajta? valószínűleg úgy érezte, hogy ez lehet az utolsó nagy alkalom erre, mert feleségével babát terveznek, ha pedig ezt komolyan gondolja, akkor nem fogja otthon hagyni a családot holmi utazgatásért :K

ui2: berkivel szemben nekem is óriási előítéleteim vannak :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.