Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egyre jobbak a feladatok. :)

Berkiéknek szívás lesz, mert a hajnyírás és a kiszolgálási feladat közt nem stoppoltak, pedig kellett volna.

Csóró Katinkáékon nem tudom, hogy nevessek, vagy sírjak. Jaj, minek jöttünk ide, de hát az úton nincs traktor, jaj, (nagyon) kígyó... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#252) Vakegérke válasza antikomcsi (#250) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most mondd meg, a haját se hagyta lenyíratni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#253) antikomcsi válasza Vakegérke (#252) üzenetére


antikomcsi
veterán

:DDD Pedig higiéniai okokból nagyon jól jött volna! :DDD

Egyébként kissé soknak érzem, amit csinálnak. Csak úgy berontanak valahova, hogy én most kiszolgállak, ha akarod, ha nem, felpattanok a traktorodra, és én vezetem, ha akarod, ha nem, meg farönköt is pakolok rá, csak úgy....

Mintha teljesen semmibe vennék a helyieket, nagyon lekezelő így a dolog, szegények azt se tudják hirtelen, mi történik. Valahogy ez így nem jó, ki tudja mit gondolnak majd a fehér emberről.

(#254) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fuldokoltam a röhögéstől, amikor Katinka terpeszállásban ordibált, hogy az őrgrófnő is tud paraszt lenni, de micsoda paraszt! :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#255) Vakegérke válasza antikomcsi (#253) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondtam, hogy gátlástalanok, ebben Berki a nagymester.

Buli lenne, ha egy ilyen akciónál egy helyi harcművész azt mondaná neki, hogy you are motherfucker, aztán ha reklamálna, megmutatná neki, hogy hol lakik a laosziak Istene.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#256) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Katikáék, elsősorban Katinka maradandó élményt nyújtott(ak) a helyi közönségnek. Megérdemelték az amulettet. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#257) antikomcsi válasza Vakegérke (#256) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nagyon durva, hogy csápolt nekik a közönség!!!

Azért ez vicces volt, hogy oda voltak értük! :DDD

Persze holnap jön újra a ború Katinkáék párosára.

(#258) Shadowfax válasza Vakegérke (#256) üzenetére


Shadowfax
addikt

Berki azért itt rendes volt, hogy Katinkáék elé szaladt, s cipelte a zsákukat, hogy beérhessenek, s ők lehessenek a másodikok, így az amulettjáték résztvevői. :)
Zitán azért látszik a balettos múlt, de hogy Katinka is lement spárgába, az nem semmi. :)
Fú, ez a google fordító nagyon ütős volt. :D

(#259) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Katinkában továbbra is ez a zavaró, hogy nem akarja csinálni a dolgokat pedig jobb fizikummal van mint Zita.

Illetve lassan túltehetné magát ezeken a nyávogásokon. Berki meg igazi gengszter, manipulátor. De ugye csak azokat lehet akik hajlamosak is az ilyenre ;)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#260) Vakegérke válasza Shadowfax (#258) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elismerem, Berki tényleg lovagias volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#261) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#262) Vakegérke válasza Vakegérke (#261) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pillanatnyilag Katinkáék és Csilláék vezetnek, de ki tudja meddig.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#263) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Berki nemrég pacsizott le Csutival, mégis rájuk rótta ki, hogy négy palack piát csináljanak. Ennek fényében nem tartom lovagias húzásnak, hogy Katinkáéknak csak kettőt kell csinálni, hiszen Zitával ők a leggyengébb páros, tehát nem ellenfél. Csilláéknak hatot kell csinálni. Naná, ők a nagy rivális.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#264) Shadowfax válasza Vakegérke (#263) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ennek fényében nem tartom lovagias húzásnak, hogy Katinkáéknak csak kettőt kell csinálni,

Zita a félkarjával nem tud vágni, Katinka meg a múltkor csapta le bárddal az ujját egy hasonló feladatban. Szerintem pont rendes volt a Viszkis, hogy így osztotta a lapokat.

(#265) Vakegérke válasza Shadowfax (#264) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pontosítok. A leggyengébb párosnak adta Berki a legkönnyebb feladatot, hogy a nehezebbel hátráltassa potenciális ellenfeleit. Szóval nem lovagiasság, hanem taktika, én így gondolom.

Végtére is tartok tőle, hogy nem oszt, nem szoroz. Hacsak nem történik valami isteni csoda, holnap fájó szívvel el kell búcsúznom Katinkáéktól. Eddig is a szerencsén múlott, hogy eljutottak idáig, de egyszer a szerencse is elfogy. Zita szinte használhatatlan a jobb keze miatt, Katinka egyedül nem képes kettő helyett küzdeni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#266) antikomcsi válasza Vakegérke (#265) üzenetére


antikomcsi
veterán

Már a múltkor is búcsúztál volna tőlük, aztán lám mi lett!

(#267) Vakegérke válasza antikomcsi (#266) üzenetére


Vakegérke
veterán

Óriási malacuk volt. Bár most is úgy lenne, de túl szép, hogy igaz legyen.
Az előzetesben Katinka az ájulás határán volt. Hogy ezt azért mutatták be, mert kiesnek, vagy megtévesztésként, este kiderül.

Már az indulásnál egyértelmű volt, hogy Katinkáék a leggyengébb páros. Az út során Zitának nem csak a kezével volt baja, hanem hol a lába, hol a csípője fáj. Katinka vernyákol, méltatlankodik, de amit lehet, azt megteszi a továbbjutás érdekében.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#268) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kicsit megkéstem, de...

No nézzük!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#269) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csilláék kapták a tíz perces előnyt. Edináékat nem értem, hogy miért nekik adták, hiszen Csilláék erősek, ha Katinkáéknak adják, jobban jártak volna.
No persze, haza beszélek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#270) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csóró Csilláékat elvitte a faxba ellenkező irányba az autó. Rájött a sofőr csaj, hogy tévedett és visszafordult, de az időveszteség tetemes.

Edina és Katinka kosarat fon egy-egy autó platóján stoppos fuvar közben. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#271) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kemény hajsza volt, emelkedett pulzusszámmal néztem.

Edináék lettek az elsők, Katinkáék futottak be másodiknak. Csilláéknak kijár a fair play díj, hiszen Katinkáékat engedték előre, mivel megosztották velük a stoppolt autót.

Csilláék elméletileg kiestek, gyakorlatilag rejtett párosként folytatják a versenyt. Kívánok nekik sok sikert. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#272) antikomcsi válasza Vakegérke (#271) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szinte gondoltam, hogy bent marad a kedvenc párosod! :)

És így is lett!

Ha nem tökölnek annyit a piacon, még akár elsők is lehettek volna.

(#273) Vakegérke válasza antikomcsi (#272) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tököltek? Katinka majd' megszakadt igyekezetében, Zita meg valahogy mindig útban volt. Nem túl szerencsés munkamegosztás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#274) antikomcsi válasza Vakegérke (#273) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ja, szerintem az tökölés, hogy berak 5 árut a molnárkocsiba és elmegy a piac másik felébe, majd visszamegy megint áruért. Ez tökölés, és önszívatás. Majdnem rá is fáztak, mert ha nem nekik sikerül stoppolni, akkor szerintem a másik pár a hölgy miatt ott hagyta volna őket.

A Zsolti gyerek még szimpatikus is egyébként, de a párja az kicsit sem, ezért nem sajnálom annyira, hogy utolsóként végeztek. Kíváncsi vagyok milyen lesz ez a bujdoklás, fényképezés?

(#275) Vakegérke válasza antikomcsi (#274) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Majdnem rá is fáztak, mert ha nem nekik sikerül stoppolni, akkor szerintem a másik pár a hölgy miatt ott hagyta volna őket."

Szerintem meg elvitték volna Katinkáékat, de ők aratták volna le a babérokat, szerintem jogosan.

"Kíváncsi vagyok milyen lesz ez a bujdoklás, fényképezés?"

Na, arra én is. :K
Még drukkolok is nekik. Már csak azért is, mert látni szeretném a többiek arcát, amikor nyilvánossá válik, hogy versenyben vannak. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#276) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#277) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Edináék elvesztették az egyik amulettet. Egy milkónak annyi.

Esküszöm, nem értettem a nyelvlecke szavait. Katinka is begörcsölt, no de túl szigorú volt a tantóbácsi, a vizsgán már nem volt gond.

Edináék és Berkiék már utaznak, Katinkáék még csak most kezdenek stoppolni. Csak a szokásos... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#278) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csilláék frankón álcázták magukat. Zsolt még parókát is vett. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#279) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó volt az amulett játék. :K Katinkáéknak esélyük se lett volna megnyerni.
Edina eszének köszönhetően ők nyertek.

Csilláéknak megvan két páros fotója. Katinkáékat egyszerűbb lesz lefényképezni, mert lassúak.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#280) szabonagyur válasza Vakegérke (#279) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen ez nagyon jó játék volt, végre :)

Remélem így megy tovább most már.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#281) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jut eszembe, berki megint suttyó volt. Még Katinkáék is visszavitték a nehéz vizes edényt a helyére, ő viszont aztán nem, hiába mondta neki a viszkis, hogy vigyék vissza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#282) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#283) Vakegérke válasza Vakegérke (#282) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a forduló elég keservesen indul. Sebaj, a szünet után biztos felpörögnek az események.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#284) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bár Csilla inkább akadályozza Zsoltot, de jól haladnak. Már Katinkáékról is van fotó. Én drukkolok nekik.

Jön a hangyagyűjtés. Vajon ki mire megy vele?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#285) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zita előtt le a kalappal. Bár tudvalevő, hogy a hangyák csípnek, egy kézzel is megpróbálta gyűjteni. Szenvedett is eleget szegény. Pókiszonyát legyőzve kiszedett a kosárból négy tarantulát, és ezzel meg is nyerték a pihenőnapot.

Edináék bár másodikok voltak, bukták, mert kihagyták a hangyákat és a pókokat is.

Berki se a hangyákhoz nem nyúlt, se a pókokhoz, szinte csicskáztatja a viszkist. Bár minden feladatot teljesítettek, ők is bukták a pihenőnapot, mert a hangyázás után nem stoppoltak új autót.

Csilláék már felfedhetik magukat, újra négy páros utazik a végcél felé.

Mindent összevetve egész jó nap volt a mai. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#286) szabonagyur válasza Vakegérke (#285) üzenetére


szabonagyur
félisten

Zita tényleg mindent megtesz, le a kalappal előtte, de nyavalygó kisasszony.. no komment...

Kíváncsi vagyok a holnapra amikor felfedik magukat Csilláék.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#287) Vakegérke válasza szabonagyur (#286) üzenetére


Vakegérke
veterán

Maradjunk annyiban, hogy egyikük se boldogulna a másik nélkül. :)

Csilláék megjelenése nagy durranás lesz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#288) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#289) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Edináék és Berkiék jópofiztak Csilláékkal, de tuti nem örültek nekik. Ennek Edina hangot is adott, Csutinak mondta. Katinkáék még nem tudják, biztos le lesznek törve.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#290) szabonagyur válasza Vakegérke (#289) üzenetére


szabonagyur
félisten

Csilláéknak senki sem örült szerintem, de nem baj kell a stressz is bele :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#291) Vakegérke válasza szabonagyur (#290) üzenetére


Vakegérke
veterán

Stressz van bőven. Edináék asztalon alszanak, Berkiék egy falatka házban, Csilláék még kérdéses, Katinkáék még turista napjukon is feladatot kaptak, de hogy miért...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#292) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A franc se gondolta, hogy nem hasznos tárgy kell a halászfaluba, hanem drága, mert árverésre kerül. Edináék nyerték az amulettet, Csuti jól válogatott.

Ahogy az előzetesben láttam, a holnapi játék kemény lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#293) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#294) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Bizalom gerjesztő látvány lehet 2 összeláncolt stoppos.

(#295) Vakegérke válasza antikomcsi (#294) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csoda, hogy megálltak nekik. :)

Ezekben a "turkálós" akváriumokban a legaljasabb az, amelyikben egy kéz kotorászik. Kívácsi vagyok, hogy Zita melyiktől fog szenvedni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#296) antikomcsi válasza Vakegérke (#295) üzenetére


antikomcsi
veterán

Rajta már a segítő kéz is kifogott! :)

(#297) Vakegérke válasza Vakegérke (#295) üzenetére


Vakegérke
veterán

A többiek már rég elhúztak, Zita meg nem mert belenyúlni az akváriumba. Biztos megteszi majd, Katinka viszont kérdéses, mert ha valamitől be van tojva, az a kígyó.

A tetkós feladat aljas. Egy életre megbélyegzi magát, aki bevállalja. No persze lehet agyalni is, de védettségre megy a rohanás. Berki vállalta, valószínűleg ők lesznek a védettek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#298) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegény Zita nem is az akváriumban hemzsegő izék miatt sírt, hanem a tetkó varrás fájt neki. Végül harmadikok lettek, megelőzve Edináékat.
Berkiék védettek, Csilláék a másodikok.

Kész csoda, hogy Katinkáék még játékban vannak. Vajon holnap is megérünk egy újabb csodát?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#299) antikomcsi válasza Vakegérke (#298) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ez a tetoválás szerintem túlzás.

Ilyen feladatot nem adtam volna a játékosoknak.

(#300) Vakegérke válasza antikomcsi (#299) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megoldható lett volna olyan festékkel felpingálni a szöveget, ami (mondjuk) egy hét alatt lekopik, maga a folyamat pedig annyi időt vesz igénybe, mint a varrás.
A "művész" se volt a helyzet magaslatán. Berki egy életen át viseli a ferdére sikerült tetkót, Csuti meg a tojás alakú kört.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.