Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Nem fotózod le azt a színt hogy tudjuk milyen? :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) Иван válasza Earl_Muttley (#1) üzenetére


Иван
őstag

Támogatom.

És kreatív ötlet, nem utolsó sorban szép családi emlék ivódott be a falakba. Szó szerint :K

ui. Mondjuk fenn állt a veszélye annak, hogy a végén meszelés lesz a vége :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Inkább nem fotózom le. Úgy is felfoghatjuk, hogy féltékenyen meg akarom magamnak tartani az érzést, amikor ránézek a polctartó vasakra.
Lehetne dicsérni, de nem hinném el, hogy őszinte lenne a megnyilatkozás.
Lehetne becsmérelni, nem esne jól.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Mivel érzelem, érték van benne ezért nem lenne rossz :N

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#5) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnálom. Ez az az érték, amelyet inkább megtartok magamnak. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) moonlight115 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


moonlight115
tag

Egérke, te már akkor is békenagykövet voltál?
A Furfangos Apuka címet is megérdemelnéd. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#7) Vakegérke válasza moonlight115 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem, hiszen ha a békére törekedtem volna, megszavaztattam volna, hogy milyen színűek legyenek a polctartó vasak. Vagy kivártam volna, hogy miként dönt a családi tanács. Ehelyett a tettek mezejére léptem, így bár senkinek nem lett igaza, mégis új színben "tündököltek" a vasak.

Ja, hogy furfang? Inkább bolondságnak nevezném. Végtére is valamiért csak belém szeretett a feleségem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) moonlight115 válasza Vakegérke (#7) üzenetére


moonlight115
tag

Így is béke lett, nem?
Bolondnak lenni jó. Gazdagodott a család egy szép emlékkel.
Én szivárványszínűre festettem volna a vasakat. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#9) Vakegérke válasza moonlight115 (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem is eszembe jutott, hogy sok színnel csíkosra fessük a vasakat, méghozzá spirálisan. Lehurrogtak.

Olyan ötletem is volt, hogy élénk színű, csíkos tapétával "csomagoljuk be" a lakást. A plafonnál nem lett volna vége, minden oldalról bevittük volna a plafon közepéig, tehát az átlóknál derékszögben találkoztak volna a csíkok. A találkozási pontnál pedig egy masni lett volna.
Ma sem értem, hogy miért szavaztak le. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) moonlight115 válasza Vakegérke (#9) üzenetére


moonlight115
tag

Mert vérszemet kaptál volna, utána a bútorokat csíkoztad volna, hogy ne legyen egyhangú a kép..... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#11) Vakegérke válasza moonlight115 (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem estem volna túlzásba. A bútorok pöttyösek lettek volna. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) moonlight115 válasza Vakegérke (#11) üzenetére


moonlight115
tag

Aha, a gyerekek füle meg kockás, mint a nyúlé.... :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#13) Vakegérke válasza moonlight115 (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szólhattál volna korábban is... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.