Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

Alfaja a Frizuritisz

Ő a fodrászok rémálma. Neki soha nem elég göndör a haja, vagy nem elég fényes, nem elég szőke, nem elég rövid, nem elég hosszú....
Hajvágást kér, így: óh, csak 1 centicskét a végéből...áh, inkább 2 centit...jajj, most nem lett túl rövid? Hogy nézek így ki? A Béla mit fog szólni?
Hiszti a köbön.
Rakjuk be csavarókra....!
Mikor félig kész a csavarás: Á, inkább csak szárítsuk simára....az jobban megy a bal profilomhoz, meg a Béla nyakkendőjéhez....

Kész a frizura, remekmű lett, mindenki csodálja. Kivéve betegünket: Jujj, ez nem lett olyan, mint a Klaúúú haja...! Nem mondtam, hogy pont olyat akarok??????

Ha véletlenül meg van elégedve az eredménnyel, le kell fújni annyi lakkal, hogy a labda visszapattanjon róla, kivédve ezzel a legközelebbi: Jajj, nem lett elég tartós...! - panaszt.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) Vakegérke válasza moonlight115 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Beszerkesztettem, tetszik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) moonlight115 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


moonlight115
tag

Ez könnyű volt.
Kösz, a tiéd meg nekem tetszik :) :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

:C :R Az ostoba pitsa! :C : :R

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#5) Vakegérke válasza Csoffadalom (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt nem szerkesztem be. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Ez sem volt rossz! Sőt! Pedig nő vagyok... na én persze nem szoktam magam nézegetni kirakatban, de sok igazság van az írásodban.

Persze most mondhatnám, hogy van tipikus férfibetegség, ami a férfiakat támadja meg, ez a Viszketendüsz-tökvakarandusz. Néha a szindrómás tünetnél még előfordulhat Gatyánáthuzogandusz is. Ezek a betegek nem tudnak a betegségükről, nem tudatosan csinálják. /Persze vannak akiknek tényleg viszket, és megvakarják, vagy húzogatják, de mondjuk általában azok nem gatyán át./
Lényeg, hogy tudattalanul, pótcselekvésként pisztergálják magukat.
Szintén férfibetegség a Piroslámpusz-orrturusz is, vagy Piroslámpusz-körömrágandusz. Az orrturusznál még mellékhatásként szerepel, hogy a kiturandusz anyagát tüzetesen megvizsgálják, és ha éppen el vannak bambulva, akkor még esetleg meg is eszik. Ez már a Fikakostolandusz elnevezésnek örvend.
Szóval kérem szépen, a pasiknál is előfordul sok nyavaja! :DD

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#7) moonlight115 válasza ijjájom (#6) üzenetére


moonlight115
tag

Ijjájom hajj, :) ezt jómegaszontad! :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) ijjájom válasza moonlight115 (#7) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszi! Tudod valahogy Vakegérke mindig megihlet! :C

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#9) moonlight115 válasza ijjájom (#8) üzenetére


moonlight115
tag

Jééé, engem is. Ő már csak ilyen ihletős... :B

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#10) Vakegérke válasza ijjájom (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Határozottan sajnálom, hogy nem illik az alapbetegséghez, különben úgy beszerkeszteném, de úgy... :K

Ki ne vakarászná intim szféráját, csak ugye nem mindegy, hogy milyen körülmények között. Négy fal közt megtehetem, de még a feleségem előtt sem csúnyálkodtam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) ijjájom válasza Vakegérke (#10) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hát pedig nagyon sokan "csúnyálkodnak"! Úton-útfélen! :DD

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#12) Vakegérke válasza ijjájom (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Méghozzá gátlástalanul. Számomra már az is gusztustalan, ahogy például Ganxsta Zolee ül. Derékszögben széttárt combok, pfujj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) ijjájom válasza Vakegérke (#12) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Ja! Hát az nekem sem tetszik, olyan felkínálósan ül, de amúgy sem szeretem azt a pasit! Soha nem bírtam az ilyen "nagymenő"-t játszó csávókat!
Nem vagyok pedig maradi, pl. Majkát sem szerettem soha, de mióta meghallottam a "Belehalok" című számot, azóta úton-útfélen azt dúdolom. Nagyon beletrafált.
Mondjuk emberileg hagy némi kívánnivalót a viselkedése, szerintem komolyodott már, de talán tudja, hogy így tud bent maradni a médiában, így tudja eladni magát.
Az emberek mire nem képesek, hogy szerepeljenek! Mint például,- hogy ne csak a férfi vonalon maradjunk - Kiszel Tünde! Hát borsózik a hátam tőle! :W

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#14) Vakegérke válasza ijjájom (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tüncike? Ő mindent tud, csak tisztességgel megöregedni nem. 53 éves létére fiatal bikákra hajt.

Szerintem ő is "beteg". Elfogadnám azt a lóvét, amit fodrászra, kozmetikusra, körömépítőre, meg egyéb szépészeti alkalmazottra, na meg az otthoni piperére költ egy év alatt.

Na, ő az, aki akkor se kéne, ha szerelmesen vonaglana a lábaim előtt, hogy kegyeimet kérje.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) ijjájom válasza Vakegérke (#14) üzenetére


ijjájom
csendes tag

:C :D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#16) moonlight115 válasza Vakegérke (#14) üzenetére


moonlight115
tag

Háppersze. Medverecki Icukára vársz, akinek herceg vóta zura! ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#17) Vakegérke válasza moonlight115 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akár a vasorrú bábára, vagy a hétszügyű Kapanyányi Monyóra, de Tüncike maradjon csak ott, ahol van. :)

Ami Icukát illeti, egy fokkal jobb. De csak eggyel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) ijjájom válasza Vakegérke (#17) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Annak legalább van tartása, igaz a bőrének már nem igazán, azért is varratta fel! :DD

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#19) moonlight115 válasza ijjájom (#18) üzenetére


moonlight115
tag

Én is felvarrattam a ráncokat. A függönyre.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20) Vakegérke válasza moonlight115 (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja. A rámát meg a csizmára szokták... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) moonlight115 válasza Vakegérke (#20) üzenetére


moonlight115
tag

De sütibe is! Meg képkeretnek se rossz. :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#22) ijjájom válasza moonlight115 (#21) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Rámás csizmát, visel a babám... De a sütiben is a ráma! Tudjátok! Mint a viccben - Vigyázz! Rád esik a margarin!
- Ráma margarin? :D

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#23) Vakegérke válasza ijjájom (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezer éves vicc, de hátha...

- Isten áldja, édesapám!
- Hova mész, fiam?
- Én aztán sehova, csak maga felé dől a fa...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) moonlight115 válasza Vakegérke (#23) üzenetére


moonlight115
tag

Nagyanyó:
- Te farkas, miért ilyen nagy a füled?
- Miért ilyen nagy a lábad?
- Miért ilyen nagy az orrod?
Farkas (súgva) :
- A számat, a számat kérdezd!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25) Vakegérke válasza moonlight115 (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt nem ismertem, nagyon jó. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Az is ősrégi, hogy a Piroska kérdezgeti a farkast!
Mondd farkas! Miért olyan nagy a füled?
- Hogy jobban halljalak!
- Miért olyan nagy a szemed?
- Hogy jobban lássalak!
- És miért olyan dülledtek?
- Mert éppen kakálok! :D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.