Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

:-)

Kockusz Nagyotmondisz

Továbbiakban KN.
A KN minden egyes társaságban, amikor számítógépekről beszélgetnek, elmondja, hogy bezzeg neki a telefonjában nem kettő, hanem négy mag van, és ez mennyire zsírkirály, és hogy mindenki egy lúzer, és ő a legjobb. Amúgy egy százéves Nokiát használ, és azt mondja, hogy csak azért van nála, mert nem akarja elveszteni/öszetörni/sörnyitónak használni a szupertelefonját.
Kezelése: A KN-t úgy lehet legkönnyebben elhallgattatni, hogy valami teljesen más dologról kezdesz el beszélni. Például a tegnapi vacsorádról.

[ Szerkesztve ]

(#2) Иван


Иван
őstag

Ez a kórisme semmi, én olyat írtam egyszer, hogy...

:DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) Vakegérke válasza Иван (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem haragszol, ezt nem szerkesztem be. De hogy nagyot nevettem, az tuti. :K

Picike8: Köszönöm, beszerkesztettem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Ez sem rossz! Megtoldanám még a nagyotmonditiszt azzal, hogy ennek van még egy másik formulája is, de lehet, hogy együtt valamilyen szindrómát alkot, mondjuk hülyétmonditiszdenagyont.
Nem tudja az idegen szavak jelentését, rosszul használja, aminél fogva akkora baromságot mond, hogy csak na. Pl. ismerőseim körében /sajnos a közeli/ fordult elő, hogy a grillsütőjét dícsérték, kérdeztek vele kapcsolatban valamit, amit nem tudott, de azt felelte, hogy majd megnézem mi van beleírva a prefektusába. :(

De a nagyotmondással kapcsolatban egy aranyos kis vicc jutott eszembe:
Autószerelő bütyköli a verdát. Odamegy hozzá egy kislány, megfogja a vízpumpafogót és megkérdi:
- Bácsi, ez mi?
Mire a mester kedvesen a gyermeknek:
- Ez egy vízpumpafogó.
Erre a kislány:
- Ez semmi! Az apukámnak ebből kettő is van, bibiiiii....
A mester mosolyog, dolgozik tovább. A kislány megragadja a villáskulcsot, és ismét kérdez:
- Bácsi, és ez mi?
A mester újra kedvesen:
- Ez meg egy villáskulcs.
A kislány:
- Ez semmi! Az apukámnak ebből is kettő van, bibiiii...
Mesterünk újra mosolyog a gyermek bájos kötekedésén. Eljátszák ugyanezt a fél szerszámosládával, de apukának mindenből kettő van, még a szerszámosládából is icon_smile.gif
A verda közben elkészül, mesterünk az elfogyasztott sör hatására egy közeli bokorba megy "leengedni a fáradt olajat". A kis kíváncsi gyermek oda is követi. Nézi-nézi a mester pipilőjét, az meg nem állja meg szó nélkül:
- Ne mondd hogy neked "ez is semmi" és apukádnak ebből is kettő van??!
A kislány nagy sokára megszólal:
- Nem, ebből csak egy... de kétszer ekkora!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#5) Vakegérke válasza ijjájom (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az én apukámnak annál is kétszer akkorább van, bibibiii... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) ijjájom válasza Vakegérke (#5) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Jaj! Te nem szenvedsz a nagyotmonditisz nevű betegségben?

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#7) Vakegérke válasza ijjájom (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Állítólag Háry János az egyik felmenőm... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) ijjájom válasza Vakegérke (#7) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Nekem meg Garay János! :D Ja persze és Kodály is! :D

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#9) Vakegérke válasza ijjájom (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy mindketten betegek vagyunk? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) ijjájom válasza Vakegérke (#9) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hát nem is tudom! Feltünendüsz viszketendüszt állapítottak meg nemrégiben nálam, de szedem rá a szerényendüsz pirulát, szerintem hat, mert már nem gondolom, hogy én vagyok a legszebb, és legokosabb! - Már tudom! :DD

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#11) Vakegérke válasza ijjájom (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ennél én sem tudok nagyobbat mondani, győztél. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) ijjájom válasza Vakegérke (#11) üzenetére


ijjájom
csendes tag

:C

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.