Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

Én a szárnyasokat utáltam. A bátyám persze még a tyúk "eszét" is megette, mégse lett tyúkeszű, inkább nagyon is okos. Mindig lestem, mikor múlik el a tyúkész hatása, de úgy tűnik, tart még a mai napig is. Sőt. Ő a répát is megette, tudott is tőle szépen fütyülni.
Én inkább csak ittam. Kakaót. Attól mindig elaludtam. Azóta is álmos vagyok. :)

Egérke, kösz, hogy egy pillanatra visszarepítettél gyerekkorom kakaós-vaníliás, sütis világába. :K
A mamák csodára képesek. Ezt mindig is tudtam. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Arany történet, köszi! :R :R

Mentalita'

(#3) Vakegérke válasza moonlight115 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy kezemen lévő ujjaimon meg tudom számolni, hogy mit nem szeretek. Például a pacalt, mitől el van ájulva minden férfi.
No persze nem vagyok válogatós, bármit elém tesznek, zokszó nélkül megeszem. No persze csak a hazai szájíznek megfelelőt. Kagyló még egye fitty, de polip, meg ilyesmi szóba se jöhet. Ázsiában éhen halnék.

Igen, az édesanyák...
Vajon hány férfi vágja a felesége fejéhez, hogy bezzeg az anyám így, meg bezzeg az anyám úgy...
Soha ilyen mondat nem hagyta el a számat, még csak nem is céloztam rá. Pár évtized múltán elmondhatom, hogy a feleségem főztje jobban ízlett, mint anyámé. Ezt persze szintén nem hangoztattam.
Férj, feleség egy test, egy lélek.
Nálunk ez úgy működött, hogy ha anyámnál is voltunk, ebédnél a feleségem szedett kaját a tányéromba. Egyrészt így kívántam, másrészt pontosan tudta, hogy mit, és mennyit tegyen elém. Egy volt velem.

Ami viszont azt a bizonyos párolt káposztás ebédet illeti, utánozhatatlan. Bármikor ettem hasonlót, valami mindig hiányzott belőle. Talán a hangulat, talán anyám mosolya...

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

nincsisbéla: Neked is köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Picike8


Picike8
aktív tag

Köszönöm. :R Nagyszerű írás!

(#5) Vakegérke válasza Picike8 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örülök, hogy megelégedésedre szolgált. Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez is kifutott. Sebaj, lesz még. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) moonlight115 válasza Vakegérke (#6) üzenetére


moonlight115
tag

Inkább te fuss, Egérke ! A " Nyakkendős temetés " c. bejegyzésem hsz-ei közt ajándék vár.... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) Vakegérke válasza moonlight115 (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, láttam, de tartok tőle, hogy kevés vagyok hozzá. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) moonlight115 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


moonlight115
tag

Probléma megoldva. Csíny letudva. A fityisz még vár. Szerényen, reménykedve. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.