Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

:)) :C

(#2) Vakegérke válasza Picike8 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy figyelsz, és elolvastad. :)

Rövid a kórisme. Ha ki tudod egészíteni, ne tartsd magadban. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Picike8 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Picike8
aktív tag

Én gyakran találkozom az egyik albetegséggel, a Pillanatlelövisz idiotisszal.
Minden romantikus, vagy szigorúan titkos pillanatban odajön, és belepofázik. Kisebb testvéreknél gyakori.

(#4) Vakegérke válasza Picike8 (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Beszerkeszthetem az írásba?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Picike8 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Picike8
aktív tag

Csak nyugodtan...bármikor. :K

(#6) Vakegérke válasza Picike8 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megtörtént, bár nem szó szerint. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) moonlight115


moonlight115
tag

Belepofázitisz Sopánkoditisz

Vidám, rötyögős társaság, sztorizgatás, mindenki újraéli élete legboldogabb pillanatait, örülnek a mának, a holnapnak, és ekkor.....puffffff ! BS-ünk tesz egy apró megjegyzést: na, ez nem lesz mindig így, csak ne örüljetek, nem minden fenékig .....és ti bezzeg,....én bezzeg....jó nektek, nekem bezzeg....És addig nincs vége, míg minden jelenlévő sírva nem fakad..... Vagy: lelövik. Vagy : többé soha az életben nem hívják meg sehova. Akkor lesz csak Sopánkoditisz, de B nélkül! :)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) Vakegérke válasza moonlight115 (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Némileg módosítva beszerkesztettem. Remélem, így jó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) moonlight115 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


moonlight115
tag

Tök-életes ! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.