Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

:R
Ennél többet nem tudok mondani.

(#2) moonlight115


moonlight115
tag

Huhh, de ismerős....
Egy fodrászatban pláne nyüzsögnek az ilyen PF-esek. Az a csúcs, mikor elmeséli, ráadásul hosszasan, részletesen, milyen színűt hányt reggel a férje! Hogy miből gondolja, hogy ez bárkit is érdekel???? De neki mindegy, csak járjon a szája. Brrrr...... :O

Jó leírás, grat! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

moonlight115: Nálad egyértelműen munkahelyi ártalom. Nálam meg ott a bibi, hogy bárkit meghallgatok. Sokak lelki szemetesládája voltam, de a PF-ben szenvedők is megtaláltak. Tudtam, hogy ki kit csal, kivel, hol, mikor, hogyan.
A "legjobb" az volt, amikor épp ettem, és az egyik PF azt ecsetelgette, hogy az egyik kolléga zsebkendő nélkül tüsszentett a tenyerébe, és milyen állagú és színű volt az izé, amely nyúlósan csúszott le az ujjain. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) moonlight115 válasza Vakegérke (#3) üzenetére


moonlight115
tag

Azt nem értem, miért szeretnek a PF-ben szenvedők ilyen undormány dolgokról beszélni? Ez is a betegség egyik tünete? Sztorizgatnak az unoka pelenkájának tartalmáról, annak színéről, szagáról, állagáról.... pfhuhhh.... jobb, ha nem folytatom, még gyanússá válok........ :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#5) Vakegérke válasza moonlight115 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán ez a betegség is kategóriákra osztható. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) moonlight115 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


moonlight115
tag

Akut, és krónikus ? Kiváltó ok ? A diagnosztizálás után esetleg valamiféle terápia ?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#7) Vakegérke válasza moonlight115 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Felőlem ragozhatjuk, még örülök is neki. :K

Írd le szépen a kiegészítés(eke)t, beszerkesztem az írásba. Nem felejtelek el megjelölni, mint társszerzőt. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) moonlight115 válasza Vakegérke (#7) üzenetére


moonlight115
tag

Hogy mííííííí ????? Én, mint társszerző ? What' s going on ?????
Mi történik itt ? Csak kapkodom a fejem. :K

Mindjárt írom :D

Lenne itt nálam autentikusabb személy, aki jól ért a diagnózishoz. Bárcsak ő is hozzászólna!

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#9) moonlight115 válasza Vakegérke (#7) üzenetére


moonlight115
tag

A PF típusai :

1 Akut. Introvertált személyiségtípusnál figyelhető meg.

Tünetei: hirtelen fellépő kíváncsiskodás, beszédkényszer, a személyre addig nem jellemző információéhség. Kiváltó oka lehet pl. féltékenység, a rivális lejáratása, a paranoia enyhébb változata. Kezelése: zöldszemű szörnyet csempészni a beteg ágyába, ha szembenéz félelmével, már nem is lesz rá kíváncsi többé, és beszélni se fog róla.

2 Krónikus. Extrovertált személyiségtípusnál lép fel.

Tünetei: Lásd Vakegérke cikkét.
Kiváltó oka lehet bármi,és bárki. Sajnos a tudomány jelen állása szerint gyógyíthatatlan. A beteg output rendszerének ragtapasszal való lezárása csak időleges javulást hozhat ( a környezetének ). Ha az input rendszert ( fül, hallójáratok ) kiiktatjuk, végzetes lehet ( a betegnek ). :)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#10) gabor85


gabor85
őstag

a pf másnak is a rövidítése :D

amúgy: :R

(#11) moonlight115 válasza gabor85 (#10) üzenetére


moonlight115
tag

Csak nem a Post Fucking tünetegyüttesre gondoltál? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#12) gabor85 válasza moonlight115 (#11) üzenetére


gabor85
őstag

ennél magyarosabbra gondoltam, közel altesti humor :D

(#13) Vakegérke válasza gabor85 (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kicsillagozva felvilágosíthatnál minket. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Vakegérke válasza moonlight115 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Beszerkesztettem. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) moonlight115 válasza Vakegérke (#14) üzenetére


moonlight115
tag

Megtisztelő. Köszönöm. :R

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#16) Csoffadalom válasza gabor85 (#12) üzenetére


Csoffadalom
tag

Pötsfej?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#17) moonlight115 válasza Csoffadalom (#16) üzenetére


moonlight115
tag

........... azegybevanírva, te ! :D Gyere az :L-be, előbuli van ! :DD :)) :)) :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#18) Vakegérke válasza Csoffadalom (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

A PF megítélését tekintve még passzol is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Csoffadalom válasza Vakegérke (#18) üzenetére


Csoffadalom
tag

Most jól vagy rosszul tippeltem?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#20) Vakegérke válasza Csoffadalom (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tőlem kérded? Fogalmam sincs. :N

Ha nem stimmel a tipp, tiéd a dicsőség, hiszen új távlatot nyitottál. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) Csoffadalom válasza Vakegérke (#20) üzenetére


Csoffadalom
tag

Végül is mind1.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#22) Vakegérke válasza Csoffadalom (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagy kissé depressziós?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Csoffadalom válasza Vakegérke (#22) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát nemtom, lehet. Egyre több a gond. Mondjuk szarok a gondokra, csak a szarban is egyre lejjebb süppedünk. De nem érdekel. Ez már a szarok rája stílus. :DD

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#24) Vakegérke válasza Csoffadalom (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van egy mondás, mely szerint ha sz*r, akkor legyen egy vödörrel. Talán még szerencsét is hoz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Csoffadalom válasza Vakegérke (#24) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát már nagyon sokkal jön nekem az élet. Ennyi szart meg szopást amit én kaptam...... már rohadtul illene valami kompenzáció.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#26) Vakegérke válasza Csoffadalom (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aki dudás akar lenni, pokolra kell annak menni.

Buta hasonlat, tudom. De ha megjártad a poklot, nagyon fogod tudni értékelni szebb, jobb életed.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) Csoffadalom válasza Vakegérke (#26) üzenetére


Csoffadalom
tag

Értékelem, majd ha lesz szebb és jobb életem. De egyenlőre még várat magára.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#28) Vakegérke válasza Csoffadalom (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értelek én, csak kezdesz besavanyodni. Úgy tűnik, hogy már reményed sincs, elvesztetted a hited mindenben.

Van hol laknod?
Leülhetsz a terített asztalhoz?
Van, aki szeressen?

Feltételezhetően igen a válasz mindhárom kérdésre. Az alap tehát megvan.
Saját ágyadban alszol, kaja is jut, családod feltételezhetően szeret.

Tudnod kéne kikapcsolni.
A sorsodon nem tudok változtatni, de ha fogékony lennél rá, felhőtlen szórakozást nyújtanék apró kis írásaimmal. Ahogy régen jól elmarháskodtunk, most is megtehetnénk. Nem rajtam múlik.
Ami pedig moonlight115 valahol megejtett szíves invitálását illeti, megfontolhatnád a dolgot. Jól szórakozunk az :L topicban, nem ragadtunk le a főzőcskénél. Arról nem is beszélve, hogy ha nem is tudsz főzni, jól mulathatsz mások elfuserált receptjein.
Ebben a hónapban például az volt a feladat, hogy valaki bemutatott valamit, és azt el kellett adni. Eladtunk széntablettát, óvszert, kalodát, karikás ostort, de még engem is eladtak.
Elsejétől úgy néz ki, hogy érdekes játéknak nézünk elébe. Öt szót mond valaki, és történetet kell keríteni köréjük. Nincs kedved hozzá?

Ébredj, barátom!
Az élet nem állt meg, és ha búslakodsz, annál keserűbb lesz a szád íze.
A problémák azért vannak, hogy kiröhögjük őket, ezt ne feledd.

Dobd sutba gondjaid, gyere, játsz velünk. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) Csoffadalom válasza Vakegérke (#28) üzenetére


Csoffadalom
tag

Valószínűleg tényleg besavanyodtam. Ez van sajnos. Nem panaszkodni akarok, a kedvem az elég jó, csak tele a tököm mindennel és mindenkivel.

Van hol laknom, igen. Bár az esőben beázik a tető és csöpög a víz az ágyamra, de van hol laknom. Addig tudok a saját ágyamban aludni amíg nincs eső. De ez is csak addig lesz amíg el nem visz mindent a végrehajtó.

Terített asztal is megvan, bár szegényes. Mivel pénz nem nagyon van, csak Anyám fizetésekor és nyugdíjakor van tele kajával.

Anyám szeret. Csak ő maradt. Te is tudod mennyire vágyódom egy megértő, helyes barátnőre, de csórón nehéz, sőt lehetetlen csajozni.

A haverok magasról szarnak rám. Ha valamelyik régi ismerősömmel akarok beszélni faszbúkon, mindig leráznak, ilyen és ehhez hasonló szar dumával: "Bocs nem érek rád, Bocs megyek aludni, Bocs fáradt vagyok, nem akarok beszélgetni". Azt nem baj hogy még órák múlva is fent vannak és pofáznak mással, csak velem nem akarnak szóba állni. Elgondolkodtam hogy eladom a telefonom, mert a kutya sem keres. Ezek után mond meg nekem, de őszintén, ne legyek besavanyodva? Csoda hogy nincs hitem semmiben és senkiben?

Tudnék én kikapcsolódni ha lenne kivel. Ne érts félre, semmi bajom nincs veled vagy a többiekkel, de jobb szeretnék a korosztályommal és lehetőleg sok sunával kikapcsolódni. De pénz nélkül ez sem megy.

Az invitálást köszönöm, de nem igazán van/volt olyan téma ami megfogott volna. Eddig legalább is. Ha lesz olyan ami felkelti az érdeklődésem, csatlakozom hozzátok, ígérem.

De hogy ne csak a panasz legyen a téma, holnap megyek állás interjúra. "Elvileg" van felvétel és "elvileg" esélyes is vagyok, majd meglátjuk mi lesz

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#30) Vakegérke válasza Csoffadalom (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megtudhatjuk, hogy mi az az állás, mennyit fizet, mennyit kell utazni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Csoffadalom válasza Vakegérke (#30) üzenetére


Csoffadalom
tag

Semmit nem tudok róla. Csak annyit, hogy valami raktár és 9-re kell menni Erzsébetre, a Mártírok útjára. Minden mind1, ha felvesznek vállalom. Kell a zseton.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#32) Vakegérke válasza Csoffadalom (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az cirka negyed órával van odébb, mint a Cumigyár. Persze kérdés, hogy mennyire van messze a 68-as vonalától.
Drukk indul. Megérdemelnél már egy békés életet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Csoffadalom válasza Vakegérke (#32) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszi a drukkot. Az egy dolog hogy megérdemlem, de nem kapom meg.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#34) Vakegérke válasza Csoffadalom (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kishitű vagy, és a vereséget sulykolod az agyadba. Ez az, amit nem szabad. Már az állásinterjún kiszúrják, hogy búvalb*szott vagy, és ezt azonosítják azzal, miszerint lassú, lusta, enervált vagy.
Ez így nem megy.
Holnap éld bele magad, hogy velem beszélgetsz, talán van benned pozitív lenyomat belőlem. Ha igen, nyerő lappal játszol.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Csoffadalom válasza Vakegérke (#34) üzenetére


Csoffadalom
tag

Majd meglássuk :D .

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#36) Vakegérke válasza Csoffadalom (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megpróbálnád újra? Nem vicsorgást szeretnék látni, hanem mosolyt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) Csoffadalom válasza Vakegérke (#36) üzenetére


Csoffadalom
tag

:) megfelel? Vagy ez?

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#38) moonlight115 válasza Csoffadalom (#37) üzenetére


moonlight115
tag

Bocs, hogy beleszólok, de :
Ha most leírnám neked, hogy mennyi gondom, bajom van, megoldhatatlan problémám, hidd el, még te vigasztalnál engem.
Próbáld meg kívülről nézni magad, ill. egy kívülálló szemével. A haverok menekülnek a panaszáradat elől. Egy igaz barát persze más, érdemes rá hallgatni. Fogadd meg Vakegérke tanácsait, ő ismer téged és jól látja a helyzetedet. Az állásinterjúval kapcsolatban is.

Ha szomorú vagy, tégy úgy, mintha nem lennél az. Mosolyogj mindenkire, és meglátod, másképp fognak veled bánni, keresik majd a társaságod, és ez rád jó hatással lesz, egy idő után már nem is kell megjátszanod a jókedvet. Ez nekem bevált. Sőt, munkaköri kötelesség. Ha nem így állnék hozzá az élethez, rég éhen haltam volna, búsképű fodrászhoz ugyan ki szeretne járni?

Ha hülyeségnek is tűnik, amit leírtam, csak próbáld ki, érdemes!
Persze ne várd, hogy ettől egy csapásra minden gondod megoldódik, de egy apró kis lépést már megtettél.

Sok sikert holnapra! Várjuk a beszámolót! :)
És nyugi.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#39) Csoffadalom válasza moonlight115 (#38) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nyugodtan szólj csak bele. Itt kiélem magam, itt szóba állnak velem páran. Sajna nem tudom magam megjátszani, mint ahogy azt már párszor írtam, nekem a pofámra ki ül minden érzelem.

Persze megpróbálok én mindent, csak egyre fogy a türelmem, bizalmam, minden. De remélem, hogy egyszer jobb lesz majd. Örökké nem lehet szarban élni. Ezen is túl leszek, mint minden szar dolgon.

Köszi, majd meglátjuk mi lesz holnap. És nyugodt vagyok. :)

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#40) moonlight115 válasza Csoffadalom (#39) üzenetére


moonlight115
tag

Csak egyet ne felejts el: Csakis TE, egyedül TE tudsz változni, változtatni saját magadon, a saját életeden. Ezt bárki mástól várni: botorság.
Tudom, ez nem újdonság, de nem árt észben tartani. :)
Ennyit mára a bölcsességekből. :D

Játssz! Játszd el, hogy oszkárdíjas színész vagy. Ez csak nem okoz nehézséget? :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#41) Csoffadalom válasza moonlight115 (#40) üzenetére


Csoffadalom
tag

Mivel kiül a pofámra minden érzelem, nehéz lesz.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#42) moonlight115 válasza Csoffadalom (#41) üzenetére


moonlight115
tag

Gyakorolj tükör előtt! Máris felvidulsz, csak próbáld ki! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#43) Csoffadalom válasza moonlight115 (#42) üzenetére


Csoffadalom
tag

Na az van a melóval, hogy megnéztem, elsőre tetszik, csütörtökig telefonálnak. Nem egy nagy cég, konyhai felszereléseket forgalmaznak országosan. A fizu.110, a munka fél 7-től 3-ig, hétvége szabad. Szerintem most indul a cég, mert értékesítőt és irodistákat is keresnek
Csütörtökön minden kiderül.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#44) moonlight115 válasza Csoffadalom (#43) üzenetére


moonlight115
tag

konyhai felszerelés! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#45) Vakegérke válasza Csoffadalom (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már csak az a kérdés, hogy házalni kell-e. Ha igen, szinte lehetetlen eladni bármit is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) Csoffadalom válasza Vakegérke (#45) üzenetére


Csoffadalom
tag

Elvileg raktáros meló.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#47) Vakegérke válasza Csoffadalom (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha jól sejtem, azt neked találták ki. Targonca is van?
Időben mennyi az utazás? Jól kalkuláltam?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) Csoffadalom válasza Vakegérke (#47) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem tudom van é e targonca. Az út kb. egy óra. Messzebb van mint a tóril.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#49) Vakegérke válasza Csoffadalom (#48) üzenetére


Vakegérke
veterán

Átsiklottál a lényegen.
Megfelelne a raktáros meló? Időben mennyivel van messzebb, mint a Cumigyár?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) Csoffadalom válasza Vakegérke (#49) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nekem most már bármi megfelelne. Sacc/kb fél órával van messzebb.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.