Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) 8th


8th
addikt

Csóri madár. Csípem őket én is meg úgy általában az állatokat a pók, darázs, sikló trió kivételével. Ház körül is van annyi madár mint a fene. A minap fűnyírás után a verebek lepték el a kertet és bogarásztak serényen a frissen nyírt fűben most pedig, hogy felástam a kiskertet egy csapat fekete rigó vetette bele magát a friss puha talajba és nekiálltak bőszen kutakodni. De rápassztak mert még nincs bele vetve semmi. Percekig tudok gyönyörködni bennük ahogy fel alá mászkálnak és izgatottan kaparásznak a homokban. Általában a tavaly befogadott kóbor macskánk szokta elrontani az örömüket amikor hazaér a szomszédolásból és rájuk ront. Emlékszem amikor kiköltöztünk a panelból kertes házba ráadásul falura rácsodálkoztam még az utolsó pillangóra és sáskára is a kertben. Mondjuk amikor néhány évvel ezelőtt éjjel félálomban csoszogtam kifelé budira és a folyosón keresztül kúszott előttem egy 60+ centis sikló egyenest be a cipős szekrény mögé azt azért kibírtam röhögés nélkül. 20percet küzdöttünk vele éjjel egykor mire ki tudtuk tessékelni a házból. Azóta van szúnyogháló az összes ablakon. :D

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.