Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) updog


updog
senior tag

Nálunk májusban lesz esedékes, "alig várom". Mondjuk a lomtalanítás hasznosságát nem vitatom, tavaly költöztünk, szóval khmm, igénybe vettük a másnap reggelre - magic - volt, nincs témát ;] . De ami vele jár...

A sztorid pedig hibátlan :D

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2) Vakegérke válasza updog (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem nem jelentene gondot a szemétszállítóknak, ha akkor vinnék el a lomot, amikor a lakók kirakják. Bőven beférne egy kanapé is a konténeres autóba. No, de ha nem, hát nem. Hadd garázdálkodjanak a lomisok, hadd legyen szemét napokig a házak előtt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

bármikor elviheted év közben is a lomot a főváros egyik hulladékudvarába (XV, XVII, XXII. kerületekben vannak azok, ahol lomot is átvesznek)

...csak én vagyok helikopter?

(#4) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk lehet rendelni lomtalanítást. Megmondom, hogy mikorra kell, mit akarok kidobni. Jönnek, elviszik. Ingyen. Ja... Ez Hollandia.

(#5) aero. válasza icemad (#4) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Anglia: kirakod bármikor, amikor akarod. Másnapra eltűnik. :D Egész jó cuccokat lehet fogni.

(#6) Vakegérke válasza Sethdobaloah (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, tudom, de valahogy el is kéne vinni. Kocsim már rég nincs, a szállítás meg nem olcsóság.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

A csülökre magyarnál felsirtam :D
Nálunk is lesz, ilyenkor szeretek sétálni menni. Mondjuk én csak képkereteket nézek ha van, mert amúgy drága játék. De játékról jut eszembe, volt hogy találtam egy szatyor kisautót. Van amit megtartottam, de van amit kicsit felújitottam és ismerősi körben tovább adtam kisembereknek. Volt öröm. Ami az egyiknek szemét...

(#8) Vakegérke válasza Fr0z3n (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Errefelé nem hinném, hogy beletúrhatnál a lomba, hacsak nem vagy izomkolosszus. Minden kupacnál ül valaki, úgy őrzi, mintha a sajátja lenne. Aztán jön a banda, és elviszik azt, amit érdemesnek találnak rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) ricinus13 válasza icemad (#4) üzenetére


ricinus13
senior tag

Nálunk is így megy, igaz csak évente egyszer lehet kérni, de sokkal kultúráltabb mint a kipakolás.

Szerk: Magyarisztán.

[ Szerkesztve ]

(#10) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nem tudom, hogy nálunk mikor lesz, de mostanában esedékes. Remélem az után, hogy lecserélem a régi székemet. ...de nem sokkal utána.

Nekem a kedvenc sztorim az, amikor beköltöztem a lakásba és kivettem a konyhaajtót. Nem volt baja, csak útban volt. Vittem le és beszállt egy néni szintén konyhaajtóval. Na, az ócska volt. Megkérdezte, hogy nem kaphatná-e meg az enyémet. :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ebben a részben. kb. a második perctől... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12) Vakegérke válasza philoxenia (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Benne van a pakliban. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) vilmose33 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


vilmose33
őstag

Itt a 17.-ben is hasonló a helyzet, zuhogó esőben állt rendületlenül órákig a "hegyére" vigyázva. Hab a tortán tavaly este még össze is veszett két kincs kereső csapat ;] Amúgy nagyon tetszett a cíkk :R

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#14) Vakegérke válasza vilmose33 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt szerintem felosztott a terület. Eleinte volt még ordibálás, közelharc, de jó ideje csöndesek a lomisok. Kivéve persze, ha valaki egy törött rugós fotelt rak ki aljas szándékkal, amibe belehuppan szegény pára. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) vilmose33 válasza Vakegérke (#14) üzenetére


vilmose33
őstag

:)) Minden szakmának megvan a veszélye :D !

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#16) Vakegérke válasza vilmose33 (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Milyen igaz, ez akár az írás címe is lehetett volna. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem erről egérke a "Három ember egy csónakban" című könyvből jut eszembe az a fejezett amikor egy sajt-tól próbáltak megszabadulni, :DDD :DDD :DDD végül elásták úgy emlékszem. Nem tudom olvastad e a könyvet ha nem pótold, sokat tanulhatsz belőle. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) Vakegérke válasza pusszycat (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Majd meglesem, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.