Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Kassadin válasza Dany007 (#149) üzenetére


Kassadin
addikt

Én még mindig a testépítésről "beszéltem" D1rect kollégával. Nem tudom hogy jön ide a trendiség és a divat, azon kívül hogy vannak akik csak divatból űzik a testépítést, már ha lehet annak nevezni azt a bohóckodást, amit csinálnak.

Amúgy amit leírtál, az eddig is így volt, egyet értek.

[ Szerkesztve ]

(#152) Dany007 válasza Kassadin (#151) üzenetére


Dany007
veterán

Elnézést, azt hittem ebből jutottatok el a testépítésig :) Sorry. Nem minden korábbit olvastam el. :B

(#153) Mr X válasza Vakegérke (#150) üzenetére


Mr X
veterán

Ebben egyetértünk. :) Nekem az egyetlen problémám az írásoddal a bőrszín túlzott kihangsúlyozása volt. :)

(#154) Kassadin válasza Dany007 (#152) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem történt semmi, csak D1rect tett egy olyan kijelentést, ami szerintem kicsit erős, ha még van benne igazság, akkor is.

(#155) Vakegérke válasza Mr X (#153) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről első perctől kezdve nem a bőr színén volt a hangsúly, hanem a lenéző suttyóságon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#156) Mr X válasza Vakegérke (#155) üzenetére


Mr X
veterán

Így már semmi gondom, a mondandód többi részével kb. egyetértek. :)

(#157) Tomate


Tomate
veterán

Én oldspicet használok. Nekem bejön. A reklám meg jó mint a többi :) Múltkor hallgattam pont a Class fm-en a morning showba behívtak egy nőt aki kozmetikai cuccok összetételeinek a vizsgálatára van ráállva. (többek közt hónaljstiftekre is) Végeredményben azt mondta a csaj, hogy olyan cuccot ne vegyünk aminek az összetevői között ott van az ALU vagy alumínium szócska mert az nem éppen a legegészségesebb a számunkra. Elég sok izzadásgátlóban van alumínium. Az öreg fűszerben nincs...

(#158) koshmar


koshmar
őstag

Egyetértek.

Már vagy 70-szer láttam, de még mindig nem tudom, hogy milyen dezodorról van szó benne, oly' hülyeség.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#159) tildy válasza Dany007 (#149) üzenetére


tildy
nagyúr

A willendorfi vénusz "modellje" minimum megvan egy mázsa, én vagyok 86 de iszonyat távol attól a kinézettől.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#160) Csemike válasza Tomate (#157) üzenetére


Csemike
csendes tag

Jaja, az alumínium só szinte az összes izzadásgátló dezodorban benne van. Azért akad egy-kettő, amiben nincs. Izzadásgátlás szempontjából nem a leghatékonyabbak, de tényleg nem egészséges, ha eltömődnek a pórusok és nem izzadunk.

(#161) Crystalheart válasza Dany007 (#149) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Csak hogy ez kamu, mert ehhez minimum ráncfelvarrás meg más plasztikai műtét is kellene." - Fenét, édesanyámat rendszeresen a barátnőmnek nézik, mikor 20 év a korkülönbség. Genetika. :)

Amúgy értem, amit mondasz, de ez szerintem egészen addig nem (volna) baj, amíg a ruhamodellek normális alkatúak, hiszen az sosem baj, ha az ideális testalkatot akarja valaki elérni. De mivel gyakran már a csúnyaságig fogyóznak a modellek, már aggodalomra ad okot, ha rájuk akarnak a lányok hasonlítani. (Az is, ha lustaságból testmozgás helyett éheznek.)

A Dove reklámjain jót mulattam, mert - az én ízlésemhez mérve - nem természetes szépségeket, vagy legalább kicsit szebbeket szedtek össze, hanem teljesen átlagos nőket. :D

[ Szerkesztve ]

(#162) Crystalheart válasza Vakegérke (#155) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mármint az ironikus lenézésen?

(#163) Mr X válasza Crystalheart (#161) üzenetére


Mr X
veterán

" Fenét, édesanyámat rendszeresen a barátnőmnek nézik, mikor 20 év a korkülönbség"

Lehet hogy te vagy ennyire leharcolva. :D

Bocs, magas labda volt. :D

(#164) Vakegérke válasza Crystalheart (#162) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha a közeli hozzátartozó, avagy a kedves lenézéséről van szó, nincs irónia, nincs jópofizás, nincs röhincsélés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#165) Dany007 válasza Crystalheart (#161) üzenetére


Dany007
veterán

A kivétel csak erősíti a szabályt :P

Amúgy épp az a gond, hogy se a modellek se a tévé reklámokban szereplők nem az átlagosat a normálisat közelítik, hanem túlontúl a "tökéletesnek" mondottat.
És itt nem csak a súlyról van szó, hanem mondjuk az arc, körmök stb...
Mert ugye látni szintén reklámokban ilyen - olyan f***omtudja milyen hatású szempillaspirálokat, meg körömfestékeket, meg mindenféle krémeket...
Erre a sok tini hogy reagál? Agyon-vissza festi alapozza púderezi magát. Majd a végén ekte barbie baba hatású embert kapunk akin több a vakolat, mint az eredeti arcbőr.

Hiszen nem mindenkinek van olyan tiszta szép arca, mint a reklámokban. De mégis azt látják, mégis az az ideál, hát naná, hogy ők is olyanok akarnak lenni. Hogy tudják elérni? Hát úgy, hogy 14 évesen festik magukat, úgy néznek ki, mint egy 18-20 éves... Aztán 25-30 éves korukra meg olyan lesz a bőrük, mintha épp leakarna rohadni róla.
A szoláriumbarnaságról meg már ne is beszéljünk...

Múltkor leszólítottak egy csajt a strandon, abban a dög melegben amikor kb 8-9-es volt az UV felettünk, hogy szerinte jó-e délben kinn napozni... A lényeg az volt, hogy őt csak a szép barnasága érdekelte a bőrrák nemigazán.
Ez megint annak a következménye ha megfigyeled a korábban felsorolt médiákat, reklámokat akkor sehol - vagy csak elvétve - látsz igazán fehér bőrű nőket. Mindegyik szép barna. Nem durván, hanem tényleg szépen barna.
Erre a trendi fiatalság megint micsinál? Szolizik télen-nyáron, csak nyáron mellé még kimegy a 7-9-es UV alá napozni, mert minél előbb szép barna akar lenni...

Szóval én sem állítom azt, hogy "csúnya gonosz reklámok", hiszen az embernek azért van az agya, hogy gondolkodjon. De mégis befolyásolja a többséget és nem mindig jó irányba.

@Mr X: Na, ez ütős volt! :D

[ Szerkesztve ]

(#166) Crystalheart válasza Mr X (#163) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tudtam, hogy ez fog jönni, általában én szoktam megelőlegezni :DDD

Amúgy valami furcsa oknál fogva még mindig nem kérik a diákomat, ha diákjegyet kérek. :P

Dany007: "A szoláriumbarnaságról meg már ne is beszéljünk..." - Igen, sajnos ez anyám mániája is. A szőke haja mellé elég fura lesz nyár közepére, és számomra érthetetlen, mit imád benne. A legnormálisabban kora tavasszal néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#167) Mr X válasza Crystalheart (#166) üzenetére


Mr X
veterán

Nyugi, nekem is kölyökképem volt nagyon sokáig, illetve még valamennyi maradt is belőle. :D

(#168) szőröscica válasza Crystalheart (#166) üzenetére


szőröscica
addikt

Igazán mutathatnál egy képet édesanyádról. :)

(#169) Crystalheart válasza Mr X (#167) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na de most komolyan... o.O

joamilestoné: Ez a kép róla asszem tavalyi. De amúgy ezek a gagyi telefonos fotók mindig előnytelenek.

[ Szerkesztve ]

(#170) Mr X válasza Crystalheart (#169) üzenetére


Mr X
veterán

Kölyökkép visszavonva, de a bölcsészkaros egyetemista kategóriába beleférsz. :D

(#171) szőröscica válasza Crystalheart (#169) üzenetére


szőröscica
addikt

Thx, tényleg csinos.:)

(#172) Ijk válasza Crystalheart (#166) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mond meg anyukádnak hogy a sok szoli és napozás öregíti a bőrt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#173) ZCoyote válasza Crystalheart (#169) üzenetére


ZCoyote
őstag

A kép alapján nem csodálom, hogy a barátnődnek nézik. Igen mutatós hölgy :K

Romani ite domum.

(#174) Gergő_ válasza Ijk (#172) üzenetére


Gergő_
őstag

meg baromira nem egészséges. egy bőrgyógyászt(és egy kozmetikust is) kérdeztek meg a Kossuth rádióban, szerinte heti! 15-20 percnyi napfény szükséges a megfelelő D-vitamin szintézishez, úgy hogy valaki rövid ujjúban, rövidnadrágban van. Persze a kozmetikus azt javasolta hogy nem árt lebarnulni, minél többet a napon lenni. ;]

(#175) Crystalheart válasza Ijk (#172) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mintha nem hajtogatnám neki egyfolytában. :D

(#176) bullseye válasza Crystalheart (#175) üzenetére


bullseye
addikt

no offense, de ha nem ehettek ajándék péksüteményt, mert nem egészséges, akkor a szoli, meg a hajának betámadása hidrogénbombával az hogy jön neki össze?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#177) Ijk válasza Crystalheart (#175) üzenetére


Ijk
nagyúr

Végülis oly mindegy hogy 5 vagy 10 év múlva kell felvarratni a ráncokat meg botox-kezelni;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#178) Kassadin válasza bullseye (#176) üzenetére


Kassadin
addikt

De hát az más.

(#179) Crystalheart válasza bullseye (#176) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát ezt ne tőlem kérdezd. Cigizik is. De ez már nagyon off. :D

Ijk: Egyelőre egy darab szarkalába nincs, úgyhogy a tények nem engem igazolnak. o.O

[ Szerkesztve ]

(#180) Mr.Csizmás válasza Crystalheart (#179) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na várjál, ő az akiről mondtad, hogy csak a saját termelésű kecsketejet, meg kenyeret eszi meg? :U

mert így k.nagy képzavarban vagyok....

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#181) Crystalheart válasza Mr.Csizmás (#180) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja, de miért vagy képzavarban? Hogyan képzelted el? :DDD

(#182) Mr.Csizmás válasza Crystalheart (#181) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

valahogy nehezen fér össze az öko-gasztronómia a cigivel és a szolival

miért mindenki a külsőt nézi? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#183) caizzz


caizzz
aktív tag

SHARE THE RAINBOW :DDD

marakujás kőbányai

(#184) Motion_Blur válasza caizzz (#183) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A legjobb reklám amit valaha láttam :DDD ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#185) amanoba válasza caizzz (#183) üzenetére


amanoba
őstag

ebből van tanáros diáklányos is igaz? :D

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#186) Crystalheart válasza Mr.Csizmás (#182) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem szolizik, csak kint van a napon. Legeltetés közben barnul le, de én mondom neki, hogy kellene napernyő, de hát... :D Neki is önértékelési gondjai vannak, az állandó "kövérvagyok" dolgokon túl egyszerűen nem bírja elviselni, ha fehér a bőre.

Napi 3 szál vékony cigit szív, de ennél lejjebb nem sikerül leszoknia, állítólag a stressz. (Az durva volt, amikor pár hétre teljesen letette. :DDD)

(#187) caizzz


caizzz
aktív tag

(#188) bLaCkDoGoNe válasza caizzz (#187) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:C

Óriási cucc!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#189) Vakegérke válasza bLaCkDoGoNe (#188) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem az előző jobban tetszett, csak már törölték. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#190) Huma válasza finest (#62) üzenetére


Huma
addikt

Én már vagy 15 éve Old Spice-t használok és semmi bajom vele. Próbáltam vagy 20 féle másikat is az évek folyamán és egyik sem tűnt jobbnak nála. Persze én csak egy buta vásárló és egyben lúzer vagyok.

Veled ellentétben engem nem érdekel azon felszínes emberek véleménye akik "trendik" és lenézik azt aki nem az. Általában ezek a "trendi" emberek azok akiknek minden sz@rt le lehet nyomni a torkán és attól érzik magukat egyéniségnek, hogy pont ugyanolyanok mint a több ezer klónjuk akik szintén bevesznek minden maszlagot.

Egy reklám és a reklámozott termék minősége között pedig nincs túl nagy összefüggés. Jó termékről is lehet rossz reklámot készíteni és fordítva.

Nekem a reklám amúgy bejön. Humoros. Persze értem, hogy mi szúrja Vakegérke szemét, de egy ilyen reklámot nem szabad komolyan venni.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#191) nyunyu válasza Domxc (#22) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezért használok Playboy Miami-t. ;] :DDD

Nekem a piros Vegas jobban bejott, masik 3 uj PB arcszeszt (Miami, Ibiza, NY)elajandekoztam a csalad tobbi ferfitagjanak. (Otodik, ezust szinu Hollywood mar 20 eve is letezett, csak idehaza nem lehetett kapni.)

Meg a regi Axe illatok is jobbak voltak, mint a mostaniak, legalabbis a 20+ eves Africa jobban bejon, mint a mostani Dark Temptation, Twist, Click meg a tobbi borzalom.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#192) DEJVID


DEJVID
őstag

Szerintem marha jó reklám, de csak angolul. Illetve a többi hozzátartozó videóval együtt.

(#193) rep3at


rep3at
őstag

Nekem kifejezetten tetszik ez a reklám, szerintem ötletes.

Forward thinking. كرر

(#194) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ízlés dolga. Most egy hajón vagyok, most meg fehér lovon, most ez van a kezemben, most meg az...
Ezen átsiklottam volna, de a manus hangvétele egy kicsit sértő, hiszen lebecsüli a srácokat, pontosabban önmagát felértékeli a lányok társaihoz képest. Nagyon enyhén szólva szerénytelenség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#195) DEJVID válasza Vakegérke (#194) üzenetére


DEJVID
őstag

Pont arról szól, hogy attól ilyen, hogy old spice-t használ.

(#196) Vakegérke válasza DEJVID (#195) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy értelmezem, hogy attól lesz nagyképű. Ergo ez a lötty számomra gusztustalan. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#197) bullseye


bullseye
addikt

http://www.youtube.com/watch?v=8JsbSolUF5c

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#198) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#199) máyköl


máyköl
veterán

(#200) Vakegérke válasza máyköl (#199) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is láttam, és ez már egyáltalán nem zavar.
Nem akar a főhős egyetlen fajidegen csajt sem meggyőzni, hogy ő a nonpluszultra, és a pasijuk csak silány csökevény.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.