Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#675) Chaser válasza Crystalheart (#674) üzenetére


Chaser
titán

Nem tett türelmetlenné semmi, nem is utasítottak vissza életemben tán 1x...de az épp rosszkor jött, ha volt valami önbizalmam csajok terén azt is kinullázta. A többi esetben én harcoltam ki...próbáld megmagyarázni egy csajnak, ha hozzád akar érni és te elhúzod magad, hogy nem miatta van hanem mert leblokkol az érintése, ha igent akartál mondani nemet mondtál, ha nemet akkor meg igent...elég sokszor megpróbáltam, egyszer se jött össze :U És a legelején még kezdeményezni se kellett sose, mindig a lány kezdeményezett a fenti 1 esetet kivéve, biztos megérezték rajtam, hogy nekem úgyse menne :B Aztán én még azt is el tudtam szúrni. Utána persze próbáltam megmagyarázni, de mire összeszedtem magam hozzá ahhoz kellettek hetek-hónapok, fél év :( , na addigra egyik se volt kíváncsi rá, meg a legtöbb esetben már rég mással volt, aki nem fossa össze magát ha hozzá ér mondjuk:D :W Aztán lecsökkent az időtartam a sokadik után az elszúrás és a helyrehozás közt, végül megszűnt az elszúrás is:) De közben jöttek azok a bizonyos pofonok amiktől viszont megerősödtem, így utólag belegondolva biztos nem véletlen volt ez és nem bánom. Eljutottam oda hogy nem gond az ismerkedés, meg közben eléggé kiismertem a nőket:) bár...
"A választék az nem csekély
De van egy közös gond a női szeszély
Amit kiismerni férfiként nem lehet
Aki megpróbálja belegebed
Mert az arra is képes ám
Hogy egy sárkányból csináljon királylányt" milyen igaz by AC :C

És AKB módra:
"Mert a lányok is ugyanazt akarják mint mi,
csak megpróbálják az egészet nagyon jól álcázni,
de ha te azt megtudnád, hogy miket terveznek,
soha többet nem mondanád magad perverznek,
perverznek, perverznek. "
Ezzel is csak egyet tudok érteni :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.