Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#584) picur220


picur220
veterán

1. Ha a nőnek nincs munkahelye (tehát a férfi tartja el), elvárhatják, más esetben nem.
5. Miért olyan fontos ez? Sosem értettem, nem látok a WC-deszkás dologban túl sok logikát...
6. Ne általánosíts, azok a férfiak, akik sportolnak, nem lusták. Csak néhány elenpélda: A. Schwarzenegger, Jay Cutler, Ronnie Coleman. Ők biztosan nem lusták, persze lehetne még sorolni, és nem csak az élsportolókat.
7. Megint ne általánosíts...
9. Szebb a természetes.
10. Ez egyáltalán nem igaz, az ékszervásárlás is érdekli őket...:DDD
11. Mert már túl régen ismeri a nőt, ha tegnap szedte fel, biztos megdícséri:DDD
12. Az igeénytelenek veszik fel csak, én pl egy nap egy póló, és kész, megy a szennyesbe.
13. Annak tartják? Én ha a legkisebb testszagot érzem meg magamon, egyből dezodor, aztán ha hazaértem, lefürdök. Allergiás vagyok a testszagra.
15. Talán mert félnek a haverok véleményétől. Nem véletlenül emeltem ki a szót, haver nem= barát...
16. Aki buzisnak tartja, én igénytelennek tartom. Szerintem igenis borotválni kell.
17. Mert - a te szavaiddal élve - lusták.
18. Ha meg keresztbe rakott lábakkal ül, buzis. Mondjuk én még soha nem láttam terpeszbel ülő férfit, vagy lehet, hogy csak nem figyeltem eléggé.
19. Miért igénytelenebbek ettől? Tudja, hogy abból a márkából az a mérete, megtetszik neki a póló, viszi, kész. A nő meg bemegy, tudja, hogy M kell neki, de nem hajlandó elfogadni, vesz egy S-t.
19/a.: Vannak ilyenek is.
20. Nem tudom, de lehet, hogy jobb így...:DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.