Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"...mindenféle hatósági jóváhagyás egy jókora..."

Nem hiányzik a "nélkül" szócska?

"...Az elő kommunikációt valamint a még meg nem nyitott leveleket..."

Ez is furi, minimum egy vessző hibádzik nekem...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#2) vhunor válasza sh4d0w (#1) üzenetére


vhunor
őstag

De, köszi!

(#3) proradeon


proradeon
őstag

"kérelmet adott be Lucy H. Koh bírónőhöz"

Amerikában ez az egy bírónő létezik? ;] (A Samsung-Apple pereknél is mindig az ő neve volt említve, és most itt is.)

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#4) vhunor válasza proradeon (#3) üzenetére


vhunor
őstag

Elég népszerű az ilyen ügyekben :).

(#5) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Lassan en teljesen kivaltom a gmail-levelezest ( kb a chat miatt tartom meg de nemsokara kitalalok valamit hogy elkoszonjunk egymastol )
Paranoid vagyok nem kicsit. Kar hogy szolgaltatokkal nem lehet PGP alapon levelezni.
A nekem fontos ismerosoket mar raszoktattam.
Sajat szerver sajat domain levelezes titkositva. Ha el is kapjak utkozben a csomagot akkor is lejar a szemelyije mire megfejti. Azert szanalom, hogy idaig jutottunk. Sajnos az allami szervek meg mindig nem tamogatjak az ilyesmit es hivatalokkal sem lehet igy levelezni :(

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#6) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Google minden adatot/infót tárol, ami az ő szolgáltatásán megy keresztül. Nem ez az első ilyen hír, ami megjelent. :( Sztem a Chrome-ból meg az android rendszerekből is gyűjtik az adatokat ezerrel.

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#7) xmaas válasza Dj Sügi (#6) üzenetére


xmaas
őstag

Persze hogy gyujtik az adatokat meg figyelnek mindent a kis botok mit gondolsz honnen tudjak ennyire celtudatosan hogy milyen reklamokat dobjanak a pofankba

(#8) Dj Sügi válasza xmaas (#7) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Nem hinném, hogy csak a reklámok miatt értékelik/figyelik az adatokat. Mondjuk ezzel csak a "kolléga" hsz-ére szerettem volna válaszolni, hogy én is próbálom kerülni a google szolgáltatásait, ahol lehet. Persze egyáltalán nem biztos, hogy a másokéval sokkal jobban járunk.

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#9) Snoop-y válasza Dj Sügi (#8) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ezert probalom a sajat dolgaimat a sajat iranyitasom alatt tartani.
Igazabol mindent meg lehet oldani ha nagyon akarom. ( igaz ez penzbe kerul ) Szerencsere ez a hobbim is valamint tudom ezeket finanszirozni is.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#10) #09819904 válasza proradeon (#3) üzenetére


#09819904
törölt tag

Vélelmezhető, hogy nem sima bíró, hanem kifejezetten úgymond szakértő bíró, és emiatt tartozik hozzá (is) a legtöbb ilyen ügy!

(#11) Xmodule


Xmodule
őstag

Az ilyen hireknél mindig elgonolkodom egy kicsit. Én már nagyon nagyon régóta tudom, hogy a google, apple stb stb.. cégek nézik a leveleket uzeneteket smseket. Mondjuk megmondom öszintén nekem nincsen semmi takargatni valom senki elöl szóval felölem egész nap olvashatják a leveleimet engem nem zavar. Ha olyan a téma akkor azt személyesen beszélem meg az illetövel. Nem is értem hogy hiheti bárki is azt hogy az interneten van anonimitás. Persze mindig érdemes feltenni a kérdést, hogy vajon miért pont a te leveledet olvasnák? Persze elhiszem hogy sokan fontosnak érzik magukat. :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12) Narxis válasza Snoop-y (#9) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem éri meg a fáradozást.

Thanos was right.

(#13) 0xmilan válasza Xmodule (#11) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha tömeges az adatgyűjtés - és az -, akkor érdemesebb azt a kérdést feltenni, hogy miért pont a te leveleidet nem olvasnák?

(#14) Penndragon


Penndragon
tag

Elég szar élete lehet annak aki az én leveleimet olvassa, elemzi és értelmezi, remélem legalább jó fizetést kap érte! :DD

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#15) sh4d0w válasza Penndragon (#14) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Vagy majd neked lesz, amikor a jövőben rád húzzák a vizes lepedőt azért, amit most leírtál a leveleidben.

https://www.coreinfinity.tech

(#16) Narxis válasza sh4d0w (#15) üzenetére


Narxis
nagyúr

Oda kell figyelni, hogy mit ír az ember a leveleiben.

Thanos was right.

(#17) sh4d0w válasza Narxis (#16) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tökmindegy, mit írsz, mert felhasználható lesz ellened.

Egy nagyon szélsőséges és sarkított példa: megírod cimborádnak, hogy hozzon Neked kék színű bizbaszt onnan, ahol nyaral. Később jön egy hatalom, amelynek fixa ideája kipusztítani a kék színt és mindenkit, aki szereti.

https://www.coreinfinity.tech

(#18) Narxis válasza sh4d0w (#17) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez azért elég extrém példa.

Thanos was right.

(#19) Panthera


Panthera
őstag

Valaki meglepődik még az ilyen híreken? :( Ahol csak lehet, ezt csinálják.
De őszintén szólva, nem nagyon izgat. Ami annyira személyes, azt úgyse ott küldözgetem / beszélem meg.

(#20) Baltásgyilko válasza sh4d0w (#17) üzenetére


Baltásgyilko
csendes tag

Akkor azért is rád húzzák a vizes lepedőt, mert van egy kék pólód. Persze értem mit akarsz mondani, de szerintem ne szenvedjünk üldözési mániában. Továbbá nem hinném hogy emberek olvassák, valószínűleg számítógépek keresnek kulcs szavakat és az alapján tolják a reklámokat. Szerintem eléggé túl van lihegve ez a téma, becsületes átlag emberként szerintem nem kell tartani ettől.

(#21) Silentfrog válasza Baltásgyilko (#20) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ha így lenne akkor nekem csak szivar és sör reklámok jönnének,de ezek nem ,hanem csak női táskák,sálak,és ruhákat reklámoznak,és a netes böngésző alapú játékok hirdetései jönnek ezerrel! :)

(#22) sh4d0w válasza Baltásgyilko (#20) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

És a kulcsszavak fixek, vagy cserélhetők szerinted?

https://www.coreinfinity.tech

(#23) Baltásgyilko válasza sh4d0w (#22) üzenetére


Baltásgyilko
csendes tag

Hát... ha én készítettem volna én statisztika alapján próbálkoznék (pl.: gyakoriság) vagy szövegkörnyezet figyeléssel (pl.: szeretnék egy... és hasonlók figyelésével).
Gondolom a rendszerből származik az is, ha gmailben az e-mailben azt írjuk hogy mellékelem/mellékeltem valamit és nincs becsatolva melléklet akkor figyelmeztető üzenetet dob fel miután a küldés gomba kattintunk.

Szerintem inkább azon aggódjunk, hogy a kacsák előtt mindig legyen víz és ne ezen. :DDD

(#24) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Egy Rommel nevű ügyvéddel megállíthatatlanok lesznek. :DDD

(#25) Sofian válasza sh4d0w (#17) üzenetére


Sofian
őstag

Ez régen is így volt... ha zsarolni akartak akkor a 18. században is megoldották.. nem kell ehhez a Google.
Másik pozitívum, hogy egy nem USA állam hatósága az állampolgára otthon tárolt adataidhoz hamarabb hozzáfér mint a Google-nél lévőkhöz.. :)

A paranoia nem jó dolog. Ha valós okod van félni tőle hogy fel akarnak használni ellened információt akkor aggódj. Minden más esetben max a gyógyszeripar malmára hajtod a vizet.. Konteó MÓD OFF :DD

(#26) sh4d0w válasza Sofian (#25) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Higgy, amit akarsz...

https://www.coreinfinity.tech

(#27) #95590400 válasza sh4d0w (#26) üzenetére


#95590400
törölt tag

Hiszen te is ezt teszed...

(#28) sh4d0w válasza #95590400 (#27) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen, csak az én konteóimról bebizonyosodott, hogy igazak.

https://www.coreinfinity.tech

(#29) Pttypang válasza sh4d0w (#28) üzenetére


Pttypang
veterán

Voltak nalad a tekesek? :)

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.