Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Egy 12cm-es venti, ami 14cm-es helyre megy, mert kellett a hely a LED-eknek. :C

Édes istenem, nem lehetne a valahogy szűrni a híreket, az összes RGB-s hírt nem láthatóvá tenném... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) Patice válasza Cifu (#1) üzenetére


Patice
nagyúr

RGB Blog.... :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#3) Micsurin válasza Cifu (#1) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csodálom, hogy az autó hangszóró gyártóknak ez nem jutott még eszében... ledet bele azt 16-os méretben mehet a 13-as membrán. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4) Geri Bátyó válasza Cifu (#1) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

...és egy 9 cm-es venti légszállításával rendelkezik! :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#5) Predatorr


Predatorr
őstag

A szar RGB-vel is szar marad. Még nem láttam RGB ventit, vagy akár csak ledeset, amely jobb hatásfokkal bírna a sötéteknél, a fény valószínűleg akadályozza a légáramlást. Nyilván napnyugtakor is azért támad fel a szél.
Reméltem a kamu cím alapján, hogy ovális a ventilátor, esetleg szögletes, de semmi lényegi innováció.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6) Pakmara válasza Geri Bátyó (#4) üzenetére


Pakmara
őstag

Nekem tetszik, szerintem tök jó. Ha lenne olyan amiben a venti helyett csak egy nagy "RGB led lap" van az milyen király lenne.

Troll Off :))

(#7) aginor


aginor
addikt

Virnyákolhat itt mindenki a ledek miatt, de valaki csak megveszi ezeket a csodákat, különben nem gyártanák "fejlesztenék" ilyen mennyiségben.. :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#8) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ránagyítva a képre látszik, hogy van rajta gomb a fordulatszám szabályzására is, szóval adott a kérdés, hogy kompatibilis lesz-e ez a ventilátor a megszokott itthoni IR/RF ledvezérlőmmel. ;]
A cikk szvsz messze nem tárgyilagos. Épp csak le nem hülyézi azokat, akiknek tetszik, vagy netán megveszik.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) GoldhandRent válasza macilaci78 (#8) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Divattá vált a szerkesztők körében sarazni az RGB-t.. Minden ami RGB, az csak szar lehet :U

-

(#10) zolee5016


zolee5016
őstag

elég érdekes kinézet az biztos,,,,

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#11) Acélfarkas válasza GoldhandRent (#9) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

A legtöbb dolog, ami RGB-s, a szar kategóriába tartozik. Ez kb az ilyen termékek 80%-ra igaz.

És 5% az, aminél az RGB nem megy a használhatóság rovására.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#12) Noukoum válasza Cifu (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Rgb mindenek felett!:))

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) twollah1976


twollah1976
őstag

Erdekes alakja van a ventilator haznak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

"Zseniális" :DD

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#15) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Most már végre a ventilátorhoz is van távirányító! Beszabehu! ;]

Pixel 8 Hazel

(#16) Nwis86


Nwis86
aktív tag

El kéne mennem jósnak! Láttam hogy van új RGB ventis hír, még rá se kattintottam de már láttam magam előtt a komment részleget, aztán megnéztem és semmit se tévedtem, szokásos fikázás... Érdekes hogy csak is itt PH-n megy ez, sehol máshol nem látom! Sőt kimondottan játék oldalakon, vagy akármelyik facebookos pc csoportba ha feljön a téma a nagy többségnek bejön, ezért is van már mindenen, szerencsére. Én pl nem veszek olyan hardvert amin nincs RGB... Amúgy nem értem mi a gond, akinek nem tetszik vesz olyat amin nincs, vagy simán nem kapcsolja be... Amúgy nem is olyan új dolog ez, vagyis a világítós cuccok, csak anno 1 színűek voltak, 18 éve is vetem a házba kék ledes ventiket, de tetszett a zöld is, de akkor nem volt rgb, el kelet dönteni mire adok ki pénzt... most meg itt a fasza rgb, 1x kell csak megvenni és megvan az összes szín... szerintem rohadt jó dolog ez! :)

[ Szerkesztve ]

(#17) abdulka1


abdulka1
őstag

Végre.
Hiányzott, mint egy falat kenyér. :W

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#18) hemaka


hemaka
nagyúr

Akinek a csicsa kell, ott az rgb szalag, az miert nem jo? Minek hozza feleslegesen egy zajlelto is melle?😂

(#19) nexplo


nexplo
őstag

Semmi értelmét nem látom. Egyedül a távkapcsoló tetszik de annak sincs sok gyakorlati haszna... :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#20) b. válasza Acélfarkas (#11) üzenetére


b.
félisten

komolyan érdekelne mi az a 8 termék 10 ből amiben a termék használhatóságának a rovására megy az RGB. főleg a kikapcsolható / szabályozható RGB..

Az meg elég gáz , hogy a cikkíró már eldöntötte hogy ezt csak savazni lehet mert RGB-s és ennek a csapásnak a mentén írtra meg a cikket...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) nexplo válasza b. (#20) üzenetére


nexplo
őstag

Sajnos trendi bántani az RGB-t. Legalábbis itt PH-n ezt látom. Mondom ezt úgy hogy nekem is van RGB a gépben bár általában ki van kapcsolva. Nagy néha este max kék fénnyel megy. Ameddig kikapcsolható addig nem kéne hogy bárkit is zavarjon. Természetes hogy most mindenbe megpróbálják beletenni. Ezt én is butaságnak tartom hogy mindenbe , de ez van. Viszont van aki ezt nem bírja magában tartani :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#22) D.Va


D.Va
senior tag

in a galaxy far far away

(#23) GoldhandRent válasza b. (#20) üzenetére


GoldhandRent
őstag

+++++1

A távkapcsolós szabályozás egyébként egy rettenet jó ötlet, tud valaki terméket, amiben él ez az opció?

-

(#24) nexplo válasza D.Va (#22) üzenetére


nexplo
őstag

jaj :DDD de ki tudja ezen sem csodálkoznék lassan :DDD :D :DD

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#25) Cifu válasza nexplo (#21) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ennek némi köze lehet ahhoz, hogy cirka a hírek fele az RGB-s cuccokról szól...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#26) nexplo válasza Cifu (#25) üzenetére


nexplo
őstag

Mivel mindenben benne van és a nagy tömeg is 2szomjazik" rá ezért persze hogy a hírekben van. Ez olyan mint a Győzike show. Nem is tudom mióta ment, de mindenki állította hogy nem nézni. Csak épp akárkit megnéztek névtelenül, akkor bevallotta hogy néha ránéz.. Kicsit ezt az álszentséget érzem az RGB-nél is. :)
Ez a trend manapság , ennyi :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#27) Cifu válasza nexplo (#26) üzenetére


Cifu
nagyúr

Lásd #1...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#28) D.Va válasza nexplo (#24) üzenetére


D.Va
senior tag

Nyugi, ezt csak én csináltam, szóval ez még nem hivatalos :DDD :DDD

(#29) nexplo válasza Cifu (#27) üzenetére


nexplo
őstag

Egy ilyen hiper-szuper csilivili venti ami RGB-s is és mégis itt vagy a totyikban... Tudom ám hogy függő vagy. RGB függő :D Ez rajongás hidd el, csak még nem tudatosult benned. Megfogott, csak idő kell mire beismered magadnak is :DDD
;)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#30) nexplo válasza D.Va (#28) üzenetére


nexplo
őstag

Add még az ötleteket és a SW rajongók is kiábrándulnak a filmből :DD

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#31) Cifu válasza nexplo (#29) üzenetére


Cifu
nagyúr

Igen, az anonim RGB függők csoportterápiáját én hoztam létre. :D

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#32) nexplo válasza Cifu (#31) üzenetére


nexplo
őstag

Lebuktál :DDD Hol lehet csatlakozni? :U
Na most kapaszkodj meg. Nekem a gépben nem kell az RGB, bár jópofa de felesleges számomra. Viszont pl a TV-m (Philips) ambilight funkcióval bír és hozzá a nappaliban szintén HUE philips ambilight izzóim vannak amik együtt teremtik meg az atmoszférát film vagy tvnézés közben. Na azt pl sosem cserélném le olyan brutál szép.
mondhatni hogy az egy "komolyabb" RGB ficsőr. Keress rá csodaszép. igazából ez tart csak a Philips tv mellett engem már jó ideje :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#33) Cifu válasza nexplo (#32) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az Ambilight egy értelmezhető dolog számomra is. De normális körülmények között az ember a kijelzőt nézi, tehát ott a háttér világításnak valódi értelme van. A PC-kbe épített RGB egy másik kategória, összerakod, megnézed, hogy milyen szép, ha a haverok meglátogatnak vigyorogva menőzöl vele... és ennyi. Használat közben pontosan nulla értelme van.

Amúgy félrevezettelek, mert amikor utoljára ilyesmit raktam a saját gépembe, akkor még nem a LED-ekről, hanem a CCFL fénycsövekről szólt a dolog. Összeraktam, szép volt, jó volt, haveroknak megmutattam... majd rájöttem, hogy az égegyadta semmi értelme, mert két hét múlva már rá se néztem, és folyton ki volt kapcsolva....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#34) nexplo válasza Cifu (#33) üzenetére


nexplo
őstag

Direkt nem akartam belemenni az ambilight-ba mert sokat lehet rajta beszélgetni. Valóban van haszna és jópofa is. Ami az RGB-ről alig mondható el. Talán egy funkciót emelnék ki ami lehet praktikus is. Ha pl a hőmérséklethez igazítjuk a színeket. Ezáltal működés közben pusztán a színvilágból tudod hogy pl hány fokos a gép. Én ezt az egyet találtam hasznosnak. Hozzáteszem ezt sem használom tekintve hogy full vizes a masina. :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.