Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) anulu válasza DeFranco (#3) üzenetére


anulu
félisten

flame generálás nélkül próbálok a saját szemszögemből válaszolni, hogy miért fogok androidról (SGS) vagy WP8 vagy iP5-re váltani: számomra sokkal fontosabb a stabil, gördülékeny működés, mint az, hogy szét tudjam szoftveresen berhelni. amennyire vártam céges telefonnak az SGS-em, akkorát csalódtam. nem a telefonban, hanem az Androidban. az ok, hogy tényleg azt és úgy hegesztek rá, amit akarok, de ennyire szoftveresen megbízhatatlan telefonom még soha nem volt (tizensok év alatt). próbáltam főzött cuccokat és hivatalost is. egyik rosszabb volt, mint a másik, és nem egyszer hagyott cserben. valamint egyszer beállítottam a programokat és utána nem nyúlok hozzájuk, nem csesztetem. annyit kérek tőlük, hogy stabilan fussanak.

szóval részemről inkább kifizetek egy telefonért jóval többet, ha biztos lehetek abban, hogy nem hagy slamóban. no persze akkor, amikor a legjobban kellene...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.