Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Gebriel válasza V.Stryker (#86) üzenetére


Gebriel
veterán

Kb ugyan úgy járnál mint az Iphone-al, ha BMW-t vezetnél ;)

[ Szerkesztve ]

(#102) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

iPhone-t még akkor sem ha kényszerítenek. Vagy akkor is max úgy hogy másnap túljutok rajta. Egyszerűen nincs az az isten hogy a bűvkörébe ejtsen ez. Pedig már tapicskoltam kismilliószor, pár barátomat meg már be is szippantotta az iHype, de engem biztos hogy nem. Smooth meg minden de ettől én még nem esek hanyatt.

Viszont azt elismerem hogy a iPod kategóriája legjobbja és azt én is szívesen használnám. :K

All→M8

(#103) xlife11 válasza sirály12 (#100) üzenetére


xlife11
senior tag

Eljutottunk oda, hogy gonosz, sátánista dolog a frissítés.Gratulálunk, jól megreformálta a droid a fejeteket. :U :C

(#104) Algieba válasza V.Stryker (#7) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egy Defyt szeretnék venni még idén. :B

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#105) sirály12 válasza xlife11 (#103) üzenetére


sirály12
őstag

Szövegértés 0! :C

Én azt mondtam, hogy 2-3+ éves készülékre felesleges, mert a hardver szab gátat a fejlesztésnek! De ezt megérteni gondolom nagyon nehéz!
Fel kéne fogni, hogy egy elavult hardverre nem érdemes fejleszteni, mindíg a legúljabbra kell az erőforrásokat szánni!

Bár a gyártők is ezt a szemléletet valják! Talán nem véletlenül! :U

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#106) V.Stryker válasza sirály12 (#105) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A gyártók szemlélete nem az, hogy neked jó legyen! Az ők szemlélete az ,hogy minnél kevesebb ideig használd az eszközt és minél szűkebb intervallumokban vedd meg mindig az új készüléket. És ez minden gyártóra igaz, az almára is...csak náluk kicsit tágabb az intervallum.

Hogy ennek egyébként mennyi értelme van? Igazából semmi. Vegyük példának a Defy-t. Megkaptam 2.1-es androiddal és elketyegett, ment a navigáció, rádió, bármilyen filmnézés, futottak a játékok, lehetett vele telefonálni (mikor nem fagyott ki és fel tudtad venni a hívást).
Most jönnek ki az újabbnál újabb készülékek, vegyél SGS 3-at a franc tudja mennyiért , amiben már lassan annyi mag van, mint a dinnyében, egy rakat memória, ics, stb. És mit csinálsz vele? Ugyanazt, mint a 2.1-es, fele annyi hardvert felvonultató Defyvel. Értelme számodra mi? Azon kívül,hogy a fogyasztói társadalom részese lettél kőkeményen és kicsit elégedett vagy magaddal, hogy megtudtad engedni magadnak, azon kívül semmi. A gyártó meg örül, mint majom a farkának, vagy a te pénzednek.

Ezzel csak annyit akartam mondani,hogy részemről inkább hosszabb ideig használnék egy készüléket, amihez kapok évente egy kis hibajavítást, ráncfelvarrást, plusz néhány funkciót.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#107) Raucher válasza V.Stryker (#106) üzenetére


Raucher
tag

(mikor nem fagyott ki és fel tudtad venni a hívást)
BT-vel mindig fogadni a hívást. :D

A fogyasztói mókuskerékbe nem kell beszállni. Sokáig egy "tucat" Nokiát használtam. A sokadik földre eséstől maradandó károsodást szenvedett. (Hívásfogadás pillanatában sztrájkba lépett és kikapcsolt.)
Utána következett a Defy+. Nehezen barátkoztunk össze, de addig marad, ameddig használható.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#108) sirály12 válasza V.Stryker (#106) üzenetére


sirály12
őstag

"Most jönnek ki az újabbnál újabb készülékek, vegyél SGS 3-at a franc tudja mennyiért , amiben már lassan annyi mag van, mint a dinnyében, egy rakat memória, ics, stb. És mit csinálsz vele? Ugyanazt, mint a 2.1-es, fele annyi hardvert felvonultató Defyvel. Értelme számodra mi? Azon kívül,hogy a fogyasztói társadalom részese lettél kőkeményen és kicsit elégedett vagy magaddal, hogy megtudtad engedni magadnak, azon kívül semmi. "

Végülis igazad van, megyek is, és előszedem a fészerből a p1-es gépemet! Azon is csak azt csinálom mint a mostanin, minek is a több mag, meg ez a sok memória, csak zavarnak! Az is elég mindenre! :DDD

Csak tudod lehet, hogy a defivel is meg tudod tenni, csak az a nem mindegy, hogy mennyi idő alatt! Hogy pl mennyi progit tud a háttérben futtatni, amikre egy pillanat alatt át tudsz váltani. Ehhez pedig kell a sok mag, és a sok memória.

Ezért is halad a technika!

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#109) joey04


joey04
titán

+1 a bejegyzésre. én is fikáztam a szifont, aztán ma meg már csak a kíváncsiság miatt kacsintgatok más rendszerek felé, de hétköznapi használatban ennél kezesebb és jobb készüléket/rendszert biztos nem találnék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#110) k.


k.
őstag

Nekem 2010 októberében egy Macbook Pro-val kezdődött az Apple-ös karrierem. Sony notit akartam eredetileg, ami 5 óránál tovább bírja, fém, 13-as, és elegáns. Lett volna 500, ez volt 350, így érdemesnek találtam arra, hogy belevágjak. Azóta is imádom. Azóta lett Magic Mouse, iPhone 4 is, mindegyiket szeretem. A jövőben is maradok ezeknél a cuccoknál, csak nyilván az utódjaikra fogok váltani.

Amúgy jókat mosolygok ezen a márka előítélet dolgon, azért aki ült már komolyabb BMW-kben, vagy ismerősi körben van, az jókat röhög ezeken. Az, hogy más paraszt is vesz ilyet, az amikor süppedsz a bőrben, szól a kiváló hifi, és mész vele egy szép tempóval, olyannyira lényegtelen, hogy el sem hiszitek. :D Ezek használati tárgyak, menőzni egy szép barátnővel kell amúgyis ! :D

Nekem beválltak az Apple cuccok, kiváló minőségüek, tartozékokból rengeteg van hozzájuk, ami más termékhez nem elérhető, hosszú ideig támogatottak -3 éves 3GS és ugye iOS6 :) -, szóval közel sem olyan sznob cuccok mint sokan hiszik. Csak nem az átlag pénztárcájához vannak szabva.

(#111) máyköl válasza V.Stryker (#106) üzenetére


máyköl
veterán

"vegyél SGS 3-at a franc tudja mennyiért , amiben már lassan annyi mag van, mint a dinnyében"
Ez hatalmas szöveg! ;]

(#112) joey04


joey04
titán

a frissítéshez: egy okostelefonnál a programok elérhetősége a lényeg. ios 6 miatt a 3GS még legalább 2 évet kapott a túlélésre, ha a következő frissítést nem kapja meg. ugyanis az ios 8 megjelenésekor lesz az, hogy elkezdenek szivárogni azok a programok a store-ba, amiknél esetleg alapkövetlémeny lesz az ios 7. Az, hogy az Apple kevés funkciót ad azok közül amiket ők tesznek bele a rendszerbe nem igazán érdekes emiatt. És olyan rendszerszintű változások nincsenek is, mint pl a PB a JB-ben droidon. (bár a nexus tesztet olvasva az picit csalódás). wp-nél meg egy wp7-es telefon sem fogja tudni futtatni a wp8-ra írt appokat. na ez a nem mindegy. ahogy egy GB-n rekedt android sem az olyat, ahol jb az alapkövetlémeny.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#114) barnam_


barnam_
nagyúr

Ha már szóba jött a hasonlat, hogy Apple=BMW, akkor mi lenne a telefonok Mercedes-e? ;]

(#115) DeFranco válasza barnam_ (#114) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mondanám, hogy BlackBerry, de a nagybani zöccséges romák kezébe azért nem tudnám beleképzelni :D

(amúgy vezettem a hétvégén egy X3-as BMW-t... hááát... hogy is fejezzem ki magam... vó't mán jobb is.)

[ Szerkesztve ]

(#116) Polllen


Polllen
nagyúr

Szép dolog, hogy megköveted magad nyilvánosan, hiszen az általánosítás bárkivel szemben hatalmas butaság. Legyen az apple user vagy apple termék vagy más. :R

Viszont azzal nem értek egyet, hogy olyan hűde nagy dolog lenne egy iphone, de mindegy is, használd megelégedéssel! :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#117) barnam_ válasza DeFranco (#115) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én is a BB-re gondoltam :)

Amúgy tényleg nem kötekedésből kérdezem, de mi az az Apple-ben, ami egyeseknél kiváltja az instant get érzést? Csak azért, mert volt már a kezemben jó pár 4/S, de valahogy egyiktől sem voltam elájulva.

(#118) Kassadin válasza Löncsi (#9) üzenetére


Kassadin
addikt

Az raj, nem sznob. Úristen. :C

(#119) Polllen válasza barnam_ (#117) üzenetére


Polllen
nagyúr

Steve Jobs varázslata... :DDD

Viccet félretéve, anno nekem egy 3G azért kellett, mert nem volt hasonló sem a piacon, imádtam az érintésvezérlést. n73-hoz képest megváltás volt.

Azóta feljött a konkurencia így a varázslat is elmúlt. (igazából az ios 4.0 és i4 megjelenésével)

A nano még érdekes jószág, de csak a mini touchscreen miatt, hangzásban annyira azért nem egyedi.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#120) Löncsi válasza Kassadin (#118) üzenetére


Löncsi
őstag

Én nem bírom rendesen megkülönböztetni az ilyen kategóriákat.
Sznob, menő, góré, raj, bonyolult ez nekem, egyszerű, introvertált halandónak. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#121) Kassadin válasza Löncsi (#120) üzenetére


Kassadin
addikt

:D

(#122) keIdor


keIdor
titán

Nekem is azért van i4S, mert az Android-ot a 4.1 előtt egy megbízhatatlan, laggos kokányolásnak ismertem meg, bár tízből nyolc készülék még mindig az a szememben... Nincs más alternatíva, mint az iOS, másrészt ez a céges telefon is. Csak a 3.5"-es kijelzőjét utálom, de minden másban még mindig ez a legjobb telefonom, amim volt.
Én kipróbáltam több Androidos készüléket az elmúlt két év alatt, volt is 8db telefon, most egy Galaxy S III-at (is) nyúzok. Még mindig vannak gagyi dolgai, meg ez még mindig nem 4.1 (bár ez kap elsőnek szerintem) de ez már egész elfogadható gyárilag és nem kell gányolni össze-vissza.
Néhány hónapja volt HTC One X is, az nem jött be, bár imádom a Sense-t, de valami hihetetlen összecsapott szoftvere van gyárilag, tele van buggal, az üzemidő is rossz.

Gondolkoztam amúgy Nexus-on is, de az olyan fapados és a kamera sem győzött meg, sőt a kijelző sem.

...látom szóba került a BMW is, nekem a kedvenc gyártóm, egyszer kellene venni, az új 5-ös a világ legszebb autója a szememben. A külső, a belső, annyira gyönyörű. Pont Bentley meg Rolls Royce nem kéne, ronda mindkettő, bár nekem pont nem is magamutogatás miatt kéne, hanem mert egyszerűen gyönyörű és motorikusan is jó. Igaz ha lesz is nem magyar rendszámmal, az oka pedig egyszerű. Itt is látszik a fórumon, hogy ami drága az egyből sznob termék, pedig nincs így... Németországban bele lehet fulladni a BMW-kbe, annyi van mint égen a csillag, csak itthon ez a vélemény róla.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#123) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Ime az en tortenetem:

Anno velem is igy kezdodott, bar sosem szidtam az Apple usereket. Az elso Apple termekemet tobb mint egy fel evtizede vettem meg. Azota is mukodik, es az elmult 1 evben nem hasznaltam, most mar a dobozaban pihen a szekrenyem tetejen.

Volt Mac-ek kozul is jo par. iMac (meg a G3-as, amit februarban egy koltozes miatt hagytam ott, mert nem akartam 16 kg-ot cipelni)
Mac Mini, amit 1,5 evig hasznaltam egyetlen rendszerrel, es mielott eladtam (10k-val kevesebbert) meg Leopard volt, aztan jott a mostani MacBook-om. Nagyon szeretem, isteni gep.
Szamitogeppel a 90' elejen talalkoztam. Persze C64 elotte is volt. Azota megjartam a DOS, Win3.1- XP-ig mindent. Aztan jott par honap Ubuntu es OSX. Egyaltalan nem bantam meg. Messze a legjobb rendszer amit valaha is probaltam. A ML pedig a legjobb.
Ezalatt az ido alatt jottek az iPod-ok (touch, shuffle, nano) iPhone-ok, 3G majd 4-es, es igaz par napig volt androidos telefon is a kezemben amig az iPhone szervizben volt. Ez egy jo lecke volt, hogy szamomra a zold kuka kerulendo. Az iPhone elott volt symbian P800, valamint win, Samsung Blackjack I-em is. Utobbit neha hasznalom meg mindig.

Majd eletem egyik legjobb donteset hoztam, mikor megvettem az iPad-em. Elso generacios 16GB, nagyon orultem neki, tenyleg az egyik legjobb Apple termek!

A cikk szerzojenek javaslom a Mac mielobbi megvetelet, kiprobalasat. Meg ha ujat nem is tud venni, lehet kapni refurbished Mac-et is, amire ugyanugy van garancia, igy nem kell felni.

Tovabba az Apple termekek birtoklasa nem jelenti azt, hogy sznob vagyok, sem azt, hogy gazdag.

[ Szerkesztve ]

(#124) V.Stryker válasza Touch-ko (#123) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na ezzel a refurbished dologgal fel is izgattál. :DDD Megy PÜ.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#125) fordfairlane válasza keIdor (#122) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nahát, engem pont a 4.1 + Nexus kombináció kezd eltéríteni az iPhone vásárlásos tervemtől. Ugyanúgy nincs rá flash, ha jól rémlik. :DDD

x gon' give it to ya

(#126) fordfairlane válasza Иван (#19) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez a sz*r a rendszerben, hogy

1. sznob vagy: Veszel sznoboknak való, vagy sznobnak kikiáltott terméket
2. utálod a sznobokat: kerülöd a sznobok által használt termékeket

a rendszer remekül működik, és szortíroz. Na de mi van, ha van egy termék, ami valamilyen egyéb használati vagy jelen esetben akár műszaki szempontból megfelel neked, de nem veszed meg, meg 2. utálod a sznobokat? Miféle szabadság az, ha ilyen szempontok kell, hogy vezéreljenek a döntésben?

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#127) DeFranco válasza fordfairlane (#126) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez a kategorizálás butaság. Nem érdekel, hogy sznobtárgy vagy nem sznobtárgy, ha tetszik (és futja rá) megveszem, ha nem tetszik, nem veszem meg.

Nem érdekel, hogy ki birtokol még ilyet. Aki ismer, az nem a tárgyaim alapján ítél meg, aki meg nem ismer, az meg le van ejtve, ha ez alapján akarná kideríteni ki vagyok.

Butaság a sznobság is, és az is, ha valamit azért nem veszel meg, mert sznobok veszik.

(#128) V.Stryker válasza fordfairlane (#126) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jó a felvetés, de ez szerintem simán önérzeten múlik. Én pele szarok bele sok ember véleményébe vagy hogy mit gondol. Vannak akiknek adok a szavára és elgondolkodom ha lebasznak, de a többiek véleménye pont nem hat meg. Az csak azt jelenti,hogy ők hogy látják a dolgokat, nem azt hogy esetleg én olyan is vagyok. :K :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#129) fordfairlane válasza DeFranco (#127) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez a kategorizálás butaság.

Az nagyjából mindegy is, mert az emberi viselkedés része, úton útfélen belebukik az ember. Már aki jár más emberek közé. :DDD A kérdés inkább az, hogy hogyan kezeled a dolgot.

x gon' give it to ya

(#130) DeFranco válasza fordfairlane (#129) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Yep! Meglátsz egy embert, a külső jegyekből alapból "dobódik" róla egy profil. Az már "intelligencia" kérdése, hogy ezt mennyire tartod megbízhatónak, és milyen hatékonysággal és sebességgel bírálod felül egyéb jelekből.

És hogy hogyan kezelem? Nem érdekel. Aki nem üti meg a szintet (és nem vagyok rászorulva) azt kizárom. A többi maradhat. Tisztább szárazabb, biztonságosabb érzés.

Hátránya, hogy az ember barátai igen csak felülről korlátos halmazt képeznek, de én nem is szeretek a hátam mögött olyat tudni, akiben nem bízok meg.

(#131) V.Stryker válasza DeFranco (#130) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Meglátsz egy embert, a külső jegyekből alapból "dobódik" róla egy profil. Az már "intelligencia" kérdése, hogy ezt mennyire tartod megbízhatónak - Ez egy esetben mindig bejön. Nem az a kérdés, hogy tényleg bejön-e, hanem, hogy mikor. Mert egy se tagadja meg a vérét.... Na de ez nem az a téma, azt már bezárták. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#132) keIdor válasza fordfairlane (#125) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem megy rajta a flash.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#133) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó lett a cikk! Nekem 4-es szifonom volt, életem legjobb telefonja. Több mint 1évig használtam, földhöz vágás, és szerviz nélkül. Sajnos, nem voltam tisztában azzal, hogy mennyit fog esni az ára, és idő előtt eladtam. Mondjuk így 30k volt a telefon, ami baromira olcsó, és ezért az árért újonnan semmi használhatót nem kapok. 4S-t már nem akartam venni, az új szifonig. Ezért maradt az android, és másodtelefonból elsődleges telefon lett....jó ötletnek tűnt, de hányszor megbántam már. :( Most már 2 évente fogok váltani, és csak szifonra. :K Amúgy még mindig nem értem, mért kell minden vérdroidnak beírni, hogy nem kell neki alma....Kérdezte valaki? :F

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#134) sirály12 válasza GALARDO (#133) üzenetére


sirály12
őstag

"Amúgy még mindig nem értem, mért kell minden vérdroidnak beírni, hogy nem kell neki alma....Kérdezte valaki? :F "

Kb annyi joga van beírni ide ezt, mint neked, hogy ezt veszel! Ha csak azok írnának, akiket kérdeznek, akkor te sem írhattad volna be ezt a pár sort! :DDD
Más emberek, más vélemények! Végtére is ezért fórum a fórum! :K

[ Szerkesztve ]

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#135) dezs520


dezs520
senior tag

Minden elismerésem a tiéd,ezért én is csatlakozom....
Symbian volt az első rendszer,p800,p990i
A 990 es telóm szerettem a sok nyűgjével,a vége fele nagyon haldoklott már,így hát kellett egy uj.
Ugyan így voltam vele mint te,és sokan mások,egy cimborám említette hogy vesz egy ilyen telefont,én pedig egyböl lehurroktam hogy nem jó,meg hogy nincs benne copy/paste stb (akkor még nem volt)
Aztán jött a kiváncsiság forumok olvasgatása,és egy 3gs mellett döntöttem.
Mai napig emlékszem mikor otthon megkaptam és kibontottam,lehet hogy mert előtte nagyon ósdi volt a telefonom,de olyan nagy benyomást tett rám amit azóta sem tud egy gyártó sem (illetve egy,de majd később)
Azóta egy 4s-t használok,hihetetlen milyen prémium érzetet ad,és lehet másnak már sok,de sokszor azon kapom magam hogy a telefont lesem az asztalon,az egyik legszebb telefon a piacon.A samu felső kategoriájábol hiányolom ezt a minőségérzetet.Androidról nem vélekedek mert nekem nincs,bár a menyasszonyomnak vettem egy concord 9.7 est,hááát nem győzött meg....Mostmár én is csak addig megyek el más telókkal,amíg a tesztet elolvasom róluk,nem mondom hogy soha,de nagyon sok ideig maradok az almánál!
A fentebb említett másik márka a BMW :) Egy 4 éves E39- es 5 ös bömbi,....hát ha még valaki nem próbálta,nállam azóta is best of (akkor még nem volt kint az E-60 as széria)
A dolog érdekessége,hogy egy polskibol ültem át abba (összejött rá a lé :B )

[ Szerkesztve ]

(#136) barnam_ válasza keIdor (#122) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az Androiddal leginkább az a gond, hogy a legtöbb olcsó készülék idejét múlt hardverrel van szerelve, és/vagy optimalizálatlan a rendszer. Ha a legtöbb telefont pl. egy CyanogenMod7/9-el szállítanának gyárilag, máris más lenne a vélemény a droidról...

Az optimalizálás meg azért sokkal egyszerűbb iOS-nél, mert gyakorlatilag egy adott hardverre kell írni a szoftvert, ez óriási előny, amit az Android soha nem fog tudni behozni.

(#139) V.Stryker válasza stangli (#138) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azért azt be kell vallani, hogy az egyetlen hátránya az egész apple-nek az a retek iTunes. MOndjuk azzal se lenne semmi baj, ha nem azzal a k.rva ID tag-el basztatná a listázást, hanem lehetne mappa szerint. :K

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#140) Polllen válasza V.Stryker (#139) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha nem szeretnél vásárolni pc-n az itunes-ból csak a szoftver frissítéshez kellett, bár azt hiszem már ios-n is van OTA.

Minden másra van alternatíva.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#141) V.Stryker válasza Polllen (#140) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ez most egy kicsit nesze semmi fogd meg jól-nak sikerült. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#142) Polllen válasza V.Stryker (#141) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ebéd előtt nehezen megy az írás...

Szóval elméletileg max backup készítésre és pc-n vásárlásra kell az itunes. Minden más megy nélküle legjobb tudomásom szerint.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#143) sirály12 válasza stangli (#138) üzenetére


sirály12
őstag

"Saját alkalmazások, saját, 5 gigás tárhely (iCloud), mely más készülékekkel nem kompatibilis - de ott van például az iTunes is - mind a függőséget erősíti a márka termékei iránt, és egyre jobban beszippantja az iPhone-tulajdonosokat. Aki tehát Apple készüléket vásárol, legyen az iPhone, vagy iPad, elkötelezi magát az "almához", és szinte elválaszthatatlan ragaszkodás alakul ki."

És ehhez jön még most az új sim kártya is! Tényleg nem láncol magához minden tekintetben!

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#144) V.Stryker válasza sirály12 (#143) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A sim kártya nyilván technikai követelmény, szerintem ezzel nincs gond. Nekem anno eleve olyat adtak, ami később iPhone-ba is jó, nem kellett külön kérnem vagy fizetnem érte.

Másrészt elgondolkodtató, hogy soha egyetlen hirdetést nem látsz, hogy apple gépem windowsos pc-re cserélném. Ha apple termék hirdetésénél a beszámítás, csere felmerül, akkor rögtön ott van, hogy "csak egyéb almás termék".

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#145) sirály12 válasza V.Stryker (#144) üzenetére


sirály12
őstag

Ha nem csak írnál, hanem körülnéznél kicsit, akkor talán nem égetnéd magad annyira! Csak az első 2 oldalon 4-5 olyan hírdetést találtam a hardveraprón, ahol csere pc vagy csere sony stb állt! Megnézed vagy linkeljem? És ezt csak futólagosan találtam, a címük alapján!

Csak egy pár:
[link] [link] [link]

A végén még kiderül, hogy lehet nélküle is élni! :DDD

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#146) V.Stryker válasza sirály12 (#145) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, kivétel erősíti a szabályt. :) :R

Bizony, lehet nélküle. Én mostanában sokat variáltam azon, hogy mi lenne ha leadnám az összes mobilt és csak vezetékes telónk lenne vagy még az se, csak mondjuk skype. Fasza nyugodt élet lenne az már biztos. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#147) stangli válasza V.Stryker (#146) üzenetére


stangli
senior tag

...vagy inkább a füstjel :DDD

(#148) madgie válasza sirály12 (#145) üzenetére


madgie
titán

A háromból kettő a lepattogzó műanyagborítású MacBook, amitől minden jóérzésű júzer szabadulni készül... nem véletlen, hogy megszüntették a gyártását.

(#149) V.Stryker válasza madgie (#148) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Notit egyenlőre nem akarok, mert a mostanival nincs bajom és még egy éve sincs, hogy vettem. De az iMac-be bele vagyok zúgva. :B De sajnos marha drága és alapkövetelmény részemről, hogy a Diablo 3 menjen rajta, így csak nagyon drágán úsznám meg. Így egyenlőre várat még magára.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#150) madgie válasza V.Stryker (#149) üzenetére


madgie
titán

Én is vakaróztam már párszor az iMac felé, de tényleg rettenet sokba kerül és hardverileg is visszalépés lenne (a 27" nem biztos, de az meg főleg húzós árú)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.