Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) V.Milán


V.Milán
tag

A beágyazott lejátszó úgy tűnik azt mondta, hogy nem, itt vannak a fent is látható lájvok:

[Tyúkól]

[Tyúkudvar]

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#2) KISDUCK válasza V.Milán (#1) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát amikor én még falun éltem akkor nem így néztek ki a tikok. :DDD

(#3) V.Milán válasza KISDUCK (#2) üzenetére


V.Milán
tag

Tudod ez a sok elektronikai cucc, meg a veszélyes ~HULLÁMOK~ károsak az egészségre. Szerinted miért van mostanában annyi plasztikai műtét?

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#4) Klaus Duran válasza KISDUCK (#2) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Kínai éttermeknek is tart állatot. :U

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) KISDUCK válasza Klaus Duran (#4) üzenetére


KISDUCK
addikt

Dupla hússal, sajttal meg Jalapeñoval jöhet. :))

(#6) Somatom válasza KISDUCK (#5) üzenetére


Somatom
veterán

Biztosan fincsi, de azért jó, ha tudod, hogyan kell használni a kagylókat. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#7) KISDUCK válasza Somatom (#6) üzenetére


KISDUCK
addikt

Erre nem is gondoltam b@ssz@ meg! :DDD

(#8) V.Milán válasza KISDUCK (#5) üzenetére


V.Milán
tag

Ma el is készül a kaja, azt írták kommentben, hogy az este élvefogóval nyakoncsípik a patkányt.

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#9) adlersson


adlersson
aktív tag

El is kapták. Pár perccel este 9 után. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg lesz-e olyan elvetemült, aki elmegy érte.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#10) V.Milán válasza adlersson (#9) üzenetére


V.Milán
tag

Szinte biztos :DDD

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#11) adlersson válasza V.Milán (#10) üzenetére


adlersson
aktív tag

Azt írták, hogy nem mondják meg, mi lett az állat sorsa, nehogy a "lapátosok" és a "szabadságpártiak" egymásnak essenek. :DDD

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#12) Somatom válasza adlersson (#11) üzenetére


Somatom
veterán

Ügyes! :DDD
A tyúkok sorsa vajon mi lehet? Végelgyengülés? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13) V.Milán válasza Somatom (#12) üzenetére


V.Milán
tag

Még egy 4 napja olvastam az üzenetek közt, hogy az egyiknek ütött az órája; szerintem a tyúkvágás egy természetes dolog a farmon (ahogy a patkányirtás is) szóval nem tudom, hova a nagy titkolózás.

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#14) Somatom válasza V.Milán (#13) üzenetére


Somatom
veterán

Ez patkányság. Illetve disznóság .... vagy mi. Szabadságot a tyúkoknak!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15) V.Milán válasza Somatom (#14) üzenetére


V.Milán
tag

Menni kéne raidelni a csetet (ez a gond a többi farmmal, nincs alatta cset, amit erre használhatnánk, az ilyen idejétmúlt farmoknak veszniük kell!)

[ Szerkesztve ]

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#16) adlersson válasza V.Milán (#13) üzenetére


adlersson
aktív tag

Az a Marek-betegséges tyúk, vagy egy másik? Előbbire azt mondták, hogy direkt nem akarták oltani, hogy természetes módon legyen rezisztens(ebb) a faj.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#17) totron válasza V.Milán (#8) üzenetére


totron
addikt

A bnpc (b@szott nagy píszí) azért jó, mert a kártevő élő állapotában könnyedén visszatalál a helyszínre és kezdődhet újra az óvatoskodó, ostoba keringő. Mindig üdítőek a távolban megalkotott, presszionálni akaró, bosszantó mértékben életképtelen logikák. Az egymásnak esők meg egymásról szólnak, nem egy működő gazdaságról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.