Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

uh ez nagyon gáz.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Zsinder válasza b. (#1) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Kíméletesen fogalmaztál. A grafika még egy dolog, de ahogy az árnyékokat tölti be :Y

(#3) b. válasza Zsinder (#2) üzenetére


b.
félisten

minden szerintem. a képtöréstől elkezdve az egész. Az elején 2 másodpercig mutatják az autót... vagy mit.. ennél egy jó 2D rally többet érne.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) oriic válasza b. (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem véletlen szerintem hogy ezt később adják ki, és hogy eddig nem mutogatták.

Live-Die-Respawn

(#5) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ezt nem Switchre kell megvenni, vagy lehet egyáltalán nem ér pénzt.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a Grid Autosport miatt pedig fogok venni Switch-et... a PSP-ét már kimaxoltam idén :))
feltéve ha nem lesz ilyen gagyi... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) maximilian4 válasza - = Zk = - (#6) üzenetére


maximilian4
addikt

Vannak rá jobb címek. A zelda botw kötelező darab. Én még 2 hete sem játszok, de már 95 órám van benne. És még rohadt sok shrine van, mellékküldi, felfedezetlem táj. Ganomnak még neki sem memtem, sőt csak 2 divine beast van legyőzve.

Maxi

(#8) - = Zk = - válasza maximilian4 (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"konzolokon" csak autókázni szoktam, minden másra ami tetszik, PC.... :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) Polllen válasza - = Zk = - (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

HW limit van. Szerintem ez rendben van. Jobban tetszik ez az irány, mint a régi játékok leporolása.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ha a fizika és az irányítás jó lesz akkor szerintem a grafika másodlagos. Ha rallis játékot nézek például nálam máig a CMR2 a kedvenc, utoljára tavasszal játszottam vele, pedig az sem épp mai darab ami a grafikát illeti :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Pc-n is hulladék volt, pont mint az összes Milestone játék...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) GalaHU válasza laceszgamer (#10) üzenetére


GalaHU
őstag

Sajna, ez XO-n is egy kalap szamóca, szóval... :(

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.