Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem korrekt.
Kár hogy nincs visszajátszás, ott jobban látnám a grafikát.

(#2) .LnB válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Korrekt? Há' hogynézezki?! Leginkább sehogy :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) ProEvoFan válasza .LnB (#2) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dirt 4 után gyönyörű :)

(#4) smc válasza .LnB (#2) üzenetére


smc
addikt

Én hogy őszinte legyek nem látom hogy néz ki. Vagy csak nálam ótvar a videó minősége? :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5) RudY válasza smc (#4) üzenetére


RudY
addikt

Fogaskerék 1080p?

(#6) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem van ebben Dirt sorozataból pályarészek, beleértve a Rally-ból is, akkor a Richard Burns Rallyból is látok elemeket, de ez nem baj.
Ami viszont nem igazán tetszik, azok a hangok. Néhol nem igen vannak. Lásd a nagy tócsák. Belemegy a másodikba és nincs a víznek hangja. :(
Amúgy nem rossz!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

0:32-nél a pelikánok vagy flamingók szeme meg sem rebben egy R5 Fabia hallatán :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#8) taki01 válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


taki01
őstag

Ha már a víznél tartunk akkor már csinálják meg hogy rendesen felverődjön a víz az autóra, mert olyan semmilyen érzés volt amikor ráhajtott. Csiszolnak még rajta egy párdolgot és szerintem jó lesz.

(#9) XuChi


XuChi
addikt

Egész erős közepes, de nem több annál.

(#10) petymek válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


petymek
senior tag

A víz feltűnt egyből, de mivel sviccsre várom, nem számít csak jönne már, nem igen van miből válogatni.
Nem tudjátok arra mikor jelenik meg?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#11) rdt89


rdt89
addikt

Nekem a Dirt 4 grafikája is elegendő volt a játékélményért cserébe amit adott, ez is jónak tűnik, bár kicsit rajzfilmes a grafikája, de annyi baj legyen.

(#12) GodGamer5


GodGamer5
addikt

2018-ban nincs taljdeformáció egy rallis játékban. A grafika meg hullagyenge. Részemről a polcon marad.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#13) Steve1207


Steve1207
veterán

A V-Rally nem egy árkád valami volt annak idején is? Az tény, hogy szórakozni lehetett vele, de akkor se ért fel a nagyok közelébe. Szerintem a hangulat adja azoknak, akik csak így rally szerűen akarnak majd csapatni, viszont így a sok jóság után más fejlesztőktől ez tuti nem nekem való, főleg, hogy a WRC7 is necces volt ez pedig azt is alulmúlja.

(A Dirt2 mindig a gépen figyel, arcade jelleggel imádok még mindig azzal játszani és kihívás is van benne bőven, főleg hard-on).

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.