Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) ontheground


ontheground
tag

Hello. Én ennek kvázi a fordítottját csináltam meg, amit te. :)
Adott volt egy MSI CR500X notebook, ingyen kaptam, darabokban. Cseréltem benne procit egy P8400-ra, meg kapott 2*2GB/800 DDR2-t is, a rossz akksi meg ment a gyüjtőkonténerbe, a házát meghagytam, mivel így nem tátong majd lyuk a noti alján.

Típushibája a zsanér szorulása, ennek következményeként a műanyagrészek törése, pótzsanér nincs, mert mindnek ugyanaz a baja. A kijelző a szalagkábellel és a wifi antennával ennek következményeként leszerelésre került, mivel már csak a kábelek tartották őket. A benne levő Ralink wifi kártya is ment a levesbe, mivel valami furcsa elgondolás alapján nem MAIN-AUX konfigurációjú, hanem a két u.fl csatija RX - TX megoldású, egyik antenna a letöltés, másik a fel, így egy antennával használhatatlan. Kapott egy Atheros chipsetű kártyát(Intel-t akartam, de drágák voltak), meg egy ilyet.
A hosszú hangszórórácsot meg szépen felpattintottam, kifúrtam, bele az RP-SMA csatoló, aztán vissza a helyére, és ment rá egy külső antenna. Azóta így használom, asztali gépként. Kicsit bután néz ki, mint egy modern Amiga vagy C64C, de szépen megy. Kettő antenna csati sajna már nem fért volna el ez az egy is a kijelző szalagkábel alaplapi csatlakozója felett levő lyukhoz illeszkedett csak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.