Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) therón


therón
tag

Az árára lennék kíváncsi.

(#2) Translator


Translator
tag

>> 1366x768 pixeles natív felbontást kínál

Hát nem szakadtak meg, főleg 18"-en...

>> egy ujj erejéig érzékeli az érintést

Rezisztív lett????

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#3) Geller72


Geller72
veterán

Ezt legalább 24"-ban tudnám elképzelni minimum, full HD felbontásban, akár tapogatás nélkül, olcsón. Vagy 14"-ban, tabletként, szintén olcsón, egér, bill etc támogatással, kinyítható/eltávolítható támasztékkal.

(#4) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Windows 7-tel szállítják, de a képen 8 van :D

(#5) haddent


haddent
addikt

Hát nem tudom... annyira nem nagy durranás azért. A cégek pedig szerintem presztízsből meg a garancia miatt úgyis Dell -t vagy valami hasonlót vesznek. Vagy rosszul gondolom?

(#6) Pista0001


Pista0001
addikt

Szerintem ez egy elég jól összerakott masina, arra amire szánták. Elsősorban kisebb-nagyobb boltoknak lehet jó, a kassza feladat mellett az általános, ügyvitelhez nélkülözhetetlen irodai feladatokra is alkalmas. Az egy ujj tökéletesen elegendő, nem láttam még olyat, hogy egy eladó tíz ujjal gépelne a kijelzőn ;]. Emellett különböző ipari feladatokra is alkalmas lehet, például egy kisebb CNC megmunkáló üzemben a gépek programjait tároló szervernek. Erre még jó is, ha rezisztív, legalább a gépkezelőnek nem kell levennie a kesztyűt, ha átálláskor új programot zavar a gépére. Értelemszerűen az egy ujj ide is bőven elég.

A tévétunert nem értem teljesen, valószínűleg nem lesz olyan főnök aki kérni fogja. :P

(#7) dgabor80


dgabor80
tag

Akkor mar inkabb egy intel NUC kit- et csavarozni a monitor hatara...2 az egyben..es barmikor szetszedheto...sot bovitheto :)

[ Szerkesztve ]

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#8) Szlovi


Szlovi
aktív tag

A felbontás elég gagyi ... meg szerintem egy 17W-os i3-ast is elbírna passzívban.

(#10) ViZion


ViZion
félisten

Jajj... nem kicsit szerény felbontás és proci? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) lexandro


lexandro
tag

"A dizájnos újdonság jó alapja lehet az irodáknak."

Ugy dontottem ezt ironianak szanta a t. szerzo...

"Az adattároló szerepét merevlemez tölti be, méghozzá 500 GB-os kapacitással, de ez igény szerint nagyobbra cserélhető."

Ez pedig egy gyonyoru mondat :)

Robi

(#12) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Szerintem jó ez amire szánják,csak árazás kérdése az életképessége.Nem rég voltam egy önkormányzati irodában,ahol az ügyintéző áradodzott hogy milyen jó,és gyors új gépeket kaptak,a régi lassú xp-s helyett.Ilyenek voltak.... :R

Wasabi...

(#13) nakos1212 válasza Kronos3000 (#12) üzenetére


nakos1212
senior tag

Ez rosszabb mint egy coppermine :D

(#14) banhammer


banhammer
veterán

Celeron 1037U irodába?
Még viccek is rossz.

"A Windows 7 Home Premium vagy Professional operációs rendszerrel előtelepített, passzív hűtéssel dolgozó MSI AP190 szállítása már megkezdődött,"

A promóképen akkor miért szerepel Win 8?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) #73173120 válasza banhammer (#14) üzenetére


#73173120
törölt tag

Nem a flame miatt, de miért lenne vicc a proci? Simán hozza, egy pár évvel ezelőtti C2D teljesítményét, úgy, hogy negyed annyi áramból elvan. Pont most gondolkozok, hogy lecserélem az itthoni netezős/filmezős/office gépet az ennek a kisebbik testvérét (1007u) felvonultató htpc egybelapra. Egy ssdvel, 8 giga rammal, simán jó.

(#16) jacint78 válasza banhammer (#14) üzenetére


jacint78
addikt

Miért? Hány magos processzor kell a word és excel használatához? :W

type your text here..

(#17) Komplikato válasza II.Démonlord (#4) üzenetére


Komplikato
veterán

Nemrég volt a HP-nél egy döntés, hogy a W8 kutyának sem kell és újra W7-el pakolták ki szinte összes gépüket.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#18) ViZion válasza jacint78 (#16) üzenetére


ViZion
félisten

Az a baj, h "irodai felhasználás" elég tág...
Gizike lepötyög egy levelet, beírja mailkát, 1-2 böngésző ablak, meg excelbe 3 oszlop és 5 sor az OK...
Nálunk masszív, makrós-képletes excel táblák vannak, Access szép nagy adatbázisokkal... iMac i5-ön szépen fut, de nem próbálnám ki ezen. Miközben netes felületen is megy pár dolog, fut mellette Corel, Photoshop, többieknél CAD és a szerverhez egy virtuális gépen is megy pár bizbasz... ez is iroda. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19) jacint78 válasza ViZion (#18) üzenetére


jacint78
addikt

Nyílván nem CAD-ra van kitalálva, a többi epdig nem okozna neki gondot.Ez nem AMD processzor, ne felejtsük el.

type your text here..

(#20) ViZion válasza jacint78 (#19) üzenetére


ViZion
félisten

Azért megnézném mit csinálna egy céges excel táblával... amikor a füklek is görgetősek már...
Persze Kaverivel nem lenne gond! ;] :R Nem felejtettem el! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21) haddent válasza jacint78 (#19) üzenetére


haddent
addikt

:W :O

(#22) Armagedown válasza jacint78 (#19) üzenetére


Armagedown
őstag

Miért , mi az amit egy Kabini alapú gép nem tudna, de ez a gépcsoda viszont igen ?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#31) Prof


Prof
addikt

A takaritonok alma lesz, ha bejon a tapizos monitor az irodakba.
Egy 20-22 colos azert lehetne legalaba vagy 16:10-es, mert ez igy egy pici keskeny csik irodai munkara eleg gaz a gyegen fuggoleges meret/felbontas miatt :C
Amugy jo cucc, tok felesleges irodaba erosebb. SSD-vel hasit mint az atom.

[ Szerkesztve ]

(#32) XmoD


XmoD
aktív tag

Szerintem max kis irodakba. De az arazasa miatt meg kisvallalkozasok nem nagyon fogjak szeretni szvsz

(#33) Móci


Móci
addikt

"18,5 hüvelykes LED-es háttérvilágítású kijelzővel rendelkezik, mely 1366x768 pixeles natív felbontást kínál, emellett a megjelenítő egy ujj erejéig érzékeli az érintést is."

Ezt a fogyatékosságot ki a fene találta ki? Egy 15"-os laptop 'kijelzőn' is hulladék ez a felbontás, de 18"-ra...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#34) mepet


mepet
addikt

Nekem a felbontással nincs bajom, de ez a dizájn... Kíváncsi lennék, hogy élőben is ilyen csúnya-e...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.