Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

2 év alatt 1000 üzlet :C :Y

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) golyós válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


golyós
őstag

És van 50-100 termék?
Mindenre értik vagy csak a telefonra, remélem nem olyanok akarnak lenni mint a samu, hogy 2 hetente 1 új model.(bár lassan ez megvan :-) )

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#3) draco31 válasza golyós (#2) üzenetére


draco31
veterán

Hát kapásból van nekik 5-6 féle BT hangszóró, okos otthon kiegészítők, power bankok, víztisztító, stb. stb, gondolom kipakolnak mindent.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Aha. Ezek szerint drágábbak lesznek a termékek. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) Obyboy válasza Polarstar (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

Online ár nem valószínű, bolti ár talán.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#6) moleculez válasza Polarstar (#4) üzenetére


moleculez
veterán

Biztos érezhető lesz a hatása. Van azoknak minden amúgy...

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) Mill3r


Mill3r
tag

A B20 felé nyissanak első körben, csak utána az offline értékesítés felé :DD

IDDQD IDKFA

(#8) prolad válasza Mill3r (#7) üzenetére


prolad
őstag

Az üzletek majd a b20 mentes területekre mennek, így 2G-s hálózaton is tudnak értékesíteni :D

(#9) mpierre válasza Mill3r (#7) üzenetére


mpierre
veterán

Arról nem ők tehetnek, hogy az eu-ban smucigok a szolgáltatók és kici occó megoldást választották a b20 frekivel...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#10) kovbandi82 válasza prolad (#8) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Miért érdekelné kinában a B20 őket, amikor nem használják? Az ott használatos frekvenciákat támogatja. Tudjad már mit írsz mielőtt írsz, már bocsáss meg. Minket se érdekel a TD-LTE.......

(#11) ronson válasza prolad (#8) üzenetére


ronson
őstag

Én nem értem, miért kell ezen a B20-on lovagolni, illetve egy olyan termékkel egyáltalán foglakozni, ami nem ide készült.
Kb. annyi értelme, mintha azon rúgóznátok, hogy a női bugyi szorítja a golyóitokat.

(#12) Fejvadi válasza draco31 (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Van ott még sok minden. Tv, bicikli, cipő, ventilátor.

(#13) #86973952 válasza mpierre (#9) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ázsia pacific és latin amerikai régión kívül mindenhol van jelentősége a B20 -nak. Igaz főleg az EU -ban, az afrikai kontinensen, meg a CIS országokban (pl. Oroszország) fontosabb. Főleg, ha nem a nagyvárosokat, meg azok agglomerációját nézzük.

Szóval ha valaki terjeszkedni akar, akkor fontos a B20. Bármennyire is unalmas. Ráadásul Európa önmagában is igen erős felvevőpiac.

[ Szerkesztve ]

(#14) #86973952 válasza moleculez (#6) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez attól függ, hogy milyen a cég felépítése. Feltételezem érezhető drágulás lesz, mivel 1000 üzlet nyitása brutális költség. Még ha otthon meg is oldják kedvező feltételek mellett a már létező support -tal és állami tulajdonú ingatlanokkal, külföldön azért nem lesz annyira olcsó.

Ez azért kőkemény munka lesz.

(#15) mpierre válasza #86973952 (#13) üzenetére


mpierre
veterán

A cikk nem részletezi merre terjeszkedne (Ázsiában gyorsan összejön pár ezer nagyobb város). Ha jön az eu-ba - hivatalosan - akkor foglalkozhat a b20 meg / nem / létével. Addig felesleges. Az eu nem felvevő piac nekik, amíg ott van india / kína.

Ha pedig tetszenek a Xiaomi telefonjai, de fáj a b20 hiánya, akkor mást kell keresni. Engem pl nem zavar a b20 hiánya.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#16) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Biztos ez a megoldás, hogy versenyképesebbek tudjanak lenni? Szerintem nem.

Finn the human

(#17) #86973952 válasza mpierre (#15) üzenetére


#86973952
törölt tag

Feltételezem, hogy szeretnének fejlődni és növekedni. Hosszútávon nem túl gazdaságos beragadni egy régióba. Akkor sem, ha ez elég sok embert ölel fel. Már ők is elérték azt a szintet, hogy ki kell tekinteni, plusz szépen jönnek fel más márkák is.

Attól függetlenül, hogy a kínai előfizetői bázis önmagában kiteszi Európa és az USA össz. lakosságát, utóbbiaknál mégis jobb a lakosság fizetőképessége.

Meg a mostani, nálunk jelentősebb márkáknak és a piacnak is jobb lenne egy élesebb versenyhelyzet. Főleg nekünk végfelhasználóknak.

Szerk.:
Engem sem zavar, de több vevőt vonzana. Van akinek fontos.

[ Szerkesztve ]

(#18) prolad válasza mpierre (#9) üzenetére


prolad
őstag

És kovbandi82

Csak vicc volt, engem nem izgat a b20 note 3 prot használok, abban sincs, és nem érzem hátrányát. Csak itt a fórumon divat lett ezen lovagolni, valakinek biztos gondot okoz, amerre én járok (Budapest, Dunaújváros, Balaton északi part) ott nincs baj.

(#19) Fejvadi válasza Matada2.3 (#16) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ha saját üzletekben is van kiszolgálás, szerintem komolyabb, megbízhatóbbnak tűnik a piacon. Ha egy cég, azt szeretné, hogy komolyan tekintsenek rá, akkor igenis nyisson boltokat, ahova be lehet ballagni, akár vásárolni, akár tanácsot kérni, szervizeltetni. Épp ideje, hogy befejezzék ezt az Online vagyunk csak elérhetők bohóckodást. Igaz minket ez még jó darabig nem érint, de legalább elkezdődött valami.

(#20) Matada2.3 válasza Fejvadi (#19) üzenetére


Matada2.3
veterán

Pont, hogy szerintem az online közösség a tökéletes alap. Az viszont igaz, hogy hja nyílnak boltok akkor közelebb kerül az emberekhez a márka és meg is tudják a készülékeket fogdosni. Azok felé nyitnak ezzel akik szkeptikusok picit, vagy nem hallottak még róla, szerintem ez elveszi a Xiaomi varázsát.

Finn the human

(#21) TTTotya válasza Fejvadi (#19) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ez így van, de pont ezért fog változni az ár és az üzletpolitika is.

(#22) Balint1408


Balint1408
aktív tag

1000 üzlet 2 év alatt nem semmi.

A térerő veled van!

(#23) Fejvadi válasza Matada2.3 (#20) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nálam nem veszi el a varázst már évek óta. Elég sűrűn veszem őket, mert érezni akarom, hogy egy-egy példány milyen kézben tartva. :) Időnként bepróbálok egy Meizu-t vagy OnePlus-t, ha kijön valami új, de általában 2 nap aztán eladom azokat.

(#21) TTTotya
Az könnyen meglehet, de akkor nem is veszik majd annyian, mert van bőven választék. Szóval ha fent akarnak maradni, akkor nagyon nem emelhetnek, mert rögtön mást fognak venni az emberek. Meglátjuk mi lesz belőle.

(#24) draco31 válasza Fejvadi (#12) üzenetére


draco31
veterán

Tudom figyelem őket. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25) Dave1984 válasza prolad (#18) üzenetére


Dave1984
őstag

Dunaújvárosban Telenor Vodafone csak B20 van. Telekomot nem tudom. Rengeteg kisebb nagyobb várost csak b20al fedtek le.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#26) razzorr


razzorr
őstag

Írja már le valaki még egyszer a "B20"-at, mert nincs elégszer ott az összes Xiaomi hírnél :W

(#27) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Nem érdekel a b20,főleg ilyen netcsomagokkal😡

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#28) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

WAPozni lehet veluk? ;]

(#29) macskea válasza razzorr (#26) üzenetére


macskea
őstag

Sajnálom, hogy nincs a modelljeikben B20 támogatás. :)

Jó? :DDD

Egyébként biztos vagyok benne, hogy ha úgy döntenének, hogy hivatalosan is teljes pályás letámadásba kezdenének Európában, ez lenne az első, amit megtennének ezért. De amíg ez nem így van, tényleg felesleges ezen fanyalogni. :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#30) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Gondolom drágább lesz boltokban, de mint minden itt is azt ajánlják majd hogy online vedd, úgy olcsóbb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

Mindenki a b20 miatt sír, aztán jobb esetben van 1GB adat csomagja egy hónapban. :DD

(#32) 4Grider válasza hemaka (#31) üzenetére


4Grider
nagyúr

Netezz le 1 GB-ot 2G-n minden hónapban... A két T-nek nagyon sok helyen nincs 3G-je, csak 2G meg B20-as 4G. Kb. úgy az ország területének 40%-án.
A Vodafone-nak meg csak B20-a van (elhanyagolható méretű 2600 MHz-es 4G háló mellett), de legalább közel országos 3G lefedettséggel dolgozik, így náluk ez nem gond.

(#33) janeszgol válasza mpierre (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Hwsw cikke irta, hogy Kinabol kiszorulnak (mar a top 5-ben sincs). Most kell lepni, nem kell megvarni, mig az otherbe kerulnek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) enginev3.0 válasza 4Grider (#32) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem telekommal sincs semmi baj, pedig xiaomim van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35) 4Grider válasza enginev3.0 (#34) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mert nem olyan településen laksz, ahol nincs 3G, vagy van 1800 MHz-es 4G. Utóbbi az ország területének kb. 10%-án, viszont nagyobb városokban van, így lakossági arányban kb. 40%-ot jelent. Mivel voip is telefonálok, ezért nekem a mobilitás azt jelenti, hogy az esetek minimum 90%-ában van 3-4G, ez pedig ma Magyarországon B20 nélkül csak a Vodafonenál van, ott viszont csak 3G-n.

(#36) kriszpontaz válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kilakoltatnak egy-két kajáldát, kifestik narancssárgára, és meg is van oldva. Elé biggyesztenek habszivacsból egy MI logót és kész az üzlet.

(#37) Fall-N válasza prolad (#8) üzenetére


Fall-N
veterán

Szólj az USA-ba készült konnektorról is, meg a nem ide szánt jobb kormányos autók miatt is (Anglia, Japán, Ciprus).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.