Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Az önbizalma továbbr ais...

Thanos was right.

(#2) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Wráá, ne már. :N

(#3) fricz19


fricz19
őstag

lehet túl optimista vagyok
de az első kettőnél szarabb nem lehet :D

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Honnan szerez pénzt, vagy van aki ezeket szponzorálja? Mert minden amihez a nevét adta Uwe, az mind egy kalap szar lett/volt.

(#5) LeslieG Jr. válasza ThaBoss (#4) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Ez engem is érdekelne de nagyon. Ez az Uwe Boll kitöl kapja a lóvét egyáltalán? Van aki ebbe a fószerbe belefektet milliókat? Mert ha igen akkor az nem kompletta az tuti. Uwe Boll inkább csináljon valami mást de ne rendezen. :P

Bár összintén szólva nem láttam eme "remek művét" Uwe Boll bácsinak (Bloodrayne) de aki eddig látta az lebeszélt róla. Föleg ha nem akarok leugrani egy hídról. :))

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#6) csutkaa válasza ThaBoss (#4) üzenetére


csutkaa
senior tag

Én úgy olvastam, hogy a filmjei Német produkciónak számít :D akkor is ha pl: Amerikában forgatja őket... pl: egy filmje kerül 10 millió Euróba és talán, ha vissza hoz 4 millát (amit kétlek :D) akkor a Német állam kifizeti neki a maradék 6millát.... így nincs veszteség mindig nullára jön ki :) ezért csinálja folyamatosan a szarságait :(( :((

[ Szerkesztve ]

(#7) Janoska26


Janoska26
addikt

Nana, álljunk meg 1 picit, az írásba a Király nevében című filmet is illett volna betenni, az szvsz már a nézhető kategóriába tartozott tőle. Igaz az első 2 részt láttam ebből a förmedvényből, én is csak remélni tudom, hogy talán valami csoda folytán nézhető lesz, bár lehet én vagyok túl optimista :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.