Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petison


petison
tag

Nem rossz ház. Ha tényleg csendes én beneveznék rá.

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#2) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ilyen cső-, és tartályszögekkel kell eladni a vízhűtés képes házat! GG marketing osztály

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3) pomorski válasza petison (#1) üzenetére


pomorski
őstag

Ha semmi zajkeltőt nem raksz bele, akkor tutira csendes.

(#4) Lacok válasza petison (#1) üzenetére


Lacok
őstag

Ha nem kapcsolod be biztos az.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#5) Rusher4587


Rusher4587
tag

Fáj a szemem a bevezető mondattól!
Vagy "sokak szerint ellentétes", vagy "sokak által ellentétesnek tartott".
Szerintem.

Si vis pacem, para bellum!

(#6) ledgeri válasza Rusher4587 (#5) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R :K

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) Zoltn


Zoltn
senior tag

FractalDesign te vagy az?

"Music is your only friend. Until the end!"

(#8) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Tökéletes meglátás.
Víz hütésböl mindig lesz marketing mert baromira jól mutat!
Persze a tiéd otthon közel sem igy fog kinézni! De ez ne zavarjon! 😉

(#9) DraXoN válasza Nyugis (#8) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

csak az lehetett fentebb a "baj", hogy görbére sikeredtek a vízhűtés csövei és elemei.. a tartály is csak 1 alátámasztást kapott az egyik szélén.. persze, hogy "elferdül"...

Egyébként nem feltétlen rossz, kíváncsi leszek a ház árára majd itthon.. 30eFt biztos lesz...

A gyártó oldalán a ház egyébként további képekkel (szerintem bekerülhetett volna a cikkbe): [link]

pár "érdekesség".. ami nem tudom hiba-e:
- Az itteni képen nincs rajta az oldallap.
- A gyártó oldalán semmit se írnak 5.25ös helyről, a képek között sincs semmi (pedig érdekelt volna, hogy megy bele). Az alaplap tálcán látszik tényleg valami rögzíthetőség, de előtte mint ha "fal" lenne.. persze lehet adnak valami másikat amivel ki lehet cserélni és lesz tőle "lyuk", csak az előlappal nem tudom mi történik ez esetben.. oldalra nyitható?
- További fura dolog, hogy az általam linkelt Enermax-os ház oldal eléggé "csonk" és csak Google-n keresztül dobja ki, a menüben meg se találni ezt a házat (még)...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#10) kromatika


kromatika
veterán

Egyáltalán nem tetszik.

(#11) donpeal01


donpeal01
csendes tag

Semmi újdonság, marad a H440..

(#12) czubacsi


czubacsi
csendes tag

Lassan kezdhetik másolni az építészeti megoldásokat, pl a több rétegű ablakok nem csak a hőt szigetelik jól, hanem a hangot is. Mondjuk viccesen nézne ki a pár centi vastag falú pc házikó. :)

https://kulcsrakeszpc.wixsite.com/home

(#13) CSB29 válasza Zoltn (#7) üzenetére


CSB29
aktív tag

Igen nekem is ő jutott az eszembe, maradjunk is inkább a Fractalnál :)
Nekem baromira bejönnek a Fractalnak a kompakt házai, amikből előlről az 5,2" bay-t már megölték teljesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.