Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MK VII


MK VII
veterán

Hmm...
Ez nagyon korrekt ennyiért.. Legalábbis számomra. :)

(#2) Lacok válasza MK VII (#1) üzenetére


Lacok
őstag

Így első blikkre valóban nem rossz és reméljük, hogy nem a minőség rovására lett ilyen olcsó.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#3) #00137984


#00137984
törölt tag

Akárhogyan is nézegetem és probálom elfogadni, de egy tervezési hiba engem itt zavar. Az előlapon kihagyott helyre leköltöztethették volna a kezelő panelt vagy legalább ezt a hálos előlapot a legtetejéig elvezethették volna. Ott van az az rész üresen, mintha a dizájnerek nem tudták volna eldönteni ezt a kérdést. Nekem a CM 590 III háznál sikerült ezt jól megtervezni. [link]

[ Szerkesztve ]

(#4) #65675776 válasza #00137984 (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak abba meg nem tudsz beépíteni értelmesen radiátorokat.

(#5) Műszakis


Műszakis
tag

Én meg a 159mm magas hűtőt keveslem 250mm széltéhez képest

(#6) #00137984 válasza #65675776 (#4) üzenetére


#00137984
törölt tag

Felül még ott is elférne egy vizhűtés radiátor és a ventik, de nem terveztem ilyen vizhütés kiépitését. Viszont egész nap szem előtt van a gép, ezért a ház látványvilága is fontos. Mindegy nekem, mert a funkciónalitás lehet a fontosabb érv.

[ Szerkesztve ]

(#7) #00137984 válasza Műszakis (#5) üzenetére


#00137984
törölt tag

Az oldallap kidomborodását kivihették volna egy kicsit jobban a széle felé. Akkor ott maradna elég hely a magasabb procihűtők beépitésére, mert valamikor csak néhány mm-en múlik a beépités megvalósitása. Valószinüleg a kábelmenedzsmentre is elment az a pár centi, hogy a kábelek elvezetésére temérdek hely maradjon. CM 590 III házban szintén ilyen magas CPU hűtésem van. Annak ellenére, hogy még az egyik hőcsővem vége kicsit túl is lóg a többinél, de szerencsémre ez nem jelentett gondot. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Műszakis válasza #00137984 (#7) üzenetére


Műszakis
tag

Nekem egy be quiet pure base600 van , vettem bele egy noctua 15s hűtőt most szerenék még rá ugyan olyan ventit ram miatt rápróbáltam ami középen van kör alakú 140mm és mikor ráraktam az oldal üveget kb 1,2 mm maradt még ennél a háznál szerintem ez lehet az egyik legnagyobb probléma mert 160 mm általában a nagyobb hűtők ha valaki olyat szeretne bele , szóval nem tudom az a 30 mm hol veszik el benne ,lehet nagyon jó a kábel elvezetése:)

(#9) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Minőségre gondolom egy ilyen nyeklik-nyaklik ház lesz.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#10) #65675776 válasza Sanchez638 (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mind az, amelyik nem legalább 1,5 mm-es acéllemezből - vagy legalábbis abból készült vázra - épül. Azok meg midi torony esetén is 10 kg körül kezdődnek tömegben. Üresen.

(#11) Sanchez638 válasza #65675776 (#10) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nem feltétlen, TT Commander Snow, könnyű mint a lepke fing, mégis van tartása.

Én arra gondoltam, amikort mondjuk megemeled és görbül a súlyra.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12) #16939776


#16939776
törölt tag

Itt található pár információ tartalommal bíró kép:[link]

(#13) Chrys_ válasza #65675776 (#4) üzenetére


Chrys_
addikt

Viszont a TT Core Vx1 szériában mégis megoldották, és tehetsz bele rendes radit.

(#14) #74018560


#74018560
törölt tag

Jól néz ki, de elég hihetetlen számomra, hogy ennyi pénzért minőséget adjanak :o

(#15) Armando_19 válasza Műszakis (#8) üzenetére


Armando_19
őstag

Lehet a tervezésnél a Mainstream vásárló réteg volt a cél, akik sajnálnak kiadni 30.000ft-ot egy házra, nem hogy egy léghűtőre ;) ezzel az árcédulával egy nagyon jó belépő szintű házat kaphatsz. Nem az anyag minőség, és a 160-as hűtők voltak a fő szempont, szvsz.
Szoktam gépet össze rakni ismerősöknek, elég sokat, és inkább a házon és a CPU hűtő-n szoktunk spórolni, mint más hardverek rovására. Elvégre egy gyári órajelen járó I5 vagy ryzen elfut egy szerényebb méretekkel bíró bordával ellátott hűtéssel is. Elől van ebben 2 jó venti, alul "szerelő" doboz,usb 3, kártya olvasó, hálós megoldás, nem is néz ki roszul. Ennyi pénzért...
Gondolom többet adnak el majd belőle mint a silentbase 600-ból. ;]

(#16) #65675776 válasza Sanchez638 (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ja, a saját súlyától. De ismerem az ilyen felépítésű házakat: a legkisebb erőhatásra nyeklenek, csavarodnak. Ilyen tömeg mellett csak akkor lehet merev egy ekkora ház, ha az összes lemezbe megfelelő helyen és irányban bordák vannak. Mondjuk az oldallapokon az sem segít, ilyen méret mellett vékony lemezből önmagában nem lehet merevet készíteni.

(#17) atike


atike
nagyúr

Meglepően jó áron van szerintem is. Egy fémoldalú simán jöhet is... :) Tetszik!

(#18) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

Szep haz,nagyon tetszik.Nagyon jol mutatna benne a socket 478-as P4-em.

(#19) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Elég jó áron van, de nem tudom, hogy népszerű lesz e, pedig messze jobbnak néz ki mint a konkurrensei

(#20) vaakuum


vaakuum
addikt

Ez harmada térfogatban még tetszene is. Mióta egy eldugott polcon tartom a gépemet ház nélkül, eszembe nem jutna egy ekkora dobozt venni, hogy vagy az asztal alatt rugdossam, vagy az asztalon foglalja a helyet. Polcon meg ekkora méretet ember el nem tud rejteni.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#21) pomorski


pomorski
őstag

A ház nekem is tetszik.

(#22) Duddi válasza #00137984 (#3) üzenetére


Duddi
aktív tag

"probálom elfogadni, de egy tervezési hiba engem itt zavar." A tervezési hiba ha telefon aksija meggyullad a zsebedben vagy a számítógép ház oldalát csak 4 kézzel lehet feltenni úgy hogy rendesen álljon.
Az hogy neked nem tetszik az az egyéni szépérzéked miatt van.

(#23) ronx


ronx
csendes tag

Nagyon pofás egy darab. Valaki nem tudná megmondani, hogy mikor lesz itthon kapható?

az élet egy étel, de sosincs rajta só

(#24) -Alvin-


-Alvin-
tag

Szrtem meg ez jobban megéri: :C
[link]
[link]

Semmi extra nincs ezekben a házakban...

[ Szerkesztve ]

(#25) VinoRosso válasza -Alvin- (#24) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ezekbe nem nagyon raksz tripla radit előre, úgyhogy aki vizezik annak biztos, hogy nem. Másra meg minek ekkora ház ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.